Skocz do zawartości

andy_64

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andy_64

  1. Tak jak w temacie wywala mi ten błąd. Można go skasować ale po pewnym czasie znowu się pojawia. Co to może być i gdzie szukać tego sensora? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  2. Wielkie dzięki, pozdrawiam:)
  3. wysłałem na e-maila :)
  4. Yoshimura01 wysłałem na priv.
  5. U mnie jest DDE5. No właśnie nie mam czegoś takiego jak VTG:(
  6. Witam, Chciałem sprawdzić turbinkę DIS-em, ponieważ czasem się zacina. Jest podobno taka funkcja w DIS-ie do testowania zmiennej geometrii łopatek turbiny. Bardzo bym był wdzięczny gdyby koledzy napisali jak tą funkcję aktywować? Pozdrawiam
  7. jak się kasuje średnią prędkość?
  8. Tak jak w temacie, co może być powodem że komputer wskazuje błędną średnią szybkość tzn. wskazuje 50,5km/h, a przecież przy prędkościach rzędu 160-180km/h szybkość średnią jaką oblicza komputer powinna być większa.
  9. andy_64 odpowiedział(a) na andy_64 temat w E46
    dzięki za odpowiedź, tak zrobię ale jakby nie było poprawy to co wyjęcie turbawki w celu przeczyszczenia czy jest może inny mniej inwazyjny sposób na zapieczone kierownice?
  10. andy_64 opublikował(a) temat w E46
    Od kilku dni mam problem z przyspieszaniem na 6 biegu. tzn. jak szybko nacisnę pedał gazu to na 2, 3, 4, 5, autko wyrywa do przodu jak się patrzy, natomiast na 6 tak w granicach 2500rpm muli niesamowicie tzn. na INPIE wskazania komp 2300 a turbina dmucha 1900 i wyskakuje błąd Auxilary water pomp oraz drugi błąd 4530 (1297) air charge conntrol. co to może być? Czyżby zapieczone kierownice turbawki czy też zaworek turba?
  11. a jaki powinień być prześwit między kołem a nadkolem?
  12. żadne tam GH, tylko mówię że tył mi trochę siedzi, czy może to być winą tylnych amorków, że są np do wymiany?
  13. Ja kupiłem rok temu Lesjoforsa ale tył mi już siedzi, dlatego nie wiem czy za miękkie, czy coś innego. Mam ori jedną sprężynę druga ori pęknięta. Co mi doradzicie kupić jedną na szroci ori, czy też kupić GH? Czy ktoś zmierzył jaka jest długość sprężyny nowej? i jaki jest prześwit między oponą na nadkolem?
  14. Ja bym brał w ciemno od TC:), mam zrobionego moda i jestem zadowolony!!!
  15. andy_64 odpowiedział(a) na andy_64 temat w E46
    czy wymieniał już ktoś napinacz klimy? czy dużo jest roboty?
  16. andy_64 odpowiedział(a) na andy_64 temat w E46
    211zł (napinacz, rolka prowadząca, i dwie tulejki)
  17. andy_64 odpowiedział(a) na andy_64 temat w E46
    Już cały zestaw zamówiłem, oby to była przyczyna, zobaczymy.
  18. andy_64 odpowiedział(a) na andy_64 temat w E46
    przy tych obrotach widać wyraźnioe jak paasek wchodzi w drgania a czy przewód to nie było widać. Ale myślę że ten pasek przenosi drgania na sprężarkę a później n aten przewód i pęka własnie w miejscu mocowania ze sprężarką.
  19. andy_64 odpowiedział(a) na andy_64 temat w E46
    Byłem u mechanika i najprawdopodobnie winą urywającego się węża klimy są drgania pochodzące od napinacza paska klimy tzn, jak nagle dodam gazu tak około 3k obrotów to pasek wyraźnie wchodzi w drgania. Czy to może być powód?
  20. andy_64 odpowiedział(a) na andy_64 temat w E46
    ok jutro zrobię fotki i wrzucę.
  21. andy_64 odpowiedział(a) na andy_64 temat w E46
    dziekuję za porady, też się nad tyn zastanawiałem że może czegoś brakuje więc będę dalej drążył temat, gdyby ktoś miał jakiś pomysł to bardzo proszę o zamieszczenie na forum.
  22. andy_64 odpowiedział(a) na andy_64 temat w E46
    Problem polega na tym że nie mogę go skasować. A gdzie znajduje się ten czujnik? Tylko co może powodować uszkodzenie tego węża? wysoka temeratura, wysokie ciśnienie w układzie? czy ngłe przyspieszenia? ale klimy nie właczałem więc nie wiem czy sama się od czasu do czasu włącza? naprawdę mam problem z tym wężem.
  23. andy_64 odpowiedział(a) na andy_64 temat w E46
    też tak myslę że drgania nie mają tutaj wpływu tylko co? i tu jest pytanie może ten błąd 32 AUC heating ale nikt jakoś nie chce napisać co to jest za błąd albo wysoka temperatura tzn. różnica temeratur i rurka pęka tylko że ja nie włączałem klimy więc co?
  24. andy_64 odpowiedział(a) na andy_64 temat w E46
    oczywiście że masz rację z tymi drganiami, tylko jest pytanie czy koło pasowe i dwumas mogą generowac takie drgania że pęka przewód klimy? bo widze że tylko ja mam taki problem. Co się dzieje z kopceniem?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.