Treść opublikowana przez colombo1001
-
na gazie zapala a na pb ciężko
kolego jak moge sprawdzic jaki mam system ?
-
na gazie zapala a na pb ciężko
WIATM, no niestety operacja wymiany uszczelki nic nie dała 70 pln poszło w błoto, gdzie dalej moge szukac, filtr paliwa i pompa odpada, a co ciekawe jak juz odpali za 2 razem to jak wcisne gaz w podłoge to przymula go na chwile. mechanicy są ciągle przekonani ze to czujnik tem. wody ale ciekawe bo miałem urzywany założony i lipa nic nie dało , teraz mam nowy i tez nic, ale jak miałem czujnik od nowszej e39 czujnik to odpalał za 1 razem ale tam był inny gwint, parametry pewnie tez no i obroty były wysokie na gorącym nawet 1600 obr./min. co dalej ?
-
na gazie zapala a na pb ciężko
dzieki kolego za cien wiary, moze to bedzie to mam nadzieje, napewno napisze. jeden małyu przciek a tyle probemów, choc mechanice powiecmy wykazali ze małe cisnienie jest, ale na ile im wierzyc
-
na gazie zapala a na pb ciężko
jutro wymienie uszczelke pod pokrywą zaworów i założe zawór zwrotny zobaczymy czy cos to da a powinno, zamienie tez swiece miejscami bo ta jedna co siedzi w tym gniezdzie zaolejonym koncówka co jest w cylindrze jest czarma nie wiem czemu moze z powodu tego przebicia, zobacze
-
na gazie zapala a na pb ciężko
a słuchaj bo nie wiem czy na 100 % ta pompa jest wadliwa , może lepiej kupic poprostu zaworek zwrotny paliwa ( taniej a działanie takie samo ) jakie są węrzyki od paliwa w bmw e34 6mm 8mm 10 mm 12mm ?
-
na gazie zapala a na pb ciężko
ciekawa sugestia hmmm........... co na to K9Darek
-
nie wiem czy mam vanosa ?
dzieki panowie
-
na gazie zapala a na pb ciężko
Witam, mam problem , mam bmw e34 2.0 24v 150 km i na zimnym silniku bardzo cieżko zapala na pb a na lpg od kopa, na ciepłym nie ma problemu. wymieniłem juz i opadam z sił: pompe paliwa, wszystkie filtry, listwe wtryskową z reg. ciś paliwa, swiece, czujnik tem. wody i dalej to samo. ale po wyjęciu swiec jedna ma końcówke czarną i w kanale do którego wkręca sie te swiece jest troche oleju cieknie spod pokrywy zaworów. moze to robic takie cyrki czy cos innego ?
-
nie wiem czy mam vanosa ?
Witam, czym różni sie silnik vanos a bez vanosa. mam 2.0 24 v 150 km rok 1991 listopad nr. vin : WBAHB51090BD92022
-
olej w komorze swiecy
raczej widac ze cieknie spod uszczeliki pokrywy zaworów, ale tylko na jednej swiecy
-
wywalenie katalizatora
Witam, czy wywalenie katalizatora dużo daje, chyba ze 20 lat nie był wymienieny, może strumienica ? co myslicie
-
520i co sądzicie
panie kolego kup z silnikiem 2.5 193 konie spalanie takie samo może mniejesze a przyspieszenie o niebo lepsze
-
m50b20 94r gaśnie
jedz do gazownika najlepiej , to wina gazu
-
olej w komorze swiecy
Wiatm, czy olej w komorze gdzie wkreca sie swiece moze powodowac problemy z odpalaniem
-
gasze na lpg to na pb odpala za 2 razem
pompe paliwa mam nową własnie i to nie było to.
-
gasze na lpg to na pb odpala za 2 razem
Witam wszystkich, mam problem, zauwarzyłem ze jak gasze silnik na lpg i ostygnie do zimnego to na pb odpala dopiero od 2 kopa, jak zgasze na pb to na zimnym odpala od pierwszego na pb, robiłem próbe tez na zimnym, odpalałem go na zimnym na pb to oplalał za karzdym razem kiedy kreciłem, ale jak tylko odpaliłem go awaryjnie na lpg to na pb odpalał juz za 2 kopem. miał juz ktoś tak ? cos sugerujecie? fakt filtry od gazu mają juz 10.000 km ( ale czy to jest przyczyna ) mam sekwencje silnik m50 2.0 24v 150 km prosze o pomoc
-
525i po wymianie swiec i filtrow odpala za 2gim razem
dzisiaj spostrzegłem warzną rzecz, na ciepłym zapala i na lpg i i na pb od 1 kopa, ale jak zgasze na lpg i chce odpalic na zimnym silniku na pb to dopiero za 2 razem, odpale go na zimnym na lpg bez problemu odpala od 1 kopa zgasze to na pb tez za 2 razem odpali, jak zgasze na pb to odpala za zimnym bez problemu od 1 kopa. co to moze byc ? fakt filtry od gazu mam juz do wymiany ale czy to jest przyczyna ?
-
525i po wymianie swiec i filtrow odpala za 2gim razem
tak mam lpg sekwencje, za gazie odpala idealnie, mysle ze bez zaworka powinien odpalac bez problemu. cos musi byc nie sprawne
-
525i po wymianie swiec i filtrow odpala za 2gim razem
Witam, podłączam sie pod temat, bo mam taki sam problem, odpala mi od drugiego ale jak postoji całą noc lub dzien, a wymieniałem jzu wszystko, swiece, filtry,pompe paliwa, listwe wtyskową, czujnik tem. wody i dalej to samo, choc po wymianie swiec przez 2-3 dni było ok ale problem wrócił, może tam jest jakis problem
-
czuc paliwem przy otwartej szybie
niestety to nic nie dało, troche kopci na biało na zimnym jak juz odpali
-
czuc paliwem przy otwartej szybie
wczoraj wymieniłem całą listwe wtryskową z wtryskami oraz regulatorem cisnienia paliwa, zaraz zejde do garażu i zobaczymy co to dało.
-
bardzo ciężko odpala
wymieniłem pompe paliwa na nową ale to nic nie dało, byłem na disgnostycei stwierdzono ze jest za małe cisnienie podawane wiec czy to może byc w takim razie regulator cisnienia paliwa
-
ciężko odpala
tak jak pisałem swiece mam nowe
-
bardzo ciężko odpala
aha to no jest problem bo własnie kupilem nową pompe paliwa od tego urzytkownika. co jest z nim nie tak ?
-
bardzo ciężko odpala
Witam wszystkich mam problem gdyż rano za zimnym silniku moja e34 520i bardzo ciężko odpala za 10 przekręceniem dopiero odpala na domiar tego po dodaniu dużo i gwałtownie gazu dławi sie i nie chce wejsc na bardzo na obroty po 2 sek. wkońcu wchodzi, jak rozgrzeje sie troche silnik problem znika, odpala normalnie i wogule. co to może byc ? swiece mam nowe