Treść opublikowana przez klubau
-
Ncs nieznany błąd i definicja
SSSa tez przez okrągłe, przez gniazdo w kabinie wejdziesz jeśli się nie mylę tylko do DME i ABS. Mowa oczywiście o e46 przed liftem.
-
Ncs nieznany błąd i definicja
Plików nie musisz aktualizować, ważne żebyś nie miał starych śmieci z innych aut w folderze NCSEXPER\WORK (a wygląda na to ze masz) i w e46 do ~końca 2000 roku musisz łączyć się okrągłym gniazdem. :cool2:
-
NCS Expert-Car&Key Memory-pytanie
każda z tych funkcji ma opcje aktiv lub nicht_aktiv, zmień na nicht_aktiv i będzie wyłączone.
-
Ncs nieznany błąd i definicja
Łączysz się okrągłym gniazdem w komorze silnika? Wyczyść folder /WORK a potem F1 --> F3 wybierasz e46 --> potem wybierz EWS lub KMB (nie wybieraj przed liftem AKMB lub ALSZ) i będzie dobrze :cool2: na razie
-
Aktualizacja plików NCS Expert
e87 też bierze dane z e89
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Używaj okrągłego gniazda w komorze silnika, wtedy połączysz się z innymi sterownikami.
-
NCS - po kodowaniu FRM problem z szybą
miałem to samo w e87, pewnie masz NCSa w wersji 3.08 i stare skrypty
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Linka niestety nie mam pod ręką, a cały VM Image nie będzie pasował w maila :wink: Poszukaj na kaosie, powinieneś coś znaleźć.
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
nie wiem czy problemem jest ADS, ale możliwe. Sam to sugerowałeś viewtopic.php?p=881888#p881888 Moze wypowie się ktoś komu udało się to postawić na nogi na ADSie.
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
No panowie, nikt nic nie wie ? udało się komuś połączyć SSS z E39 1997 ?. Przecież są tu mądre głowy aby coś napisać :cool2: może problem leży w ADSie?, a jakiego SSSa zainstalowałeś, bo wygląda to na nowszą wersię. Do twojego wystarczy 27.2 nowsze wersje potrzebują odpowiednie "Changes" :wink:
-
Personalizacja INPA
Witam, Super opis nerwus, na pewno przyda się nie jednemu do eksperymentowania :cool2: :cool2: :cool2: Jeśli możesz to przyklej ten temat, w przeciwnym razie zniknie on w gąszczu innych. na razie
-
interfejs usb konf
http://www.ftdichip.com/FTDrivers.htm
-
Ustawianie Car&key NCS, DIS
to nie sprawa programowania, to jest specjalny moduł.
-
Ustawianie Car&key NCS, DIS
o jakie światła dzienne ci chodzi? przeczytałeś ten wątek od początku i zrozumiałeś wszystko? ustawiłeś profile itd. jak należy? na samą wypowiedź "nie działa" bez podania szczegółów raczej nie dostaniesz odpowiedzi, bo u innych kolegów wszystko działa, a wiec przypuszczam ze błąd leży po twojej stronie. Trochę więcej informacji i z pewnością ktoś ci pomoże na razie
-
Ustawianie Car&key NCS, DIS
naciśnij "broadcast"
-
brak połączenia z 523 '97
bezpieczniki od gniazda i od IKE są w schowku, ale nie powiem ci które to są bo zależy to od rocznika i wyposażenia np. tutaj http://www.bmwauto.pl/bezpiecznikie39.gif i tutaj http://i225.photobucket.com/albums/dd237/Losiowy/bezpieczniki.jpg Jeśli bezpieczniki są ok to pomoże chyba tylko naprawa IKE bo nowy kosztuje ponad 500 €uro. Jeśli masz możliwość to spróbuj jeszcze czy BMW-scanner się połączy.
-
brak połączenia z 523 '97
cześć Majkii. miałem coś takiego, popatrz tutaj: viewtopic.php?p=894109#p894109
-
INPA e39 brak m51
po co ci inna INPA skoro w instalatorze 9.0.7 (INPA 4.4.7) jest m51?
-
INPA e39 brak m51
Tak sprawdzałem pod e39 w wersji 5.02 i w 4.4.7 z linku nerwusa.
-
INPA e39 brak m51
M51 to jest 525 td, 525 tds ma silnik M51S edit. Sprawdziłem właśnie INPe i mam DDE 2.2 dla M51
-
INPA e39 brak m51
Wprawdzie nie sprawdzałem w mojej INPie, ale możliwe ze ich nie ma gdyż m51 były produkowane tylko na rynek Belgijski i Holenderski.
-
Ustawianie Car&key NCS, DIS
na halogenach nie da się, profil "expertenmodus" dobrze ustawiony? na razie
-
E39 Brak komunikacji
miałem coś takiego niedawno w e46 kolegi, jacyś experci próbowali "upiększyć" stan licznika i go zarżnęli. Nawet w serwisie nie mogli wejść w żaden sterownik. Sam licznik służy jako gateway pomiędzy liniami diagnostycznymi wiec skoro nie możesz się połączyć z autem to możesz mieć walnięty licznik. Bezpieczniki z OBD i IKE sprawdzałeś? na razie
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
W tym właśnie problem, ze najpierw musi się znaleźć ktoś pokroju Fistera i zrobił to public. @nerwus widziałeś na kaosie, jeden taki specjalista wrzucił twoje filmiki z instalacji DISa, ale przynajmniej dopisał ze ty jesteś autorem. na razie
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Troszkę już tam czytałem, ale jeszcze nie jestem Member. Całkiem nieźle :cool2: Widziałem że kilka osób z tego forum też się tam kręci.