Skocz do zawartości

Michał-J

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Michał-J

  1. Michał-J odpowiedział(a) na ernest525 temat w E39
    Może być mata, może być napinacz pasów - dlatego wskoczyło z powrotem - gdzies coś może nie stykać i jak ruszyłeś to błąd się pojawił - ale nie kasuj tylko na kompie ale niech zaczyta błędy i niech Ci powie co jest nie tak.
  2. Witam Zapytać zawsze możesz - ciekaw jestem ceny. Może masz też numer katalogowy Sachs tego amortyzatora ? I ostatnie pytanie: czy sportfahwerk to sportfahwerk i tyle? nie ma różnych wersji. Pytam bo na RealOEM jest kilka wersji amortyzatorów ( do M SPORTS SUSPENSION i do M SPORTS SUSPENSION II) Jestem zadowolony z tego zawieszenia co mam i chciałbym wstawić to samo.
  3. Michał-J odpowiedział(a) na saygon temat w E39
    Os_
  4. Witam O PDC było na forum bo sam poruszałem ten temat. Czujnik można sprawdzić ohmomierzem czy jak to się tam nazywa :mrgreen: - dobry bedzie miał ok 0.8 (zobaczysz ile mają) jak wszystkie tyle samo to są dobre - jeżeli któryś ma chore wartości to jest uszkodzony. Druga sprawa to czujnik może być zarysowany - i to też już sprawia, że PISZCZY non stop (ma załamany kąt padania sygnału i może wykazywać wtedy przeszkodę) po 3 nic nie trzeba kasować - ja podpinałem inny i działało od razu.
  5. Michał-J odpowiedział(a) na saygon temat w E39
    napisz do "Os_" - mi sprawdzał po VIN
  6. amorki sachsa (chyba sportfahwerk) powiedziałem w Inter Cars, że mają być sportfahwerk i gość twierdzi, że to są te sportowe - znalazłem po 505 zł/szt. więc cena raczej dobra
  7. W tym komisie kupowałem swoją :wink: W niedziele ma być spot to można by tam podjechać całą ekipą :mrgreen:
  8. Wielkie dzięki Panowie - podzwonie i poszukam
  9. Witam tak sie złożyło, że gdzieś uszkodziłem amortyzator na naszych drogach :mad2: :mad2: :mad2: z VIN wynika, że mam " 704 M SPORT SUSPENSION" i tu moje pytanie: Czy jak mam zawieszenie ///M to muszę kupić amortyzator oryginalny w ASO czy jest inna opcja? (w ASO 1.040 zł /szt.) Może ktoś zna ceny w niemczech takiech amortyzatorów w ASO? Może jakaś inna opcja ? Będę bardzo zobowiązany za pomoc :modlitwa: :modlitwa:
  10. Michał-J odpowiedział(a) na loco temat w E39
    Ja mam z oryginalnym zawieszeniem sportowym - wiem z VIN że jest oryginalne. Jak coś to zapraszam na gg
  11. Michał-J odpowiedział(a) na młody-e39 temat w E39
    "PRAWIE" robi wielką różnicę :mrgreen: Te przerabiane wydaje się tak samo głupim pomysłem jak gdy widzę znaczki ///M na autach 1.6 :duh:
  12. Znajomy w E39 ma rozkładane z tyłu a ja już nie - więc pewnie jakieś wersje mają a inne nie - trzeba patrzeć
  13. Michał-J odpowiedział(a) na kinder temat w E39
    tu masz opisane co i jak ma być. Sam mam zmieniane lampy i wszystko jest ok. >>OPIS<<
  14. O REST było troche na forum np.: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=12807&highlight=rest
  15. też miałem wymienianą tuleję tyle, że w E39. Gość wyciągnął wahacz z auta wycisnąl starą tuleję i wprasował nową w dokładnie takiej pozycji jak była stara Później założył wahacz ale zakręcił go dopiero jak podpierając koła ustawił je tak jakby auto było na ziemi No i wszystko jest OK
  16. @typson - z tego co czytałem na forum to podobno jest pompka elektryczna, która na REST wymusza obieg wody - ale czy tak jest naprawde to nie wiem. Co do wychładzania silnika to się zgadza - kiedyś mi to działało dłużej - nawet do 15 min wiało ciepłym - później odpalając auto widziałem, że wskaźnik temperatury trochę opadł.
  17. Michał-J opublikował(a) temat w E39
    Witam Szukałem na forum ale nie znalazłem odpowiedzi. Czy żeby REST działał poprawnie trzeba go jakoś dodatkowo odpowietrzać przy wymianie płynu w układzie chłodzenia ? Teraz działa jakoś dziwnie - ciepłe wieje może przez 3-5min a co ciekawe jak zapale auto to wieje gorące odrazu więc... temperatura w silniku jest (nawet wskaźnik jest w pionie) więc wnioskuję, że i na REST powinno chyba wiać również ciepło.
  18. To raczej zależy ile kto śmiga autem - ja muszę mieć auto praktyczne więc mam 16" i nie dam się namówić na 17 czy 18". Wole by opona wybierała nierówności niż zawieszenie, które w E39 nie jest jakieś wielce solidne.
  19. Na pierwszym zlocie był gość z klubu ze swoją Z3 - więc...
  20. hehe coś w tym jest... autem zrobiłem jakieś 20.000 nie robiąc nic a teraz... co chwile coś :? Termostat, łączniki, tuleja wahacza, wahacze, a to raczej nie koniec... chyba trafiłem na czas gdzie pewne rzeczy juz pora wymieniać :|
  21. w takiej sytuacji jedna osoba jest zobowiązana podnieść ręke pokazując że puszcza auto po jego prawej a wtedy zwalnia się miejsce i już po problemie. Tzn coś z ręką było ale nie pamiętam jak dokładnie. Tak to tłumaczyli na prawku ale to było daaaaaaaawno i juz nie pamiętam dokładnie. Ja bym tak zrobił i tyle.
  22. Michał-J odpowiedział(a) na BMW COUPE temat w E36
    Biedny silnik :mrgreen: Popytaj się w www.eko-car.com oni montują
  23. Kiedyś miałem E36 - czarne, czarne szyby. Auto sprzedałem do innego miasta oddalonego jakieś 120km. Po jakoś 1,5-2 latach dostałem wezwanie jako świadek w sprawie tego auta - więc ide sobie spokojnie z umową kupna na policje a tu.... jakie było moje zdziwnienie jak się okazało że był rozbuj tym autem a kolo nie przerejestrował auta :duh: I tak przez swoje byłe BMW wyszedłem z aktem oskarżenia i tydzień czasu dzień w dzień odkręcałem sprawę u Pani prokurator bo mnie wsadzić chciała za auto na która ja znalazłem już dwie umowy kupna a wg policji auto ciagle było na mnie :mad2: Nasza "kochana" policja :evil: Na szczęcie udało się odkręcić sprawę i nie kiblowałem za free.
  24. u mnie też lewe nie grzeje - wyszło to jak padał marznący deszcze - prawe czyste - lewe zamarzniete :mad2:
  25. nie przesadzacie z tymi cenami w ASO? proponuję zobaczyć http://www.bmw-partnerzy.pl/katalog/wahacze/ W cenach z tej strony kupowalem wahacze przednie - więc ceny się zgadzają

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.