Treść opublikowana przez andy_64
-
bmw e46 320D 150KM+ boost pressure sensor
Tak jak w temacie wywala mi ten błąd. Można go skasować ale po pewnym czasie znowu się pojawia. Co to może być i gdzie szukać tego sensora? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
-
e46 320d 150KM DIS-aktywacja dodatkowej funkcji
Wielkie dzięki, pozdrawiam:)
-
e46 320d 150KM DIS-aktywacja dodatkowej funkcji
wysłałem na e-maila :)
-
e46 320d 150KM DIS-aktywacja dodatkowej funkcji
Yoshimura01 wysłałem na priv.
-
e46 320d 150KM DIS-aktywacja dodatkowej funkcji
U mnie jest DDE5. No właśnie nie mam czegoś takiego jak VTG:(
-
e46 320d 150KM DIS-aktywacja dodatkowej funkcji
Witam, Chciałem sprawdzić turbinkę DIS-em, ponieważ czasem się zacina. Jest podobno taka funkcja w DIS-ie do testowania zmiennej geometrii łopatek turbiny. Bardzo bym był wdzięczny gdyby koledzy napisali jak tą funkcję aktywować? Pozdrawiam
-
bmw e46 320d 150KM komputer źle wskazuje średnią prędkość
dzięki:)
-
bmw e46 320d 150KM komputer źle wskazuje średnią prędkość
jak się kasuje średnią prędkość?
-
bmw e46 320d 150KM komputer źle wskazuje średnią prędkość
Tak jak w temacie, co może być powodem że komputer wskazuje błędną średnią szybkość tzn. wskazuje 50,5km/h, a przecież przy prędkościach rzędu 160-180km/h szybkość średnią jaką oblicza komputer powinna być większa.
-
320d 150KM czyżby turbina?
dzięki za odpowiedź, tak zrobię ale jakby nie było poprawy to co wyjęcie turbawki w celu przeczyszczenia czy jest może inny mniej inwazyjny sposób na zapieczone kierownice?
-
320d 150KM czyżby turbina?
Od kilku dni mam problem z przyspieszaniem na 6 biegu. tzn. jak szybko nacisnę pedał gazu to na 2, 3, 4, 5, autko wyrywa do przodu jak się patrzy, natomiast na 6 tak w granicach 2500rpm muli niesamowicie tzn. na INPIE wskazania komp 2300 a turbina dmucha 1900 i wyskakuje błąd Auxilary water pomp oraz drugi błąd 4530 (1297) air charge conntrol. co to może być? Czyżby zapieczone kierownice turbawki czy też zaworek turba?
-
[E46 all] Sprężyny marki GH - moja opinia
a jaki powinień być prześwit między kołem a nadkolem?
-
[E46 all] Sprężyny marki GH - moja opinia
żadne tam GH, tylko mówię że tył mi trochę siedzi, czy może to być winą tylnych amorków, że są np do wymiany?
-
[E46 all] Sprężyny marki GH - moja opinia
Ja kupiłem rok temu Lesjoforsa ale tył mi już siedzi, dlatego nie wiem czy za miękkie, czy coś innego. Mam ori jedną sprężynę druga ori pęknięta. Co mi doradzicie kupić jedną na szroci ori, czy też kupić GH? Czy ktoś zmierzył jaka jest długość sprężyny nowej? i jaki jest prześwit między oponą na nadkolem?
-
E46 320d 150KM - Słabe przyśpieszanie, brak mocy
Ja bym brał w ciemno od TC:), mam zrobionego moda i jestem zadowolony!!!
-
320d 150KM błąd 32 AUC heating
czy wymieniał już ktoś napinacz klimy? czy dużo jest roboty?
-
320d 150KM błąd 32 AUC heating
211zł (napinacz, rolka prowadząca, i dwie tulejki)
-
320d 150KM błąd 32 AUC heating
Już cały zestaw zamówiłem, oby to była przyczyna, zobaczymy.
-
320d 150KM błąd 32 AUC heating
przy tych obrotach widać wyraźnioe jak paasek wchodzi w drgania a czy przewód to nie było widać. Ale myślę że ten pasek przenosi drgania na sprężarkę a później n aten przewód i pęka własnie w miejscu mocowania ze sprężarką.
-
320d 150KM błąd 32 AUC heating
Byłem u mechanika i najprawdopodobnie winą urywającego się węża klimy są drgania pochodzące od napinacza paska klimy tzn, jak nagle dodam gazu tak około 3k obrotów to pasek wyraźnie wchodzi w drgania. Czy to może być powód?
-
320d 150KM błąd 32 AUC heating
ok jutro zrobię fotki i wrzucę.
-
320d 150KM błąd 32 AUC heating
dziekuję za porady, też się nad tyn zastanawiałem że może czegoś brakuje więc będę dalej drążył temat, gdyby ktoś miał jakiś pomysł to bardzo proszę o zamieszczenie na forum.
-
320d 150KM błąd 32 AUC heating
Problem polega na tym że nie mogę go skasować. A gdzie znajduje się ten czujnik? Tylko co może powodować uszkodzenie tego węża? wysoka temeratura, wysokie ciśnienie w układzie? czy ngłe przyspieszenia? ale klimy nie właczałem więc nie wiem czy sama się od czasu do czasu włącza? naprawdę mam problem z tym wężem.
-
320d 150KM błąd 32 AUC heating
też tak myslę że drgania nie mają tutaj wpływu tylko co? i tu jest pytanie może ten błąd 32 AUC heating ale nikt jakoś nie chce napisać co to jest za błąd albo wysoka temperatura tzn. różnica temeratur i rurka pęka tylko że ja nie włączałem klimy więc co?
-
320d 150KM błąd 32 AUC heating
oczywiście że masz rację z tymi drganiami, tylko jest pytanie czy koło pasowe i dwumas mogą generowac takie drgania że pęka przewód klimy? bo widze że tylko ja mam taki problem. Co się dzieje z kopceniem?