Treść opublikowana przez colombo1001
-
pózno przełącza na lpg w zime
dzisiaj nawet jak sie przełączył na postoju jak tylko ruszyłem pojechałem około 100 km/h to znowu przełączył mi sie na pb, po 2 km na gaz
-
pózno przełącza na lpg w zime
jest dokładnie tak jak piszesz, myslisz ze podczas jazdy reduktor w tym miejscu sie bardziej wychładza ?
-
pózno przełącza na lpg w zime
czujnik umnie mierzy temperature cieczy chłodzącej, dzisiaj po odpaleniu na postoju na wolnych obrotach przełączył sie idealnie , tuż na niebieskim polem tak jak powinno byc, dokładnie po 13 minutach, wydaje mi sie ze podmuch zimnego powietzra go wyziembia i dłużej to trwa, choc dziwne bo u kolegi przełącza sie po 1,5 km na zimnym silniku . może faktycznie instalacje instalacji nie równa no i silniki inne. ma ktos m50 z sek. gazem ?
-
pózno przełącza na lpg w zime
czujnik mam w redukrorze
-
pózno przełącza na lpg w zime
termostat mam nowy, temperature ostatnio gazownik ustawił mi na 40 st., fakt reduktor jest zaraz za reflektorem. po 7 km wskazówka jest na połowie juz, w lato czasmi wskazówka ledwo sie podniesie i juz sie przełącza
-
pózno przełącza na lpg w zime
termostat mam nowy, temperature ostatnio gazownik ustawił mi na 40 st., fakt reduktor jest zaraz za reflektorem. po 7 km wskazówka jest na połowie juz, w lato czasmi wskazówka ledwo sie podniesie i juz sie przełącza
-
puzno przełącza na lpg w zime
Witam wszystkich mam problem tak mi sie wydaje. problem dotyczy okresu zimowego jak są mrozy odpalam silnik na zimnym grzeje sie na wolnych obrotach na postoju i przełącza sie na lpg prawidłowo zaraz po przekroczeniu niebieskiego pola, ale gdy odpale na zimnym ale odrazu wyjade w trase to przełącza mi sie bardzo puzno nawet po 7 km gdzie juz po 6 km silnik osiąga prawie temperature roboczą. w lato jest ok lpg sek silnik 2.0 150 km bmw prosze o jakies sugestie pomoc itp
-
pózno przełącza na lpg w zime
Witam wszystkich mam problem tak mi sie wydaje. problem dotyczy okresu zimowego jak są mrozy odpalam silnik na zimnym grzeje sie na wolnych obrotach na postoju i przełącza sie na lpg prawidłowo zaraz po przekroczeniu niebieskiego pola, ale gdy odpale na zimnym ale odrazu wyjade w trase to przełącza mi sie bardzo puzno nawet po 7 km gdzie juz po 6 km silnik osiąga prawie temperature roboczą. w lato jest ok lpg sek silnik 2.0 150 km bmw prosze o jakies sugestie pomoc itp
-
FALUJĄCE OBROTY
silniczek krokowy jest wyczyszczony, ciekawe jest to ze jak odłącze aku to problem znika na około 500 - 1000 km
-
FALUJĄCE OBROTY
Witam, mam problem od jakiegos juz czasu. falują mi obroty, delikatnie ale bardzo przeszkadza ( 800 obr - 900 obr ), zaczeło sie to rok temu, na kilka miesiecy był spokuj jak by wyzdrowiał i teraz problem powrócił na nowo. mam na to sposób, odłączam akumulator i podłączam z powrotem i na 500 km jest wszystko ok. komputer może swirowac ? czy cos innego ? błagam o pomoc ! miał ktos z was tak kiedys ?
-
jakie napięcie ładowania ?
jaki jest koszt takiej usługi ?
-
jakie napięcie ładowania ?
sprawdziłem, spada do 12,50 nie jest dobrze ale odziwo mam juz tak pół roku i nic, może dlatego ze nowy aku. duzo jest rooty aby wymienic alternator ? urzywany lepiej czy regeneracja ?
-
jakie napięcie ładowania ?
a sprawdze
-
jakie napięcie ładowania ?
Witam, jakie jest prawidłowe napięcie ładowania w bmw e34 2.0 150km bo mam dokładnie 13,5 V a wiem ze ładowanie powinno byc od 13,8 do 14,5 . nie bede miał problemu w zime ?
-
ile płynu hamulcowego ? warto wymieniac ?
a i jaki jest najlepszy ?
-
ile płynu hamulcowego ? warto wymieniac ?
a co ile wymienia sie płyn do wspomagania ? i czy wogule sie wymienia ?
-
ile płynu hamulcowego ? warto wymieniac ?
witam, chciałem wymienic płyn hamulcowy bo był wymieniany 6 lat temu 100 tyś juz ma ten stary, wiec chyba wypada wymienic. ale chamuje poprawnie, bedzie różnica co wymianie płynu ? ile wchodzi płynu w taki układ do bmw e34 silnik m50 2.0 24v 110 kw 1991.
-
zakup E39 jaki silnik 2.5 czy 2.8 ?
około 60 km dziennie.
-
zakup E39 jaki silnik 2.5 czy 2.8 ?
obecnie posiadam e34 2.0 150 km i jest troche mało, wiec szukam takiego silnika w e39 aby miał spory zapas i był bardzo dynamiczny. a powiedz mi kolego jak wygląda ekspoatacja przedniego zawieszenia bo słyszałem ze te wielowachaczowe aluminiowe zawieszenia ciężko znoszą nasze dziury i drogie są naprawy i jeszcze jedno jest duża różnica w komforcie jazdy z e34 2.0 do e39 3.0 ?
-
centralny zamek raz zamyka raz nie
Witam wszystkich, mam dziwny objaw bo, w mojej bmw e34 mam centralny zamek ale z kluczyka po przekręceniu jedne dzwi tzn. tył prawy nie zawsze zamyka, czasami przez 2 tyg zamykaz bez problemu a puniej przez 2 tygodnie juz nie. gdzie szukac przyczyny ?
-
zakup E39 jaki silnik 2.5 czy 2.8 ?
dzieki kolego takiej na taką odpowiedz czekałem
-
zakup E39 jaki silnik 2.5 czy 2.8 ?
a ten 3.0 jak tam przyspieszenie wygląda z dolnej warstwy obrotów
-
zakup E39 jaki silnik 2.5 czy 2.8 ?
teraz kumam dzieki kolego, smigałes może 3.0
-
zakup E39 jaki silnik 2.5 czy 2.8 ?
to czemu niby 2.5 193 km jest nowszą technologią skoro były jeszcze montowane w e34 ???
-
zakup E39 jaki silnik 2.5 czy 2.8 ?
po lifcie tez, hm.......... ten 3.0 jest dużo droszszy a te 2.5 i 2.8 w podobnych cenach, jakie są różnice w tych silnikach i w 3.0 ?