Treść opublikowana przez Michał-J
-
Zgadnijcie o kim tak piszą :)
Pech chciał, że to było BMW - później opinia zostaje o marce.
-
BMW X5 - terenowy sprtowiec.
heh to samo powiedział mechanior co robi BMW - że jest to auto na zawieszeniu jak w E39 tylko na wiekszych i cięższych kołach i nie za długo podobno wytrzymuje (stało do naprawy na placu jak byłem)
-
Nowe bmw 3 touring - dylemat przed zakupem...
Z leasingiem na auta używane nie ma problemu. Co do szukania auta to może warto poprzeglądać strony dealerów tam często jest dział "auta używane" - kiedyś też widziałem ogłoszenie "wyprzedaż aut z jazdy próbnej" - więc okazje są. Powodzenia w poszukiwaniu i zakupie :cool2:
-
Nowe bmw 3 touring - dylemat przed zakupem...
Miałem dwa razy w życiu auta prosto z salonu i tak jak za pierwszym razem nie zwracałem na to uwagi (auto było za gotówke) to już jak przed BMW miałem auto nowe w leasingu nie specjalnie mnie to cieszyło. Wysokie raty, dużo zamieszania z papierami nawet przy kradziezy lusterek, duży spadek wartości auta. Gdybym teraz się zdecydował na leasing to tak jak szwagier to zrobił (wcześniej zawsze auta z salonu) teraz też z salonu ale używane. Auto prawie nowe. Można kupić auta po jazdach próbnych z salonów. Warto przemyśleć - chybam, że jesteś tak zarobiony jak mój sąsiad i ma kilka aut tylko po to bo kosztów szuka i auta to BMW X5, Porsche i jakieś dwie nowe S-klasy.
-
Dynamiczne auto- potrzebuję informacji
prawda - miałem dawno temu Corrado G60 podciągnięte do 200 KM - super zabawa - niby 1.8 a w cztery osoby chwila i 235 km/h było - bardzo miło wspominam :cool2:
-
E39 530I R6 2001r
biurokracja nie jest w cale taka straszna - jakiś czas temu szmuli rejestrowałem auto z Niemiec i szybko poszło - przegląd od ręki, tłumaczenie w 2h, akcyza bez kolejki (jakoś nie było ludzi), skarbowy też w miare szybki... nie jest tak strasznie
-
E39 530I R6 2001r
E39 ma wahacze aluminiowe ale mimo tego zawieszenie jakoś się trzyma - ja już wahacz jeden wymieniałem ale mam tragiczną drogę do domu... Na Twoim miejscu bym sie nie zastanawiał tylko brał - już dawno mi się nie jeździło tak fajnie autem a kilka ich miałem.
-
:::Kupno E39::: na co zwracać uwagę???
Ja mam 523i 170 KM i mimo, że lubie szybką jazde (miałem różne auta o mniejszej mocy jak i o wiekszej od tego co posiadam) to wystarcza mi wlasnie te 170 KM. Na trasie spokojnie można pośmigać 180 km/h a u nasz szybciej jeździć to już poraźka. Auto spalanie ma w sam raz (średnio 12-13l gazu, na trasie jak kiedyś 670 km deptałem cały czas w podłogę to spalił mi 10 l benzyny. Ludzie często kupują auta o dużej pojemności i mocach tylko po to żeby mieć się czym pokazać a nie używają tej mocy i płaczą, że im dużo pali auto. Trzeba sie zastanowić czy duża moc jest nam potrzebna.
-
E39 530I R6 2001r
Autko super - jak za normalnie pieniądze to bym brał bez zastanawiania się
-
czy to jest oryginalny kluczyk?
Mam taki sam tylko że dostalem 2 szt. + jakiś inny (bez pilota) oraz jeden jakby plastikowy :|
-
Wesołych Świąt!!!
Nastrojowych i radosnych Świąt oraz samych szczęśliwych zdarzeń w nadchodzącym Nowym Roku...
-
Czy to termostat?
Też to miałem - wymiana termostatu i jest idealnie - termostat kupowałem w ASO i kosztował mnie 120 zł
-
Nawiew. Gorące z przodu, letnie z tyłu.
Mam dokładnie to samo - z przodu wszędzie gorące a z tyłu leci zimne
-
Czy ktos posiada 520d E-39 ??:)
Jak i innych wersji...
-
wyższa akcyza na lpg?
Michał-J odpowiedział(a) na rado temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneTylko że to wszystko co rząd robi to chore pomysły. Obniżenie akcyzy na alkohol spowodowało wzrost wpływów dla państwa i tak samo bedzie z LPG - bedzie tańsze to więcej ludzi będzie jeździć a co za tym idzie będzie wieksza sprzedaż i wieksze wpływy. Jeżeli akcyzę podniosą to jedyne co sie stanie to spadek sprzedaży i jak wpływy nie spadną to zostaną na tym samym poziomie więc niec rząd nie zyska :duh: Nie mogę zrozumieć o czym myślą ludzie z rządu podejmując decyzje
-
wyższa akcyza na lpg?
Michał-J odpowiedział(a) na rado temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneW końcu miłośnicy Radia Maryja do kościoła śmigają tylko w niedziele więc dla nich ceny paliwa czy lpg nie mają wiekszego znaczenia :mrgreen: Oj dadzą nam jeszcze popalić dadzą :duh:
-
kobieta za kierownica = tragedia
też miałem już kontakt z PZU i to nie raz... zawsze z OC sprawcy i zawsze został po naprawie dobry grosz w kieszeni (niemały) Zawsze gościowi co robił wycenę, tłumaczyłem, że musi dopisać jeszcze kilka części bo są uszkodzone i trzeba wymienić. Było tez tak, że pewne części jakie u nich wystepowały do kupienia nie dało sie kupić ponieważ nie wystepowały osobno - wtedy była robiona korekta kosztorysu. Zawsze szło się z nimi dogadać tylko nie na krzyki a spokojnie jak człowiek z człowiekiem :wink:
-
M40 - problem z termostatem i zaworkami ogrzewania
Termostat zmianiałem we wtorek - zaraz po wymianie i odpowietrzeniu wsaźnik jest idealnie na połowie (wcześniej był niedogrzany) - więc wszystko było OK od początku po wymianie.
-
bmw 323i
Ja mam 523i i spokojnie moge polecić - moc wystarcza a silnik przy tym ekonomiczny.
-
Wymiana skrzyni biegów
Fajne macie ceny za demontaż i montaż skrzyni - w szczecinie są dwa warszaty specjalizujące się w BMW i za taką usługę trzeba 500 zł połozyć :mad2:
-
Przegrzewanie się silników BMW - prawda czy plotka ?
:shock: Ja mam tak czasem, że mimo ciepłego silnika (wskazanie na połowie) potrafi wiać zimnym powietrzem od czasu do czasu :|
-
Fimik "E39, E38, E46"
A czy to jest z jednego filmu wszystko :? Bo jeżeli tak to bym go zobaczył - wie ktoś jaki tytuł tego filmu gdzie tak szaleje E39 :mrgreen:
-
Rozmiar opon a komfort i spalanie
To spalanie to jakiś kosmos :jawdrop: ja mam 523i i w mieście (małym czyli co chwile ruszanie i hamowanie) ale benzyny palił ok 12l a gazu pali od 13 do 14l więc to Twoje spalanie jest dość wysokie :? Opony mam 205/55 R16 a i depnąć lubie :wink:
-
Kto zna P.P.U.H. BL-P Koszalin ?
Ale jakiś dobry ten serwis? W mieście też mamy salon i serwis Renault ale raczej cieszący się złą sławą
-
Instalacja Prins - padła :-(
Tak się złożyło, że musiałem rozbierać rozrusznik (tzn mechanik musiał) i wyciagał go od dołu auta - co sie okazało? gruby wąż od gazu który wpięty jest do wtryskiwaczy wyskoczył ! nie wiem jak to pozakladali ale wyskoczył. Z góry nic nie było widać, ponieważ wtryskiwacze założone są od dołu kolektora więc i rura była ukryta - i w ten sposób znowu śmigam na gazie :mrgreen: