Treść opublikowana przez Michał-J
-
Problem z poduszkami w E 39
Może być mata, może być napinacz pasów - dlatego wskoczyło z powrotem - gdzies coś może nie stykać i jak ruszyłeś to błąd się pojawił - ale nie kasuj tylko na kompie ale niech zaczyta błędy i niech Ci powie co jest nie tak.
-
amortyzator sportowy ///M czy tylko oryginał ?
Witam Zapytać zawsze możesz - ciekaw jestem ceny. Może masz też numer katalogowy Sachs tego amortyzatora ? I ostatnie pytanie: czy sportfahwerk to sportfahwerk i tyle? nie ma różnych wersji. Pytam bo na RealOEM jest kilka wersji amortyzatorów ( do M SPORTS SUSPENSION i do M SPORTS SUSPENSION II) Jestem zadowolony z tego zawieszenia co mam i chciałbym wstawić to samo.
- wyposażenie autka
-
Jak sprawdzić czujniki PDC ? układ przez chwilę działał !!!!
Witam O PDC było na forum bo sam poruszałem ten temat. Czujnik można sprawdzić ohmomierzem czy jak to się tam nazywa :mrgreen: - dobry bedzie miał ok 0.8 (zobaczysz ile mają) jak wszystkie tyle samo to są dobre - jeżeli któryś ma chore wartości to jest uszkodzony. Druga sprawa to czujnik może być zarysowany - i to też już sprawia, że PISZCZY non stop (ma załamany kąt padania sygnału i może wykazywać wtedy przeszkodę) po 3 nic nie trzeba kasować - ja podpinałem inny i działało od razu.
-
wyposażenie autka
napisz do "Os_" - mi sprawdzał po VIN
-
amortyzator sportowy ///M czy tylko oryginał ?
amorki sachsa (chyba sportfahwerk) powiedziałem w Inter Cars, że mają być sportfahwerk i gość twierdzi, że to są te sportowe - znalazłem po 505 zł/szt. więc cena raczej dobra
-
E39 ze Szczecina... prosba o sprawdzenie...
W tym komisie kupowałem swoją :wink: W niedziele ma być spot to można by tam podjechać całą ekipą :mrgreen:
-
amortyzator sportowy ///M czy tylko oryginał ?
Wielkie dzięki Panowie - podzwonie i poszukam
-
amortyzator sportowy ///M czy tylko oryginał ?
Witam tak sie złożyło, że gdzieś uszkodziłem amortyzator na naszych drogach :mad2: :mad2: :mad2: z VIN wynika, że mam " 704 M SPORT SUSPENSION" i tu moje pytanie: Czy jak mam zawieszenie ///M to muszę kupić amortyzator oryginalny w ASO czy jest inna opcja? (w ASO 1.040 zł /szt.) Może ktoś zna ceny w niemczech takiech amortyzatorów w ASO? Może jakaś inna opcja ? Będę bardzo zobowiązany za pomoc :modlitwa: :modlitwa:
-
sportowe zawieszenie
Ja mam z oryginalnym zawieszeniem sportowym - wiem z VIN że jest oryginalne. Jak coś to zapraszam na gg
-
Gdzie przerobic wydech ??
"PRAWIE" robi wielką różnicę :mrgreen: Te przerabiane wydaje się tak samo głupim pomysłem jak gdy widzę znaczki ///M na autach 1.6 :duh:
-
rozkladane tylne kanapy w e36i e39 lim.?
Znajomy w E39 ma rozkładane z tyłu a ja już nie - więc pewnie jakieś wersje mają a inne nie - trzeba patrzeć
-
Problem Tylne lampy LED w E39 ?
tu masz opisane co i jak ma być. Sam mam zmieniane lampy i wszystko jest ok. >>OPIS<<
-
REST a odpowietrzanie układu
O REST było troche na forum np.: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=12807&highlight=rest
-
Jak powinna być zamontowana tuleja?
też miałem wymienianą tuleję tyle, że w E39. Gość wyciągnął wahacz z auta wycisnąl starą tuleję i wprasował nową w dokładnie takiej pozycji jak była stara Później założył wahacz ale zakręcił go dopiero jak podpierając koła ustawił je tak jakby auto było na ziemi No i wszystko jest OK
-
REST a odpowietrzanie układu
@typson - z tego co czytałem na forum to podobno jest pompka elektryczna, która na REST wymusza obieg wody - ale czy tak jest naprawde to nie wiem. Co do wychładzania silnika to się zgadza - kiedyś mi to działało dłużej - nawet do 15 min wiało ciepłym - później odpalając auto widziałem, że wskaźnik temperatury trochę opadł.
-
REST a odpowietrzanie układu
Witam Szukałem na forum ale nie znalazłem odpowiedzi. Czy żeby REST działał poprawnie trzeba go jakoś dodatkowo odpowietrzać przy wymianie płynu w układzie chłodzenia ? Teraz działa jakoś dziwnie - ciepłe wieje może przez 3-5min a co ciekawe jak zapale auto to wieje gorące odrazu więc... temperatura w silniku jest (nawet wskaźnik jest w pionie) więc wnioskuję, że i na REST powinno chyba wiać również ciepło.
-
Czy w e39 warto zmienić 16" na 18" - na jakich jeź
To raczej zależy ile kto śmiga autem - ja muszę mieć auto praktyczne więc mam 16" i nie dam się namówić na 17 czy 18". Wole by opona wybierała nierówności niż zawieszenie, które w E39 nie jest jakieś wielce solidne.
-
Tak było, a jest tak
Na pierwszym zlocie był gość z klubu ze swoją Z3 - więc...
-
nie moge otworzyc auta. Juz mam dosc. Pomocy...
hehe coś w tym jest... autem zrobiłem jakieś 20.000 nie robiąc nic a teraz... co chwile coś :? Termostat, łączniki, tuleja wahacza, wahacze, a to raczej nie koniec... chyba trafiłem na czas gdzie pewne rzeczy juz pora wymieniać :|
-
Kto ma pierwszeństwo? Runda 2
w takiej sytuacji jedna osoba jest zobowiązana podnieść ręke pokazując że puszcza auto po jego prawej a wtedy zwalnia się miejsce i już po problemie. Tzn coś z ręką było ale nie pamiętam jak dokładnie. Tak to tłumaczyli na prawku ale to było daaaaaaaawno i juz nie pamiętam dokładnie. Ja bym tak zrobił i tyle.
-
PODTLENEK AZOTU
Biedny silnik :mrgreen: Popytaj się w www.eko-car.com oni montują
-
Szczególnie częste kontrole?
Kiedyś miałem E36 - czarne, czarne szyby. Auto sprzedałem do innego miasta oddalonego jakieś 120km. Po jakoś 1,5-2 latach dostałem wezwanie jako świadek w sprawie tego auta - więc ide sobie spokojnie z umową kupna na policje a tu.... jakie było moje zdziwnienie jak się okazało że był rozbuj tym autem a kolo nie przerejestrował auta :duh: I tak przez swoje byłe BMW wyszedłem z aktem oskarżenia i tydzień czasu dzień w dzień odkręcałem sprawę u Pani prokurator bo mnie wsadzić chciała za auto na która ja znalazłem już dwie umowy kupna a wg policji auto ciagle było na mnie :mad2: Nasza "kochana" policja :evil: Na szczęcie udało się odkręcić sprawę i nie kiblowałem za free.
-
Problem z lusterkiem zew. - nie grzeje
u mnie też lewe nie grzeje - wyszło to jak padał marznący deszcze - prawe czyste - lewe zamarzniete :mad2:
-
kto produkuje wahacze do E39, jaka firma??
nie przesadzacie z tymi cenami w ASO? proponuję zobaczyć http://www.bmw-partnerzy.pl/katalog/wahacze/ W cenach z tej strony kupowalem wahacze przednie - więc ceny się zgadzają