Treść opublikowana przez colombo1001
-
czuc paliwem przy otwartej szybie
do tego dochodzi mi rano za zimnym silniku moja e34 520i bardzo ciężko odpala za 10 przekręceniem dopiero odpala na domiar tego po dodaniu dużo i gwałtownie gazu dławi sie i nie chce wejsc na bardzo na obroty po 2 sek. wkońcu wchodzi, jak rozgrzeje sie troche silnik problem znika, odpala normalnie i wogule. co to może byc ? swiece mam nowe
-
ciężko odpala
tak kręci do końca na ciepłym na pb bez problemu, tydzien temu odpalał mi od 2 kopa dopiero teraz problem sie nasilił.
-
ciężko odpala
tak dokładnie co sugerujesz
-
ciężko odpala
odpala sie zawsze na pb na zimnym silniku, jak juz sie uda przełącza sam na gaz i chodzi ok, odpala normalnie na ciepłym, na zimnym próbowałem ( choc to nie zdrowe dla motoru ) odpalac na gazie i nie ma problemu tylko na pb
- ciężko odpala
-
ciężko odpala
mam gaz silnik 24v widac po mocy przecierz. nie moge znalesc takiego postu
-
ciężko odpala
Witam wszystkich mam problem gdyż rano za zimnym silniku moja e34 520i bardzo ciężko odpala za 10 przekręceniem dopiero odpala na domiar tego po dodaniu dużo i gwałtownie gazu dławi sie i nie chce wejsc na bardzo na obroty po 2 sek. wkońcu wchodzi, jak rozgrzeje sie troche silnik problem znika, odpala normalnie i wogule. co to może byc ? swiece mam nowe
-
czuc paliwem przy otwartej szybie
Witam, mam problem, bo przy otwartej szybiue kierowcy czuc paliwem ale w garażu nie mam nic nakapanie i nie moge tego zlokalizowac. p.s nie odpala od pierwszego przekrecenia, dopiero od drugiego, za pierwszym pochodzi na 2-3 garach i gasnie. proszeo pomoc
-
pózno przełącza na lpg w zime
to ze na lpg jak jest mega zimno nie chodzi to normale, wychładza sie za bardzo. tak juz jest i tyle. najlepiej dobrze nagrzac na postoju
-
nie odpala od pierwszego kopa
jest jeszcze jedno, jak jade i otworze szybe kierowcy to czuc benzyne. nie wiem co jest, w garażu nie mam nakapane. to moze byc przyczyna ?
-
nie odpala od pierwszego kopa
filter wymieniłem na nowy juz tydzien temu, może wymienie pompe aby miec pewność ze to nie pompa. a kolego gdzie ja znajde ten regulator cisnienia paliwa ?
-
nie odpala od pierwszego kopa
dzieki kolego za sugestie, może w sumie tak byc, troche smigałem za rezerwie bo mam gaz.może tez byc ze ma słabe cisnienie ?
-
nie odpala od pierwszego kopa
Witam wszytkich, gryzie mnie problem, rano jak całkowice ostygnie moja e34 520i 24 v to nie odpala od pierwszego kopa tzn chodzi ale bardzo nie równo jak by za 2-3 garach i gasnie, za 2 i kolejnym razem odpala bez problemu. co to moze byc ? wymieniłem swiece na nowe, filtr powietrza, paliwa . po wymiane swiec jest lepiej co drugi dzien nie odpala od pierwszego. prosze o sugestie, może ktoś podpowie mi co jest grane zanim wydam fortune w warsztacie
-
sportowy filtr powietrza
no fakt ten drugi raczej do profesjonalnych nie nalerzy, ale ten pierwszy co myslicie ?
-
sportowy filtr powietrza
Witam wszystkich, miał ktoś lub co myslicie o sportowym filterku powietrza jaki znalazłem na allegro , czy warto ? czy faktycznie daje tyle co objecuje producent ? http://allegro.pl/filtr-simota-sport-bmw-e34-525i-750-850ci-850csi-i1494676669.html lub tańsza wersja http://allegro.pl/filtr-powietrza-sportowy-bmw-e30-e34-e23-inxx-i1494724433.html
-
gasnie po odpaleniu na zimnym
raczej sie nie coa , bo dzisaj zgasiłem go na benzynie a i tak dalej ma jazdy
-
gasnie po odpaleniu na zimnym
silniczek krokowy mam wyczyszczony
-
gasnie po odpaleniu na zimnym
b]Witam wszystkich pasjonatów, gnębi mnie problem, mianowicie jak silnik jest zimny to po odpaleniu chodzi nierówno,niekulturalnie, prawie wogule nie chodzi i po 5 sek. gasnie, po ponownym odpalenu zapala jak zegarek. co może byc ?
-
jaki olej ?
Witam wszystkich, jaki olej jest zalecany lub zalecacie do bmw e34 520i 24v rok 1991 przebieg 272 000 tyś zawsze lałem elf 10 w 40 .
-
jaki olej
Witam wszystkich, jaki olej jest zalecany lub zalecacie do bmw e34 520i 24v rok 1991 przebieg 272 000 tyś zawsze lałem elf 10 w 40 .
-
czy warto wymontowac katalizator ?
Witam, czy warto wymontowywac katalizator i wstawic imitacje ? podobno katalizator zamula troche silnik po wywaleniu go silnik bedzie mocniejszy. czy nie bedzie problemów z sonda lambda ?
-
pózno przełącza na lpg w zime
wiesz jak bede widział ze sie grzeje to wyjme go lub skróce o połowe wiec bez paniki chyba. ciekawe czy to cos da
-
pózno przełącza na lpg w zime
dzisiaj, włożyłem spory kawałek kartonu przed chłodnice aby pęd zimnego powietrza nie chłodził silnika i cieczy oraz założyłem izolacje na przewody doprowadzające ciecz chłodzącą od reduktora na odcinku 20 cm i owinołem sam reduktor materiałem izolacyjnym. myslicie ze to pomorze ? jutro bede wiedział
-
na ile starczają klocki hamulcowe ?
wiatm, po 35 tyś km zapaliła mi sie kontrolka wymiany klocków hamulcowych. czy 36 tyś km to mało czy dużo na klocki ? ile moge jeszcze smigac po zapaleniu sie kontrolki ?
-
pózno przełącza na lpg w zime
a nie da rady go jakos ocieplic , obłożyc czyms ?