Treść opublikowana przez duniek
-
MK2 kolor - polskie menu + lektor - już gotowe
W desce !
-
MK4, 16:9 oglądanie filmów
Jak posiadasz tuner tv to mozesz z tyłu w bagażniku podłączyc zwykłe dvd i masz obraz na monitorze . gotowe przejsciówki możesz kupic na alegro kosztują około 50zł. DVD na 12v lub zwykłe na 220v + przetwornica napięcia.
-
POLSKI SOFT V31 DO NAWIGACJI MK4 ???
Kilka softów link poniżej w tym polski
-
poszukuje softu mk2 en-de
Mozesz zciągnąć z poniższego linku
-
MK2 kolor - polskie menu + lektor - już gotowe
Dajcie znać jak działa lektor jakie ewentualne błedy może da się poprawić . jednak zauważyłem ciekawą rzecz w dwóch autach ten sam soft i inne błędy w wymowie ,przypuszczam że MK2 jest wolne i czasem nie potrafi na czas zdekompresować głosu może to jest przyczyna robienia błędów . Proszę o spostrzeżenia
-
mk1 cz juz lepiej zmienic na mk2???
Do mk1 wgraj sobie kolego najnowszy soft wtedy navi przyśpieszy .
-
[e39] Potrzebna pomoc w rozkodowaniu błędów Carsoft 6.5
Kolego przecież masz wszystko napisane dokładnie opisane błędy przetłumacz sobie tylko z niemieckiego . każde zdjęcie ma opis błędu a nie kod.
-
Komunikacja pomiędzy sterownikiem ASB, a silnika
Jeśli wymieniłeś sterownik ABS musisz go przypisać do silnika jesli tego nie zrobisz bedzie swieciła kontrola trakcji.
-
[e39] Adaptacja czujnika abs ?
Potwierdzam podróby są do kitu tez mam problem z czujnikiem przy niskiej predkosci koła wlancza sie ABS . juz kiedyś ktoś pisał ze podruba działa 1 na 10 .
-
Czytnik MK4
Do strzałkowej jest taki sam soft lecz inaczej się go spolszcza gotowca masz na chomiku
-
MK4 problem z softem !! HELP !!
Spróbuj przeinstalować soft może będzie lepiej o ile czytnik nie pada.
-
E39 wyświetlacz 16:9 z trybem nocnym
NAVBOOT kolego
-
Mk 2 polski soft
Mam Wersje testową do mk2 link ponizej.
-
TV podczas jazdy
Mondraliński sie znalazł to jest forum a nie dyskusje takich jak ty. co do TV chetni na odblokowanie pisać na priva
-
PL menu i glos do mk1i mk2.czy to mozliwe???
Jeśli chodzi o MK1 spolszczenie juz jest bez lektora , Mk2 juz w 100% zrobione testowane, działa nie długo będzie udostepnione
-
Navi E39 MK2-ISO
Ustaw jak najmniejszą predkosc nagrywania zalecane x2 nie chcą tego robic nowe nagrywarki. i sprawdz czy jaka kolwiek płyta jest czytana przez czytnik . moze byc uszkodzony laser
-
Odbieranie sms - fabryczny telefon BMW
a wpisalem nr.centum obsługi http://images.chomikuj.pl/button/duniek2.gif
-
zegar wyłaczenie dzwięku
wyłącz MEMO http://images.chomikuj.pl/button/duniek2.gif
-
e39 navi MK1 - problem - ZDJĘCIA
Wygląda na to ze masz uszkodzony czytnik navi . Ale z tego co widzę to jest MK1 ta nawigacja jest z integrowana z tunerem TV ,nie pamiętam dokładnie czy w MK1 ma być w tunerze biała wtyczka sprawdź czy gdzieś nie wisi luzem .
-
SOFT z polskini napisami i lektorem jeszcze raz..
Witam kolegów długo bawilem sie przeróbką MK2 nie udalo mi się ale mam troche materiałów wiec może bedę mugł pomóc tak samo mam możliwosc testowania bo posiadam luzny czytnik MK2.
-
E39 Navi,TV
Nie potrzebujesz zadnego schematu jest osobna wiazka kturą trzeba tylko wpiąć w istniejaca cały problem polega cenie całego zestawu http://images.chomikuj.pl/button/duniek2.gif
-
Sterownik ABS/ASC
Musisz dopasowac numer sterownika jezeli pochodzi z innego silnika trzeba go przekodowac i bedzie chodził. http://images.chomikuj.pl/button/duniek2.gif
-
soft komputera bmw a soft navi
Po takiej operacji jak zrobiles powinienes juz miec inne jezyki chyba ze płytke masz tylko z jednym jezykiem. sciąg sobie z neta v32. jak nie bedzie chciał wejsc włóż ta płytke która uwaliła ci soft i ponownie v32. powinno być ok.
-
E39 konieczna wymiana licznika, jaki kupic ? jakiego nie?
Zrobiłem taką operacje na alegro kupiłem licznik który wyglądał dokładnie tak samo ale pochodził z innego silnika .zadzwonilem do goscia któty naprawia liczniki i powiedział ze powinien działać tylko musze zwrucić uwagę na to zeby skrzynia biegów była taka sama to znaczy automat do automatu , manual do manualu . licznik kupiłem wszystko działa tylko swieciła się czerwona kropka koło licznika kilometrów ( trzeba wpisać do licznika win samochodu i problem znika) zostaje zmiana przebiegu i znowu fahowiec lub przelutowanie eproma .
-
530d - ladowanie - alternator
Kolego 13,5 wolta to jest prawidłowe napięcie widocznie akumulator więcej nie potrzebuje po to jest regulator napięcia jeśli ci siada akumulator to znaczy ze ma już małą pojemność i trzeba go wymienić