Treść opublikowana przez klubau
-
Ustawianie Car&key NCS, DIS
zainstaluj NCS 3.1.0, uaktualnij skrypty i spróbuj jeszcze raz. powinno być ok
-
ncs-expert kodowanie
zerknij w ten plik "E60AT.000" na razie
-
Ustawianie Car&key NCS, DIS
zerknij najpierw w car&key memory czy masz tę funkcję. Włącz zapłon i dalej tak jak "hunter" pisał: odpalamy ncs, file load profil ładujecie profil w którym zmienialiście individualsierung u mnie jest to ostatni profil na liście o nazwie Expertmode (mi się wyświetlają dwa expertmode wybieram ten niżej expertmode)następnie ok wciskacie VIN/ZCS/FA następnie ZCS/FA f. ECU teraz model taki jaki macie wyskoczą wam w ramce skróty ja wciskam AKMB (akurat przez ten mi się łączy ale można również przez inne z tej listy) teraz back powinniście widzieć już dostępne opcje car&key memory!!!!!! wciskamy kar key memory Od tej pory możemy sobie wszystko ustawić Aby tego dokonać postępujcie tak Read wybieramy to co chcemy mieć aktywne Tagfahrlicht_Ece - światła na stałe, zaznaczacie na niebiesko active następnie TAKEOVER i na końcu BROADCAST Po paru sekundach ok I po wszystkim odłączamy kabelek od auta i sprawdzamy czy działa U mnie tak wszystko kodowałem i działa mam nadzieje że u Was też zerknij czy w liście jest "HEIMLEUCHTEN", jeśli nie to nie masz tej funkcji
-
Ustawianie Car&key NCS, DIS
witam, ok, pytałem tak głupio bo niektórzy myślą że można je odpalać z pilota, ale do rzeczy. Twój plik nie pochodzi z modułu LSZ (lub ALSZ) sczytaj go proszę tam, lub zerknij po prostu w Car&Key Memory czy stoi jako "aktiv". Poza tym nie wiem jaki stary jest twój e46, być może auta z początków produkcji nie miały po prostu tej funkcji, tutaj musieliby wypowiedzieć się właściciele e46tek. na razie
-
Ustawianie Car&key NCS, DIS
bardzo fajnie tylko ze ja mialem cos innego na mysli, czytalem tamten watek, jak rowniez wiele innych. Wydaje mi sie ze powinienem miec aktywna fukcje, gdyz ustawienia niby sie zgadzaja, a jednak nie moge zaswiecic swiatelek :| a powiedz w jaki sposób próbujesz zaświecić te światełka, może już tam robisz błąd? :?:
-
INPA
zmień to: VERRIEGELN_AUT_NACH_2_MIN nicht_aktiv na aktiv
-
INPA
no to ustaw w preferencjach drukarkę do pdf jako domyślną i już będzie śmigać.
-
[E46] Dołożenie, doprogramowanie czujnika deszczu NCS
trochę strzelam, ale spróbuj tego: ENTR_HKL_MGL_WENN_VER nicht_aktiv zmień na aktiv Z tym ze w e46 Touring z pilota otwiera się chyba tylna szyba, a nie klapa? a taki masz GM, czy się mylę?
- E61 brak Menu Servicu
-
E60 Menu brakuje
Cześć Jarek, zerknij proszę jaka masz wersje NCSa, myślę ze tu jest pies pogrzebany na razie Piotr
-
E61 brak Menu Servicu
Cześć Jarek, zerknij proszę jaka masz wersje NCSa, myślę ze tu jest pies pogrzebany na razie Piotr
-
[E46] INPA błędy w silniku
wygląda na świecę żarową na 4 cylindrze na razie Piotr
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Witam, wczoraj próbowałem dokonać zmian w SSSie wg. recepty roneya :cool2: i otwarło mi się tez tylko 9 wpisów, ale pokombinowałem jeszcze trochę i po przyciśnięciu przycisku "Keys" jak na zdjęciu http://images44.fotosik.pl/212/ee955e1fc2a7df32m.jpg a następnie "query" otrzymałem 21 wpisów tak jak na zdjęciu roneya. Teraz muszę tylko dorwać e87 mojej siostry żeby przetestować to na "żywym towarze" na razie
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Super, Dzięki, też chętnie skorzystam.
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
próbowałeś już tego co roney pisał? viewtopic.php?f=97&t=65259&start=1276 ja przymierzam się do tego od dawna, ale nie mogę jakoś znaleźć czasu :cry: spróbuj i daj znać czy poszło. na razie
-
Ustawianie Car&key NCS, DIS
i wklej to następnym razem jako .zip bo robi się troszkę nieprzejrzysto :wink:
-
Ustawianie Car&key NCS, DIS
to chyba nie jest plik z LSZ tylko ten duży :?:
-
Ustawianie Car&key NCS, DIS
jeśli chcesz kodować e46 to robisz to w LSZ lub ALSZ zależy od rocznika, LCM wystepuje w e39. sczytaj twojego LSZ i wstaw go tutaj to zobaczymy co mozna zrobic. na razie
-
NCS Expert Wyłączanie sprawdzania świateł
spróbuj: NEBELLI_HI_PRUEF melden NEBELLI_VO_PRUEF melden RUECKFAHRLICHT_PRUEF melden RUECKLICHT_PRUEF melden STANDLICHT_PRUEF melden FEHLER_NSL_LINKS melden FEHLER_NSL_RECHTS melden FEHLER_RUECKFAHRSCHEINW melden FEHLER_RUECKLICHT_INNEN melden zmienić na "nicht_melden"
-
NCS Expert Wyłączanie sprawdzania świateł
tym dużym plikiem raczej nic nie zdziałasz, masz w LCMie coś takiego? FEHLER_BREMSLICHT melden FEHLER_FERNLICHT melden FEHLER_KENNZ_LICHT melden FEHLER_NSL_LINKS melden FEHLER_NSL_RECHTS melden FEHLER_NSW melden FEHLER_RUECKFAHRSCHEINW melden FEHLER_RUECKLICHT_INNEN melden RUECKFAHRLICHT_PRUEF melden RUECKLICHT_PRUEF melden BREMSLICHT_PRUEF melden jakie dokładnie komunikaty chcesz wyłączyć? wrzuć najlepiej cały plik "FSW_PSW.TRC" z LCMu to zobaczymy jakie masz opcje. na razie
-
INPA
no to jeszcze raz: 1. Centalny- przekaźnik drzwi kierowcy nie wciąga przy zamykaniu 2. Centralny- przekaźnik nie wciąga przy zabezpieczaniu 3. Wycieraczki: bezpiecznik pompy, oświetlenia wnętrza i coś tam jeszcze... 4. Centralny: bezpiecznik 5. nie zwracaj uwagi na shadow memory, tam często można znaleźć śmieci.
-
INPA
zacznij od bezpieczników dla centralnego i oświetlenia wnętrza.
-
Ustawianie Car&key NCS, DIS
dokładnie.
-
Ustawianie Car&key NCS, DIS
palą się zawsze gdy zapalisz auto, tzn. przełącznik świateł w poz. 0 lub 1 taka jest filozofia świateł dziennych. dokładnych wyjaśnień opcji chyba nigdzie nie znajdziesz, ale gdzieś w wątku o DISie lub INPie były linki do kilku pdfów o kodowaniu NCSem. masz czas to poszukaj, nie ma tego tak dużo :diabel_smiech: na razie
-
Ustawianie Car&key NCS, DIS
w LCM III wyglada to troche inaczej "GED_FL_ALS_DRL"