Treść opublikowana przez pawciodiabelek
-
528 i problemy z ogrzewaniem
elektrozawor siadl, mam na sprzedanie od 523 ale to samo, w razie pytan pisac, wysle za rozsadna cene
-
silnik nie trzyma temperatury
mialem ten sam problem tylko ze mi sie gotowala, termostat nie otwieral sie, przez to pekla mi pompa wody
-
dziwne trzeszczenie
MAM TEN SAM PROBLEM, JA MIALEM LUZNA UKLADZINE W LEWYM BEBNIE BO Z TYLU SA HAMULCE TARCZOWO BEBNOWE, DOKLADNIE TAK SAMO BYLO, TRZESZCZENIE JAK RUSZALEM I JECHALEM PO WOLI BADZ JAKHAMOWALEM
-
PDC W E39
NAJLEPIEJ WYJMNIJ JEDNEGO I SIE DOWIESZ, JESLI NIE MASZ TO SPRAWSZ JAKIE MASZ Z TYLU ORAZ NR JAKIE SA NA NIM.WLASNIE WYCHODZILY OKRAGLE I PROSTOKATNE Z WTYCZKA UMIESZCZONA NA WPROST A OKRAGLE MAJA WTYCZKE MOCOWANA POD KONTEM PROSTYM.NAJWAZBNIEJSZE ZEBY ZGADZALY SIE NR, WYMIENIALEM TO WIEM ZE JAK SA INNE TO NIE DZIALAJA.
-
Obramowki nad szybami
mam obramowanie tej szyby, lecz tylko gorna czesc, ta co idzie po luku, cena 50 zl + koszt wysylki.
-
Wymiana kierownicy w E-39
witam, z tego co wiem musisz zmienic tasme na nowa no i oczywiscie poduszkie, reszta powinna pasowac.A i nie wiem czy wtyczki sterowania radia sa takie samo i ile posiadasz sterowanie z kierownicy.
-
filtr powietrza knechta
rowniez zakladalem filtry knechta, bardzo dobre, polecam
-
Obramowki nad szybami
jakby co to pisz, moge zalatwic takie listwy oraz wiele innych czesci do 523 e39 bo mamy taka na czesci, wersja kombi ale listwy te same
-
Temperatura na maxa, spadek mocy
FEBI BILSTEIN wlascie poz znajomosc 300 zl, taka zalozylem, do tego termostat bo to on byl sprawca pekniecia pompy.Auto juz naprawione, wszystko ok.
-
Temperatura na maxa, spadek mocy
wielkie dzieki za pomoc, pompa rozsypana w mak.Tylko mam pyt, nic wiecej nie uleglo uszkodzeniu, dodam ze gdy auto mialo temp na maxa to zaraz zgasilem.
-
Temperatura na maxa, spadek mocy
zbiorniczek mam osobno, wlasnie domyslalem sie ze to pompa??Jaki jest koszt naprawy??I wielkie dzieki za pomoc ponizszym linkiem.Pozdrawiam
-
Temperatura na maxa, spadek mocy
Witam,mam taki problem, odpalilem auto, przejechalem ok 6km, w pewnym czasie podczas ruszania stracilem moc, temperatura poszla na maxa i chyba wlaczyl sie tryb awaryjny bo 2 tys i wiecej nie moglem osoagnac, zatrzymalem sie, probowalem odkrecic korek ale bylo straszne podcisnienie, po ok 15 min, stopniowo go odkrecilem, odczekalem kolejne 15 min i zapalilem auto bez korka, chodzilo ok 20 min i wszystko ok, temperatura jak zawsze pionowa, zalozylem korek lecz nie dokrecalem go do konca, przejechalem z 300 m i znowu ten problem, spadek mocy i temperatura na maxa.Co moglo sie stac??Dodam ze jest to bmw 525td, 116KM, przebieg 110 tys km
-
Sensor AirBag 525d
ja mam inne numery niz ty, sprawdzalem, 65.77-6919789-to moj[/b]
-
Sensor AirBag 525d
Witam, mam taki problem, posiadam 525d po lifcie 2001r., byla po kolizji w momencie zakupienia, po naprawie pali sie czujnik podudszek, pojechalem do elektronika, on stwierdzil ze jest zepsuty sensor wiec zamowilem zastepczy o tych samych numerach, gdy zawiozlem do elektronika on stwierdzil po podlaczeniu ze nie pasuje bo jest na 8 poduszek a ja posiadam 6.Moje pytanie brzmi, czy elektronik jest cienki czy sensor ktory zamowilem jest zly no ale dlaczego skoro ma te same numery, ten sam kolor wtyczki.Jak mam teraz dojsc jaki sensor zamowic?? Z gory dziekuje za odp. Pozdrawiam
-
CD w E-39
rzaden z nich nie pasuje do e39
-
CD w E-39
zarówno wersje z kaseta jak i odtwarzaczem Cd maja mozliwosc podłączenia zmieniarki, nie kazde auto ma kabel w standardzie, ja mam e39 525 z 1998 i nie ma kabla pod zmieniarkiem ale radio ma wyjscie bo sprawdzalem, no i opcja na radio typu MODE czy jakos tak to jest przelaczenie na zmieniarkem. PS moze ma ktos bna sprzedanie magazynek do orginalnej zmieniarki bmw wersja e39, pasuje rowniez od e46 X5