Treść opublikowana przez colombo1001
-
zakup E39 jaki silnik 2.5 czy 2.8 ?
Witam, chciałem kupic e39 tylko nie wiem który silnik jest lepszy 2.5 24 v 193 km czy 2.8 24 v 193 ale wiekszy moment obr. jak wyglądają różnice w przyspieszeniu i spalaniu i avaryjnosci ? ma ktoś 2.8 ?
-
silnik 2.5 czy 2.8 w e39
tzn. ? 528 duzo lepsze ? jak sie zbiera z dolnych obrotów
-
silnik 2.5 czy 2.8 w e39
ktoś smigał 2.8 ?
-
problem z gazem
panowie panowie, takie auto nigdny nie bedzie dobrze chodzic z gazem 1 generacji tylko sekwencyjny gaz , mam i przez 2 lata zero problemów, zapomonam ze mam gaz. komputer auta jest zaprogramowany na benzyne nie na gaz , a sekwencja ma osobny komputer i jest na wtrysku nie parowniku
-
silnik 2.5 czy 2.8 w e39
witam, jaki silnik jest warty uwagi przy kupnie e39, 2.5 193 km czy 2.8 tez 193 km ?
-
Spalanie 520i 150KM
witam, lepiej kup sobie 2,5 , dużo wiekasza moc, takie samo spalanie , może nawet mniejsze,2.0 to troche mało na te mase, wiem bo mam, spalanie benzyna 11,5 - 13 lpg 12-14 jazda mieszana
-
słabe ładowanie 13,5 v
Witam wszystkich, mam problem z ładowaniem mianowicie, przy aku ładowanie mam na poziomie 13,5 max 13,7 przy obrotach 2000 ob/min i nawet 3000 nic sie nie zmienia. regulator napiecia wymieniałem 8 miesiecy temu. co to może byc ??? naładuje aku prostownikiem na maxa zakręce 2 , 3 ,4 razy a za 5 juz nie ma siły prosze o pomoc
-
pływanie obrotów
witam wszystkich. mam problem z moją 520i kiedy spadaja obroty i są na poziomie 1000 ob/min to zaczynaja pływac a jak jest dodatkowo na biegu to całe auto robi kangurki po ok 10 sek. obroty stabilizują sie. mam wyczyszczony silniczek krokowy, dolot z przepustnicą, nowe swiece, komputer nie wykazuje błędów. pomocy nie mam pojecia o co kaman
-
jakie amortyzatory ?
witam wszystkich. jakiej firmy bedą najlepsze amortyzatory w dobrej cenie do bmw e34 ?
-
jakiej firmy klocki hamulcowe ?
chyba na jurida sie zdecyduje, bo wiesz chce kupic sobie 528 . ja mam tylko 2.0 150 km i to troszeczke jest mało i jestem ciekawy jak sprawuje sie te 193 koniki w 2.8 .
-
jakiej firmy klocki hamulcowe ?
hmmmm....... to chyba dobra firma, a powiedz mi jak sie zbiera twoja 528 ?
-
jakiej firmy klocki hamulcowe ?
witam wszystkich mam pytanko chciałem kupic nie drogie i nie tanie ale dobre klocki hamulcowe do bmw e34 . jaką firmą moge sie zainteresowac ?
-
530d czy 530i lub 535i
diesel to droga eksploatacja czesci do silnika , 3.5 duzo pali i nie lubi gazu, najlepszy tylko 3.0 super osiągi i mało pali. pozdro
-
zbieznosc ok ale minimalnie sciąga
witam wszystkich, mam problem bo w zawieszeniu z przodu mam wszystko na tip top, zbierznosc ustawiona, nowe opony, cisnienie ok ale minimalnie sciąga w prawo i musze lekko miec kierownice na lewo . o co chodzi ? ModEdit: tym razem zmienilem tytul sam, nastepnym razem takim bykiem ortograficznym w tytule zarobisz na ostrzezenie.
-
jakie opony do 520 ?????
ok kupie oponki w internecie np. goodyery , dostane gwarancje na 3 lata i gdzie ewentualnie moge ją realizowac w trójmiescie ?
-
jakie opony do 520 ?????
witam wszystkich , jakie oponki polecacie ? mam rozmiar 195/65/15 koszt do 230 za szt. chciałbym aby były super przyczepne, oczywiscie letnie
-
Sciąga auto a zbieżnosc jest ustawiona
zmieniłem na inne koła troche bardziej starte ale równomiernie i minimalnie bardzo lekko na lewo sciaga. co proponujecie ? ja mysle 4 nówki oponki
-
Sciąga auto a zbieżnosc jest ustawiona
wszystko sprawdził , zero luzów, załże inne koła i zobacze może byc to ze sciąga mi bo opony zam troche sciete bo smigałem bez ustawionej zbierznosci
-
Sciąga auto a zbieżnosc jest ustawiona
wszystko jest w stanie igła w zawieszeniu, tylko mam łaczniki stabilizatora do wymiany ale to nie ma ponoc żadnego wpływu. jedną oponke miałem napawianą bo była mała dziurka.
-
Sciąga auto a zbieżnosc jest ustawiona
witam wszystkich mam problem z moja e34, kiedys sciągało mnie zawsze na lewo, teraz ustawiłem zbieżnosc i sciąga mnie na prawo co jest ? może to byc wina opon ?
-
528 czy [E46] 328 ?
jeszcze jedno jak sie zbiera taka 528 bo mam 520 i jest masakra od dolnych obrotów dopiero od 4 tyś budzą sie konie
-
528 czy [E46] 328 ?
to chyba za e39 sie pokusze, tylko pytanie automat czy manual ??????????? co lepsze ?
-
528 czy [E46] 328 ?
mam 5 i jest gitara ale mam tylko 150 koni ale w 3 193 mysle ze ładnie by sie sprawowało
-
528 czy [E46] 328 ?
witam wszystkich mam dylemat bo nie wiem jakie auto wybrac czy : bmw e46 czyli 328 czy e39 czyli 528 silnik ten sam, ale inna seria 3 wygląda bardziej nowoczesnie ale 5 bardziej elegancko co wybrac prosze o rady
-
e46 2.8 czy e39 2.8 ?
witam wszystkich mam dylemat bo nie wiem jakie auto wybrac czy : bmw e46 czyli 328 czy e39 czyli 528 silnik ten sam, ale inna seria 3 wygląda bardziej nowoczesnie ale 5 bardziej elegancko co wybrac prosze o rady