Treść opublikowana przez Yaza
-
BMW Rheingold
Czym dłużej grzebie tym coraz gorzej, zaczynam podejrzewać ze mój Lenovo ThinkCentre nie nadaje sie do ISPI Next :mad2: lub jakieś aktualizacje Win7 namieszały. Próba odpalenia z leadera v3 wywaliła mi Iste P :D teraz juz nie chce sie uruchomić.Po uruchomieniu VolumeId.exe i zmianie nr.komp nie uruchamia sie ,rozwala mi bootmgr. Spróbuje jeszcze raz postawić system i zainstalować ISPI bez serwice packa1.
-
BMW Rheingold
Witam. Mam następne problemy, win 7 postawiony od nowa i udało sie zainstalować ISPI ale nie uruchamia sie BMW admin client, przed skopiowaniem bibliotek odpala i wola o login i hasło po skopiowaniu nie uruchamia sie wogule. Ista d chce rejestracje, ista p odpala normalnie. Jakies sugestie?
-
BMW Rheingold
Dzięki za zainteresowanie. Może mieć to związek z zainstalowanym wcześniej Rheingold? Pliki miałem od "młodzik1"
-
BMW Rheingold
Witam. Mam problem z instalacją ISPI NEXT , wyrzuca mi cały czas błąd "Kreator instalacji produktu ISTA/P przedwczesnie zakończył pracę z powodu błędu. System nie został zmodyfikowany" brak mi już pomysłów :?
-
[e39]wyświetlanie stacji radiowych na CC
Też się tym interesowałem kilka lat temu, ale nigdzie nie znalazłem informacji o możliwości zakodowania tego. Szkoda :(
-
Instalacja zmieniarki BMW E39 2.5TDS
W zmieniarce to jest wyjście cyfrowe pod instalację z procesorem DSP
-
530dA 2001 wyciek płynu pod autem
Płyn hamulcowy :?
-
Odpalanie e39
Czy jeszcze stoi w garażu :D Jak jest prąd, płyny ustrojowe w normie, powietrze w kołach to odpalasz i jedziesz
-
e39 2002 3,0 disel
A jaki komputer ci to wykrył?
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
dareckx1 Siemka kolego. Ja mam sposób na Pointy :cool2: w mojej mapie z 2013 zachowałem większość ważniejszych. Mapy z tego roku Posiadają POI choć wycięto z nich języki...testowałem. Tam z kąd ściągnąłem ktoś pomylił oznaczenia płyt DVD1 i DVD2 ale działają :norty:
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
:D
-
530 M57 nie odpala nie wchodzi na obroty
Regeneracja nie koniecznie wiąże się z wymianą końcówek wtryskowych "dysz", faktem jest że wtryski CR to bardzo precyzyjne urządzenia i nie każdy potrafi je reanimować. Ja swoje oddawałem do serwisu Bosch na sprawdzenie i przy przebiegu 370tyś. tylko jeden był do regeneracji i nie wiązało się to z wymianą końcówki. Kątem wtrysku zajmuje się ECU i nie da się tego w prosty sposób zmienić lub popsuć, więc gość od carsoftu też coś kręci :? Chyba że masz uwalony czujnik położenia wału ale to by wyszło w błędach.
-
530 M57 nie odpala nie wchodzi na obroty
A reset adaptacji wtrysków robili po wymianie/regeneracji?
-
Jakie sa najlepsze zamieniki - tarcze hamulcowe!!! BMW 530
Promocja jest na hamulce i zawieszenie w ASO. Tarcza przód 324mm do 530d po lifcie kosztuje około 360 zł sztuka.
-
530dA touring 2001 automat tryb awaryjny
Regeneracja konwertera i to natychmiast, jazda z uszkodzonym konwerterem skutkuje rozwaleniem skrzyni o i le już jej nie trafiło.
-
Jakie sa najlepsze zamieniki - tarcze hamulcowe!!! BMW 530
Jakoś olałem to docieranie, i pierwsze o nim słyszę a jednak tarcze ORI się nie powichrowały. A ile takie docieranie ma trwać i co daje? :norty: W czasie docierania hamujemy własną nogą :duh: Tarcze wichrują się po przejechaniu jakiegoś tam dystansu 3~5 tyś kilometrów więc mają dostatecznie dużo czasy się niby dotrzeć.
-
e39 530d automat- metaliczne stuki w silniku
A jest ktoś po wymianie tarczy sprzęgłowej i mu nie stuka? Tarcza sprzęgłowa też ma tłumik drgań :D
-
Jakie sa najlepsze zamieniki - tarcze hamulcowe!!! BMW 530
Są problemy z tymi większymi, oj są....leżą sobie u mnie dwa komplety jedne ATE około 5000km, drugie nie wiem jakiej firmy , kupione w szwecji w firmie szchmiddmann. Wytrzymały około 3000 km. Kupiłem ORI bo nie miałem już sił (i kasy) na eksperymenty :D
-
e39 530d automat- metaliczne stuki w silniku
A może to konwerter? Jest w nim tłumik drgań skrętnych podobny to tego w zwykłej tarczy sprzęgłowej, a dźwięk przenosi się całym wałem korbowym (wszak to kawał żelastwa jest) i dlatego wygląda na korbowód albo inne cuda. P.S U mnie też stuka :norty:
-
530d Świecą światła po włączeniu zapłonu
Bo nikomu nie chce się szukać :D W tym trybie "skandynawskim" tył również świeci. Ja kodowałem w GT1. Sprawdź w NCS plik FSW_PSW.MAN czy masz aktywną funkcję TAGFAHRLICHT DRL_DIMMUNG - ściemnienie TAGFAHRLICHT_ECE - Uatywnienie funkcji świateł do jazdy dziennej GED_FL_ALS_DRL - Używanie świteł długich jako świateł do jazdy dziennej.
-
Jakie sa najlepsze zamieniki - tarcze hamulcowe!!! BMW 530
Zależy jaki model :D My tu rozmawiamy o 530d a te po lifcie miały 324 i to z zamiennikami do nich są cyrki.
-
Jakie sa najlepsze zamieniki - tarcze hamulcowe!!! BMW 530
Temat był już poruszany nie raz i zdania są podzielone, ja polecam ORI choć drogie jak diabli. ATE...3000km bicie na kierownicy. Średnica tarcz 324 czyli po lifcie, we wcześniejszych modelach być może się zamienniki sprawdzają 290 jak się nie mylę.
-
530d Świecą światła po włączeniu zapłonu
masz na bank zakodowany "tryb Skandynawski" jak to nazwałeś, mam to samo bo sam sobie zakodowałem w skandynawi :norty:
-
530d, kontrolka DDE + screeny z Inpa - pomocy
Pompa w zbiorniku? Bo ciśnienie na progowej 3,5 to trochę mało
-
Złe wskazania poziomu paliwa- problem z odpaleniem 530d
Prawdopodobnie pompa paliwa w zbiorniku się "kończy".