Skocz do zawartości

colombo1001

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez colombo1001

  1. Witam, chciałem kupic e39 tylko nie wiem który silnik jest lepszy 2.5 24 v 193 km czy 2.8 24 v 193 ale wiekszy moment obr. jak wyglądają różnice w przyspieszeniu i spalaniu i avaryjnosci ? ma ktoś 2.8 ?
  2. colombo1001 odpowiedział(a) na colombo1001 temat w E34
    tzn. ? 528 duzo lepsze ? jak sie zbiera z dolnych obrotów
  3. colombo1001 odpowiedział(a) na colombo1001 temat w E34
    ktoś smigał 2.8 ?
  4. colombo1001 odpowiedział(a) na bugi28 temat w E34
    panowie panowie, takie auto nigdny nie bedzie dobrze chodzic z gazem 1 generacji tylko sekwencyjny gaz , mam i przez 2 lata zero problemów, zapomonam ze mam gaz. komputer auta jest zaprogramowany na benzyne nie na gaz , a sekwencja ma osobny komputer i jest na wtrysku nie parowniku
  5. colombo1001 opublikował(a) temat w E34
    witam, jaki silnik jest warty uwagi przy kupnie e39, 2.5 193 km czy 2.8 tez 193 km ?
  6. colombo1001 odpowiedział(a) na medyk01 temat w E34
    witam, lepiej kup sobie 2,5 , dużo wiekasza moc, takie samo spalanie , może nawet mniejsze,2.0 to troche mało na te mase, wiem bo mam, spalanie benzyna 11,5 - 13 lpg 12-14 jazda mieszana
  7. colombo1001 opublikował(a) temat w E34
    Witam wszystkich, mam problem z ładowaniem mianowicie, przy aku ładowanie mam na poziomie 13,5 max 13,7 przy obrotach 2000 ob/min i nawet 3000 nic sie nie zmienia. regulator napiecia wymieniałem 8 miesiecy temu. co to może byc ??? naładuje aku prostownikiem na maxa zakręce 2 , 3 ,4 razy a za 5 juz nie ma siły prosze o pomoc
  8. colombo1001 opublikował(a) temat w E34
    witam wszystkich. mam problem z moją 520i kiedy spadaja obroty i są na poziomie 1000 ob/min to zaczynaja pływac a jak jest dodatkowo na biegu to całe auto robi kangurki po ok 10 sek. obroty stabilizują sie. mam wyczyszczony silniczek krokowy, dolot z przepustnicą, nowe swiece, komputer nie wykazuje błędów. pomocy nie mam pojecia o co kaman
  9. colombo1001 opublikował(a) temat w E34
    witam wszystkich. jakiej firmy bedą najlepsze amortyzatory w dobrej cenie do bmw e34 ?
  10. chyba na jurida sie zdecyduje, bo wiesz chce kupic sobie 528 . ja mam tylko 2.0 150 km i to troszeczke jest mało i jestem ciekawy jak sprawuje sie te 193 koniki w 2.8 .
  11. hmmmm....... to chyba dobra firma, a powiedz mi jak sie zbiera twoja 528 ?
  12. witam wszystkich mam pytanko chciałem kupic nie drogie i nie tanie ale dobre klocki hamulcowe do bmw e34 . jaką firmą moge sie zainteresowac ?
  13. colombo1001 odpowiedział(a) na Maciek79 temat w E39
    diesel to droga eksploatacja czesci do silnika , 3.5 duzo pali i nie lubi gazu, najlepszy tylko 3.0 super osiągi i mało pali. pozdro
  14. witam wszystkich, mam problem bo w zawieszeniu z przodu mam wszystko na tip top, zbierznosc ustawiona, nowe opony, cisnienie ok ale minimalnie sciąga w prawo i musze lekko miec kierownice na lewo . o co chodzi ? ModEdit: tym razem zmienilem tytul sam, nastepnym razem takim bykiem ortograficznym w tytule zarobisz na ostrzezenie.
  15. colombo1001 odpowiedział(a) na colombo1001 temat w E34
    ok kupie oponki w internecie np. goodyery , dostane gwarancje na 3 lata i gdzie ewentualnie moge ją realizowac w trójmiescie ?
  16. colombo1001 opublikował(a) temat w E34
    witam wszystkich , jakie oponki polecacie ? mam rozmiar 195/65/15 koszt do 230 za szt. chciałbym aby były super przyczepne, oczywiscie letnie
  17. zmieniłem na inne koła troche bardziej starte ale równomiernie i minimalnie bardzo lekko na lewo sciaga. co proponujecie ? ja mysle 4 nówki oponki
  18. wszystko sprawdził , zero luzów, załże inne koła i zobacze może byc to ze sciąga mi bo opony zam troche sciete bo smigałem bez ustawionej zbierznosci
  19. wszystko jest w stanie igła w zawieszeniu, tylko mam łaczniki stabilizatora do wymiany ale to nie ma ponoc żadnego wpływu. jedną oponke miałem napawianą bo była mała dziurka.
  20. witam wszystkich mam problem z moja e34, kiedys sciągało mnie zawsze na lewo, teraz ustawiłem zbieżnosc i sciąga mnie na prawo co jest ? może to byc wina opon ?
  21. colombo1001 odpowiedział(a) na colombo1001 temat w E39
    jeszcze jedno jak sie zbiera taka 528 bo mam 520 i jest masakra od dolnych obrotów dopiero od 4 tyś budzą sie konie
  22. colombo1001 odpowiedział(a) na colombo1001 temat w E39
    to chyba za e39 sie pokusze, tylko pytanie automat czy manual ??????????? co lepsze ?
  23. colombo1001 odpowiedział(a) na colombo1001 temat w E39
    mam 5 i jest gitara ale mam tylko 150 koni ale w 3 193 mysle ze ładnie by sie sprawowało
  24. colombo1001 opublikował(a) temat w E39
    witam wszystkich mam dylemat bo nie wiem jakie auto wybrac czy : bmw e46 czyli 328 czy e39 czyli 528 silnik ten sam, ale inna seria 3 wygląda bardziej nowoczesnie ale 5 bardziej elegancko co wybrac prosze o rady
  25. colombo1001 opublikował(a) temat w E46
    witam wszystkich mam dylemat bo nie wiem jakie auto wybrac czy : bmw e46 czyli 328 czy e39 czyli 528 silnik ten sam, ale inna seria 3 wygląda bardziej nowoczesnie ale 5 bardziej elegancko co wybrac prosze o rady

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.