Skocz do zawartości

pawciodiabelek

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawciodiabelek

  1. zmien czujnik
  2. jakby co pisz, posiadam przelacznik, tanio sprzedam pozdrawiam
  3. pawciodiabelek odpowiedział(a) na Apex temat w E39
    witam, odkrec korek zbiorniczka i sprawdz czy z powrotu idzie plyn, jak nie to padla pompa wody, sprawdz jak dziala VISKOZA, no i ten przeklety termostat. Mialem ten sam problem, padla mi pompa wody, zalozylem nowa i smogam juz 3 miesiac. pozdrawiam
  4. dokladnie tak, az sie zcytac nie chce a co mowic o odp na taki post badz temat Pozdrawiam
  5. witam, musisz demontowac zderzak bo w innym razie czujniek bedziesz miec w kilku czescisch a i tak ci nie wyjdzie do przodu tylko jak sie zdejmnie zderzak to wtedy
  6. pawciodiabelek odpowiedział(a) na Jayu temat w E39
    tylkop uwazaj podczas owego "dlubania" bo na pewno peknie ci albo przycisk albo panel. zazwyczaj jak pada tasma to cos nie dziala a niie wszystko, ale dla pewnosci sprawdz kable Moja rada jie dlubia przyciski tylko wyjmij caly panel, rozlacz kostke i przeczysc styki. pozdrawiam
  7. pawciodiabelek odpowiedział(a) na dan110 temat w E39
    a ABS ci sie nie pali??
  8. pawciodiabelek odpowiedział(a) na FuXX temat w E39
    ja mam takie orginalne na sprzedanie, uzywane ale sa jak nowki, za rozsadna cene sprzedam
  9. pawciodiabelek odpowiedział(a) na Jayu temat w E39
    witam, sterownik (przelacznik) szyb/lusterek ci padl a raczej tasma w nim i dalego ci nic nie dziala. koszt takiego sterownika ok 150 zl, pozdrawiam
  10. witam, odnosnie tego czy z kompem BC i tel bedzie ci pasowac to nie wiem i sie nie wypowiem, ale jesli chodzi o ramki, jesli tearz masz radio calkowite czyli wyswietlacz i Cd badz kaseta razem to radio z auta po lifcie nie bedzie pasowac jesli nie zalozysz od niego ramki bo radio po lifcie bylo najczesciej dzielone i ramka tez srodkiem byla zdielona. Pozdrwiam
  11. witam, tylne zawieszenie w ombi ma dwie takie poduszki ktore pod ciezarem sie pompuje, jesli one padaja to wtedy nie mozna utrzymac auta, najczesciej pada jedna i rzuca autem. Ja mialem taki przypadek ale w sedanie, okazalo sie ze sanki wyly pekniete, po wymianie jest super, ale najpierw sprawdz te poduszki. PS ceny nowej ci nie podam bo cie posmuce, uzywka w granicach 500 zl, jakbys chcial kupic to daj znac, posiadam
  12. masz padniety zcujnik na bank, przechodzilem juz 2 razy ten problem i objawy byly identyczne jak u ciebie, tylko przed zakupel zdemontuj czujnik i sprawdz wtyczkie jak jest mocowana bo sa dwa rodzaje
  13. a moze w momencie sprawdzania dzialaly tak jak po odpaleniu auta-poprawnie i blad nie wyskoczyl. Skoro masz dobra predkosc, opony te same to ktorys z czujnikow pada. Tez tak mialem tylko ze mi na dziurach sie zapalalo ABS/ASC
  14. witam, nie ma czujnika otwierania maski w e39, a ten ktory jest zaraz za lewym filtrem kabinowym to czujnik alarmu. pozdrawiam
  15. Witam, jak w temacie, mam pytanie czy silnik z e39 3.5l pasuje do e38 rowniez 3.5l.
  16. pawciodiabelek odpowiedział(a) na barti801 temat w E39
    moim zdaniem najlepszy jest 3.0d ale 525d tez juz jest dynamiczny no i najbardziej oszczedny.Ja posiadam 525td-nie tds, jak narazie chodzi super a juz troche nia przejechalem
  17. pawciodiabelek odpowiedział(a) na pawciodiabelek temat w E46
    mi chodzi o ustawienie zegarka na odtwarzaczu cd a nie na wyswietlaczu komputera
  18. pawciodiabelek opublikował(a) temat w E46
    Witam, mam problem, mianowicie jak ustawic zegarek ktory wyswietla godzine na odtwarzaczu CD.Obecnie pokazuje mi same kreski zamiast cyferek.
  19. jesli moduł to podan nr, posiadam taki i tanio sprzedam,
  20. ale najpierw sprawdz czy masz drozny korek od zbiorniczka.jak korek padl to uklad bedzie sie zapowietrzac
  21. wlasnie o to idzie ze 200 idzie ebz problemu i czuje ze moze wiecej ale nie chce przekroczyc 4 tys.Czy ma jakas blokade??Tj 115 KM ale niejednego TDS-a bralem.
  22. Witam, mam takie pytanie bo nie wiem czy to jest normalne czy jest jakas blokada.Moje BMW 525TD na 5 biegu nie chce przekroczyc 4 tys obrotow, fakt przy 4tys obr mialem prawie 200km/h ale dlaczego nie wkrecilo sie bardziej??
  23. dokladnie, podlaczenie pod kompa wszystko wyjasni, ja mialem ten problem, siadla pompa wody, auto sie grzalo i przechodzilo w tryb awaryjny
  24. witam, u mnie leci strumien kilka sekund po odpaleni, co prawda slabo ale leci, gdy auto nabiera temperatury strumnien staje sie wiekszy.W 523 tez tak powinno byc bo sam to sprawdzalem u innym bmw
  25. pawciodiabelek odpowiedział(a) na zibii2 temat w E39
    moim zdaniem Visko, jak mi padla pompa to na wolnych obrotach mialem normalna temp, jak przekraczalem 2 tys obrotow to rozla na maxa, sprawdz rowniez termostat

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.