Treść opublikowana przez duniek
-
logo startowe MK3
Logo mozesz zmieniac nawet codziennie
-
Brak uśpienia czytnika, instalacja???
Nie ma różnicy czy masz czytnik MK3 czy MK4 nie czytnik przechodzi w stan spoczynku tylko zasilanie czytnika wiec problem nie jest w czytniku.
-
działa tylko kilka minut HELP
Masz najprawdopodobniej brudny laser i słabo czyta płytę .
-
Problem z niedogranym softem e46 navi 16:9
Wgraj obojętnie jaki soft do tego modelu navi masz uwalony soft w takiej sytuacji powinno przyjąc kazdy soft . kliknij w baner tam masz softy.
-
problem z mk3 po niedoinstalowanym sofcie
Softy masz na chomiku kliknij w baner poniżej
-
Ikony do MK4
Panowie to się robi samemu
-
Point of interest
Sprubuj znaleźć w ustawieniach
-
Oprogramowanie jak zmienić na Polskie
Musisz wgrac oprogramowanie
-
telefon e39 POMOCy
Telefon ma komunikację blututh musisz go sparowac z autem. i uzupełnij profil .
-
530d olej w zbiorniczku wyrównawczym :(
Uszczelka pod Głowicą
-
problem z mk3 po niedoinstalowanym sofcie
Kolego załaduj oryginalny soft nie przerobiony a potem możesz znowu próbować załadować polski .nagrywaj płyte z jak najmniejszą prędkością i zastosuj dobrej jakości płytkę . i zobacz konkretnie jaką masz navi bo jest kilka rodzajów .
-
[PROBLEM] NAWIGACJA BMW E46 2003 rok
Tak jak kolega wyżej napisał nie odpowiednia Płyta moze być juz kiepski laser i czyta tylko tłoczone płyty
-
problem z elektryka w 530d
Uszkodzone webasto potrafi robic takie zeczy jest powiązane z ruznymi sterownikami i mogą sie dziac cuda znam przypadek ze webasto włanczało kierunkowskazy.
-
wahacze kagera e39 535
Kager jest wmiere dobrą firma dosyc duzo tego montuję i jeszcze nie miałem z nim problemu .
-
(E39 530D) Wymiana filtra paliwa
Powinno się wymieniać przed zimą przynajmniej raz w roku chyba ze robisz duzo km.
-
abs asc
Może byc uszkodzony sterownik jak masz inny to go załóż abs powinien zadziałac ale ASC będzie swiecić ponieważ pochodzi z innego silnika mozna mu zrobic adaptacje i bedzie działał .
-
Strzelający olej z kolektora
Najlepiej od razu wymień przelewy na wszystkich wtryskach mogą byc zgrębiałe.
-
POLSKI SOFT V31 DO NAWIGACJI MK4 ???
Poniżej macie softy .
-
Navi MK1 POLSKI SOFT I INNE!!!!!!
Andrzej widzę że tylko ty jesteś zainteresowany softem do mk1 . Brak ludzi chętnych do współpracy kolega Mr.Lova się namęczył a wszyscy tylko dogadują ale nic od siebie. każdy czeka na gotowca .
-
Rozszerzony obraz na wyświetlaczu navi MK1
Kolego a może ty masz włożony tuner TV z dużej navi .
-
Odbieranie sms - fabryczny telefon BMW
tak samo jak wpisujesz w zwykłej komurce
-
ILE BIERZE WAM OLEJU BMW E39
530d 220tys. 2000r. od wymiany do wymiany 0 ubytku. Mobil 5w30
-
MK2 kolor - polskie menu + lektor - już gotowe
Te trzy pliki to jest obraz dysku a nie pliki do nagrania . załadować programem INGBURN.
- błąd
-
wsad licznika e39 530d
mam takie auto w Żywcu