Treść opublikowana przez rbk
-
bmw e46 330xd wbaev91030pf80961
rbk odpowiedział(a) na kuba_wawa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW 2003 roku gołe 316i kosztowało 121000 zł, a gołe 330d 188 000 zł. Zazwyczaj gołych 330 d nie było..., a więc 330 d często kosztowało 2 razy tyle co 316i. Stąd po tylu latach i tak będzie znaczna różnica w cenie, przynajmniej 30 %. Nie ma okazji, są tylko jelenie.
-
E46 320d Touring by be..mw | SPRZEDANE
A więc tak. Dzisiaj na żywo w Lublinie oglądałem autko be..mw. Robi wrażenie - środek to nowe auto z salonu. Kierownica M-Pak multi, ramki z 330i na zegary, podstopnica M i cała nowa konsola wyglądają bardzo dobrze. Be..mw do zobaczenia. W kwestiach o których rozmawialiśmy to warsztat, gdzie byłem znajduje się tu: https://pl-pl.facebook.com/IwanickiAutoSerwis. Zrobili zdjęcie IC, ale niewiele widać.
-
e46 330i Dmuchawa klimatyzacji
Tak to jeż. Miałem identyczny stan. Brak błędów i stojąca czasami dmuchawa, która wcześniej falowała. Po wymianie jest wszystko OK. Nowe jeże mają inną budowę radiatorów. Jest ich więcej i są mniejsze niż w starym jeżu. Ja kupiłem Behra w sklepie u Macieja.
-
E46 Amortyzatory tył
Ja mam nadal oryginalne amortyzatory w aucie. Obok napisów BMW jest informacja, że producent to Sachs. Nadal w pełni sprawne.
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
Poduszek w całej Europie brak. Podobno będą dopiero produkować. Moja jest do wymiany i dzisiaj powiedzieli, że mniej więcej będą za miesiąc.
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
Ja jadę w piątek na wymianę.
-
opinie na temat firmy HART
Oleje tylko Liqui Moly lub ENEOS. Filtry oleju tylko Knecht, paliwa Knecht, powietrza Mann, pyłkowy Micronair. Zakupiłem zestaw oryginalnych OE BMW i w paczkach były filtry tych firm.
-
E46 320i 2002r, Pabianice WBAEN11090PB04909
rbk odpowiedział(a) na mafiu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW 6 cylindrowych dieslach też są nerki w chromie.
-
Żarówki Bosch xenon silver
Miałem Bosch Xenon Silver. Ładnie świecą, intensywny biały kolor. Wada - bardzo szybko padają. Założyłem na jesieni, wczesną wiosną było już po żarówkach. Ale akurat w najgorszych do jazdy warunkach jesiennych zdały egzamin.
-
Problem z mechanizmem podnoszenia szyby elektrycznej e46
Ten ślizg można kupić ? Ja kupowałem cały nowy podnośnik, bo podobno ślizg nie występuje jako część zamienna.
-
E46 320D Lifestyle Edition
Zrobiłem to samo jakiś czas temu, ale moje szkła podświetlenia były w o wiele gorszym stanie. Jeszcze zastanawiam się nad lampami w klapie, bo ewidentnie widać, że się rozszczelniły i są wewnątrz brudne.
-
Akcja serwisowa - poduszek powietrznych
Z informacji wynika, że wcześniejsza akcja objęła wybrane samochody, a teraz będą wszystkie "jak leci".
-
Akcja serwisowa - poduszek powietrznych
http://money.cnn.com/2014/07/16/autos/bmw-recall/index.html?iid=Lead http://tvn24bis.pl/informacje,187/1-6-mln-aut-bmw-do-naprawy-mozliwy-problem-z-poduszka-powietrzna,450678.html Wygląda na to, że będą wymieniać wszystkie poduszki pasażera, a nie tylko w niektórych autach.
-
BMW 330 d Sedan Przasnysz WBAER91080KK02990
rbk odpowiedział(a) na TOMEK 11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLewarek wymieniony, nie pochodzi z E46. Kierownica wyślizgana tak, że przebieg pomnożony przez 2 może jeszcze nie odzwierciedlać rzeczywistości tego auta. Zaślepka airbagu pasażera też podejrzana, dziwnie leży w prawym rogu, ale może to kwestia zdjęć.
-
WYCENA SZKODY E46
To jest w/g nich rzeczywista wartość pozostałości po BMW. Poproś o przesłanie wyników tej aukcji... :lol:
-
WYCENA SZKODY E46
12000 minus cena z "ich" wirtualnej licytacji to twoje odszkodowanie.
-
X6 E71 Poznań/Kołobrzeg WBAFG81010l284141 UWAGA!!!
rbk odpowiedział(a) na PABLOraciaz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa PW szczegóły, na forum są także przedstawiciele 3 władzy.
-
E46 320d Touring by be..mw | SPRZEDANE
Bardzo ładnie. Ja wymieniłem tylko wkład konsoli, po tym jak harmonijkowa zasłona padła. Z radia MP3 z ogłoszenia które mi podesłałeś zrezygnowałem. Kupiłem zmieniarkę CD, bo miałem fabrycznie przygotowaną instalację. Montaż zajmuje tylko 15 minut. Może w końcu obejrzę na żywo w Lublinie ?
-
E46 320d Touring Lifestyle Edition
I jak po wymianie IC. Jest lepiej ?
-
E46 320d Touring by be..mw | SPRZEDANE
Fajne. Ile trzeba dać za radio czytające MP3 ?
-
WYCENA SZKODY E46
To będzie na pewno szkoda całkowita. Same części przekroczą wartość samochodu. Zasadniczo możesz powalczyć o odpowiednią wycenę pozostałości, bo na tym robią ubezpieczyciele porządne wałki. Druga rzecz to zaniżenie wyceny wartości samochodu przed kolizją. Daj znać jak będzie wycena. Za samochód zastępczy dobrowolnie nic Ci nie zapłacą. To dziki kraj....
-
E46 320d Touring by be..mw | SPRZEDANE
Muszę podziękować bm..we za odkrycie litewskiego serwisu. Zamówiłem i wymieniłem szkła lamp ZKW, a potem pojawiła się konieczność wymiany kierunków przednich i w błotnikach bo "głupio wyglądały" :mrgreen: No i też z tej Litwy przysłali. Jednym słowem znacznie taniej niż w naszym polskim serwisie, tylko odczytanie faktury bez nr OE było by niemożliwe. Język litewski z całą pewnością nie ma nic wspólnego, ani z polskim, ani rosyjskim. :wink:
-
E46 - 330d Turosprężarka
Ok dzięki za wskazówki. Sprawdzę, chociaż odmę wymieniałem, a przy ostatniej wymianie oleju wymieniłem sam filtr odmy. Jak dobrze Was rozumiem, chodzi o tzw. gumowy przewód olejowy ? NR 4 na tym rysunku ? http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=ER91&mospid=47642&btnr=88_0095&hg=88&fg=80
-
E46 - 330d Turosprężarka
Powoli rozglądam się za turbosprężarką. Pacjent BMW 330d -184 PS, przebieg auta 282 kkm. Z obudowy turbiny tzw. części zimnej zaczyna kapać olej. Na razie turbina ładnie pracuje, nie gwiżdże, oleju na wskaźniku przez ostatnie 5000 km praktycznie nic nie ubyło. I teraz mam dylemat, czy oddawać turbinę do regeneracji, a może wystarczy jakieś uszczelnienie ? Dzwoniłem również do Moto-Remo przedstawiciela Garreta, no i cena jest nieciekawa. Nowa 4200 zł, po fabrycznej regeneracji 3200 zł. Znalazłem także firmę z Siedlec Diesel Motor Service i tam nowy Garret kosztuje 3000 zł , sam nie wiem skąd taka różnica w cenach ? Na razie zakupiłem zestaw montażowy turbiny w ASO i nowy przewód olejowy. Na pewno wymienię też intercooler, elektrozawór i gumowe wężyki. Jeden z fachowców, który to zobaczył, stwierdził, żeby się przyzwyczaić, bo w starym aucie w końcu coś musi zacząć kapać, pocić się, a jak będzie poważniejszy problem to dopiero się za turbo brać. Jakie są wasze doświadczenia z turbinami ? Gdzie ewentualnie kupić ?
-
E46 320d Touring by be..mw | SPRZEDANE
Aby obejrzeć "na żywo" jak to teraz wygląda. Może sam zrobię podobne mody.