Treść opublikowana przez pawciodiabelek
-
320d M47 kontroka oleju świeci na czerwono
zmien czujnik
-
Pamięć foteli czy można zamontować???
jakby co pisz, posiadam przelacznik, tanio sprzedam pozdrawiam
-
Grzanie silnika
witam, odkrec korek zbiorniczka i sprawdz czy z powrotu idzie plyn, jak nie to padla pompa wody, sprawdz jak dziala VISKOZA, no i ten przeklety termostat. Mialem ten sam problem, padla mi pompa wody, zalozylem nowa i smogam juz 3 miesiac. pozdrawiam
-
Kontrolka Oszczegawcza Czerwony wykszyknik
dokladnie tak, az sie zcytac nie chce a co mowic o odp na taki post badz temat Pozdrawiam
-
Jak dostac sie do czujnika PDC? M Jak sciagnac zderzak?
witam, musisz demontowac zderzak bo w innym razie czujniek bedziesz miec w kilku czescisch a i tak ci nie wyjdzie do przodu tylko jak sie zdejmnie zderzak to wtedy
-
Problem z drzwiami
tylkop uwazaj podczas owego "dlubania" bo na pewno peknie ci albo przycisk albo panel. zazwyczaj jak pada tasma to cos nie dziala a niie wszystko, ale dla pewnosci sprawdz kable Moja rada jie dlubia przyciski tylko wyjmij caly panel, rozlacz kostke i przeczysc styki. pozdrawiam
-
Świeci się ciągle ASC
a ABS ci sie nie pali??
-
Dywaniki welurowe
ja mam takie orginalne na sprzedanie, uzywane ale sa jak nowki, za rozsadna cene sprzedam
-
Problem z drzwiami
witam, sterownik (przelacznik) szyb/lusterek ci padl a raczej tasma w nim i dalego ci nic nie dziala. koszt takiego sterownika ok 150 zl, pozdrawiam
-
Fabryczne radio Business CD RDS
witam, odnosnie tego czy z kompem BC i tel bedzie ci pasowac to nie wiem i sie nie wypowiem, ale jesli chodzi o ramki, jesli tearz masz radio calkowite czyli wyswietlacz i Cd badz kaseta razem to radio z auta po lifcie nie bedzie pasowac jesli nie zalozysz od niego ramki bo radio po lifcie bylo najczesciej dzielone i ramka tez srodkiem byla zdielona. Pozdrwiam
-
Rzuca na koleinach i pływa tył auta
witam, tylne zawieszenie w ombi ma dwie takie poduszki ktore pod ciezarem sie pompuje, jesli one padaja to wtedy nie mozna utrzymac auta, najczesciej pada jedna i rzuca autem. Ja mialem taki przypadek ale w sedanie, okazalo sie ze sanki wyly pekniete, po wymianie jest super, ale najpierw sprawdz te poduszki. PS ceny nowej ci nie podam bo cie posmuce, uzywka w granicach 500 zl, jakbys chcial kupic to daj znac, posiadam
-
530d czujniki prakowania..co jest grane?/
masz padniety zcujnik na bank, przechodzilem juz 2 razy ten problem i objawy byly identyczne jak u ciebie, tylko przed zakupel zdemontuj czujnik i sprawdz wtyczkie jak jest mocowana bo sa dwa rodzaje
-
ABS/ASC.......... o co chodzi???? ;/
a moze w momencie sprawdzania dzialaly tak jak po odpaleniu auta-poprawnie i blad nie wyskoczyl. Skoro masz dobra predkosc, opony te same to ktorys z czujnikow pada. Tez tak mialem tylko ze mi na dziurach sie zapalalo ABS/ASC
-
Gdzie jest czujnik otwarcia przedniej maski?
witam, nie ma czujnika otwierania maski w e39, a ten ktory jest zaraz za lewym filtrem kabinowym to czujnik alarmu. pozdrawiam
-
czy silnik z e39 535 pasuje do 735??
Witam, jak w temacie, mam pytanie czy silnik z e39 3.5l pasuje do e38 rowniez 3.5l.
-
2.5 tds czy 3.0
moim zdaniem najlepszy jest 3.0d ale 525d tez juz jest dynamiczny no i najbardziej oszczedny.Ja posiadam 525td-nie tds, jak narazie chodzi super a juz troche nia przejechalem
-
Ustawianie ZEGARKA
mi chodzi o ustawienie zegarka na odtwarzaczu cd a nie na wyswietlaczu komputera
-
Ustawianie ZEGARKA
Witam, mam problem, mianowicie jak ustawic zegarek ktory wyswietla godzine na odtwarzaczu CD.Obecnie pokazuje mi same kreski zamiast cyferek.
-
komputer kontroli świateł popsuty
jesli moduł to podan nr, posiadam taki i tanio sprzedam,
-
TEMPERATURA MAX, Brak ogrzewania !!!! ZAPOWITRZA SIE!!!
ale najpierw sprawdz czy masz drozny korek od zbiorniczka.jak korek padl to uklad bedzie sie zapowietrzac
-
525td nie przekracza 4 tys obrotow
wlasnie o to idzie ze 200 idzie ebz problemu i czuje ze moze wiecej ale nie chce przekroczyc 4 tys.Czy ma jakas blokade??Tj 115 KM ale niejednego TDS-a bralem.
-
525td nie przekracza 4 tys obrotow
Witam, mam takie pytanie bo nie wiem czy to jest normalne czy jest jakas blokada.Moje BMW 525TD na 5 biegu nie chce przekroczyc 4 tys obrotow, fakt przy 4tys obr mialem prawie 200km/h ale dlaczego nie wkrecilo sie bardziej??
-
Coś nie tak w silniku, szarpie, gaśnie, tryb awaryjny
dokladnie, podlaczenie pod kompa wszystko wyjasni, ja mialem ten problem, siadla pompa wody, auto sie grzalo i przechodzilo w tryb awaryjny
-
523 i obieg płynu- pompa wody PILNIE
witam, u mnie leci strumien kilka sekund po odpaleni, co prawda slabo ale leci, gdy auto nabiera temperatury strumnien staje sie wiekszy.W 523 tez tak powinno byc bo sam to sprawdzalem u innym bmw
-
TEMPERATURA SILNIKA
moim zdaniem Visko, jak mi padla pompa to na wolnych obrotach mialem normalna temp, jak przekraczalem 2 tys obrotow to rozla na maxa, sprawdz rowniez termostat