Treść opublikowana przez andrzej29
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
andrzej29 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPonawiam prosbe o nr VIN do tego auta Chyba już się nie doczekasz bo raczej zainteresowany był oglądać i stracił zapał ze tyle do roboty :norty: :
-
co sądzicie E39 WBADD31080BU45528
andrzej29 odpowiedział(a) na Tomala16 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWyobraź sobie że 2 lata temu sam zmieniłem w swoim aucie lampy przednie na poliftowe z prostego jak dla mnie powodu, po 5 latach eksploatacji chciałem odświeżyć sobie przód auta. Zajęło mi to 10 min pracy ( łączny koszt zabawy ok 1200 zł ), Gdybym nie spóźnił się z rezerwacją przedniego kompletnego zderzaka w kolorze, miałbym takowy za 400 zł z przesyłką ( tylko dlatego że chłopak założył do swojej zderzaki M pakiet i te były mu zbędne ). Wtedy zostało by tylko zmienić krótkie nadkola i osłonę silnika za ok 450 zł + ok 45 min. zabawy na wymianę ww elementów. Moje auto nie miało dzwona w przód a mimo to chciałem to zrobić dla samego siebie, częściowo się udało.
-
E90 316D Wrocław , WBAPR31030A730691
andrzej29 odpowiedział(a) na Kanius temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiem, bo sam usunąłem oznaczenie modelu. Tylko że było to podyktowane lakierowaniem tylnej klapy w skutek pojawienia się korozji w newralgicznych jej punktach.
-
E90 316D Wrocław , WBAPR31030A730691
andrzej29 odpowiedział(a) na Kanius temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowinna mieć oznaczenie modelu na tylnej klapie. A tak szczerze to podziwiam cię za to że szukasz BMW z 2009 roku w takim budżecie. W takiej cenie powinieneś jechać, cieszyć się że jeszcze jest, zrobić jadę próbną i brać, bo taka okazja może się już nie powtórzyć przez następnych kilka lat :norty: .
-
E39 WBADT11060GY50071
andrzej29 odpowiedział(a) na Tomala16 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażData for vehicle identification number: WBADT11060GY50071 Model description: 520I Market: Europa Type: DT11 E-Code: E39 Chassis: Limousine Steering: links Doors: 4 Engine: M54 - 2,20l (125kW) Drive: Heckantrieb Transmission: manuell Body Color: Titansilber Metallic (354) Upholstery: Stoff Flock/anthrazit (F6AT) Production date: 15.03.2001 Assembled in: Dingolfing Code Serienausstattung Standard Equipment S520A Nebelscheinwerfer Fog lights S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer S851A Sprachversion deutsch Language version German Code Sonderausstattung Optional Equipment S210A Dynamische-Stabilitäts-Control Dynamic stability control S235A Anhängerkupplung abnehmbar Towing hitch, detachable S302A Alarmanlage Alarm system S320A Entfall Modellschriftzug Deleted, model lettering S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit S473A Armlehne vorne Armrest front S508A Park Distance Control (PDC) Park Distance Control (PDC) S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning S650A CD-Laufwerk CD player S661A Radio BMW Business (C43) Radio BMW Business (C43) L801A Länderausführung Deutschland National Version Germany S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe S879A Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German
-
e39 WBADT11010GY50155
andrzej29 odpowiedział(a) na Tomala16 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo nie za ciekawie.
-
e39 WBADT11010GY50155
andrzej29 odpowiedział(a) na Tomala16 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkórka jest dołożona a poza tym bieda aż piszczy.
-
e39 WBADT11010GY50155
andrzej29 odpowiedział(a) na Tomala16 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuż po twoim rozkodowanym VIN, widać jaka to napompowana wersja :norty: Środek zmieniony. Przynajmniej wg mnie inaczej wygląda STOFF MARINE BLUE
-
320si Ostrów Mazowiecka WBAVF71090A016717
andrzej29 odpowiedział(a) na tony h. temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM ! i Popraw link, bo nie działa.
-
E60 550i LCI 2008r Edition sport DE Hürth WBANW51000CT31317
andrzej29 odpowiedział(a) na SylwesterD temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa ci zbyt wiele nie pomogę, bo moje zamówienie zostało przyjęte do realizacji. Kilka osób z forum kupowało u Marka i są zadowoleni z zakupu a to najważniejsze.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
andrzej29 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://www.bezwypadkowy.net/forum/59-ocena-auta/10535-e60-535i-z-usa-proba-o-rozszyfrowanie-i-carfax
-
E46 330D Touring Elbląg VIN JH85035
andrzej29 odpowiedział(a) na Pietia91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jest sportowa kierownica i w tym roczniku występowała w BMW. Ale w tym przypadku nie pochodzi z tego auta ! Tu się w pełni z tobą zgadzam.
-
BMW e46 Racibórz WBAAL31020AY18560 ##UWAGA##
andrzej29 odpowiedział(a) na wilden temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCóż mam ci więcej napisać. Wydaje mi się że wraz ze Steelerem opisaliśmy ci w miarę możliwości jak to wygląda. Dodatkowo gdy czytam ten bełkot w ogłoszeniu to osobiście nie ruszyłbym tyłka z krzesła żeby go obejrzeć, nawet gdyby było wystawione u mnie na wiosce.
-
BMW e46 Racibórz WBAAL31020AY18560 ##UWAGA##
andrzej29 odpowiedział(a) na wilden temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak kierunki powinny być pomarańczowe. Tu zatem są zmienione. Szyber znajduje się na swoim miejscu, tak jak powinno być. PS Co takiego urzekło cie w tym aucie ?
-
BMW e46 Racibórz WBAAL31020AY18560 ##UWAGA##
andrzej29 odpowiedział(a) na wilden temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzedni zderzak nie jest z pakiet aero.
-
E92 335i WBAWB71090P026628
andrzej29 odpowiedział(a) na apex11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak zderzak przedni jest M pakietowy. Natomiast kierownica wydaje mi się w porządku, oprócz tego że jest oklejona jakąś folią ala carbon. Znawcą e92 nie jestem więc zaczekajmy na wypowiedzi osób które miały styczność z tym modelem.
-
E92 335i WBAWB71090P026628
andrzej29 odpowiedział(a) na apex11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie o to mi chodziło. W zakończonej jak i obecnej aukcji podana jest miejscowość Suchań. To taka trochę większa wioska ok 10 km od Stargardu. W zakończonej aukcji, na aucie są blachy dolnośląskie oraz zachodniopomorskie. Więc wg mnie wygląda na to, że to jeszcze świeży zakup. Bo raczej nikt kto kupił auto ( przyjmijmy 2 lata temu ), nie wklejałby starych zdjęć do ogłoszenia. Jest jeszcze druga możliwość. Właściciel auta przeprowadził się z Dolnego Śląska na Pomorze Zachodnie.
-
E92 335i WBAWB71090P026628
andrzej29 odpowiedział(a) na apex11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZałatw dokładniejsze foty tego lewego błotnika. Jak długo ma to auto obecny właściciel, bo w poprzedniej aukcji widać to auto na tablicach z Bolesławca oraz Stargardzkich.
-
BMW E46 325 Cabrio Warszawa VIN WBABN32020JW34880
andrzej29 odpowiedział(a) na debek_93 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMi wychodzi że to granatowy Angol coupe. Załatw poprawny VIN
-
BMW E60 530d nr VIN: WBANC71000B651621
andrzej29 odpowiedział(a) na jaciepacie temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW sumie to co napisałeś ma jakiś sens. Na różnych portalach widziałem już opłacone e60 od 21000zł. :duh:
-
BMW E90 330 D vin: WBAVC91060KS07669
andrzej29 odpowiedział(a) na robek123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażVIN: WBAVC91060KS07669 Type code: VC91 Model: 330D OL (EUR) E-F-R series: E90 Series: 3 Type: LIM Steering: LL Doors: 4 Engine: M57/T2 Displacement: 3.00 Power: 170 (231 hp) Drive: HECK Transmission: MECH Paint code: 475 - BLACK SAPPHIRE METALLI Upholstery code: KAB4 - SENSATEC/BEIGE Prod.date: 2005-12-01 S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES S2AB BMW LA wheel ellipsoid spoke 162 S4AD Interior trim strips, brushed aluminium P7RR Dynamic Package S8SP Control unit COP S226 Sports suspension settings S249 Multifunction f steering wheel S255 Sports leather steering wheel S321 Exterior parts in vehicle colour S441 Smoker package S481 Sports seat S497 Centre armrest, rear S502 Headlight cleaning system S520 Fog lights S521 Rain sensor S522 Xenon Light S524 Adaptive Headlights S534 Automatic air conditioning S548 Kilometre speedo S563 Light package S663 Radio BMW Professional S677 HiFi system Professional DSP S855 Language version, Italian S863 Dealer List Europe S884 Operating instructions, Italian
-
[E39] M52B20 problem ze sruba odpowietrzajaca przy chlodnicy
PW
-
[E39] M52B20 problem ze sruba odpowietrzajaca przy chlodnicy
No to w sumie taka firma jak i inne. Tam wszystko na jedno kopyto, tylko nazwy zmieniają. Ja na twoim miejscu zareklamowałbym ten produkt. Następnym razem kupując dany produkt rozeznaj się na rynku.
-
[E39] M52B20 problem ze sruba odpowietrzajaca przy chlodnicy
Wiesz, ja nie tak dawno ( trochę ponad 2 lata temu ) wymieniałem u siebie chłodnicę na Nissens i mam odpowietrznik z oryginalnym skokiem gwintu ze starej chłodnicy która trochę już mi wadzi w tym kartonie w schowku. Nie miałbym problemu żeby wysłać ci go, za koszt znaczka pocztowego :mrgreen: Lecz przy twojej sytuacji byłoby to zupełnie bez sensu. Szczerze powiedziawszy, pierwszy raz spotykam się z tym że tak renomowana firma jak BEHR zmienia sobie normy produkcyjne. No chyba że produkt został wykonany w Chinach, to wtedy wszystko jasne.
-
[E39] M52B20 problem ze sruba odpowietrzajaca przy chlodnicy
Raczej nie wydawało mi się żeby ktokolwiek o zdrowych zmysłach, wymieniał coś w układzie chłodzenia BMW na używkę. I moje przemyślenia się potwierdziły :mrgreen: Z tego co kojarzę to BEHR szedł na pierwszy montaż więc nie mam pojęcia skąd taka różnica. Do założyciela tematu. Kontaktowałeś się z VOLL w tej sprawie ? Jeśli tak to co mieli do powiedzenia ?