Skocz do zawartości

duniek

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duniek

  1. macie tu kilka softów
  2. Przeinstaluj oprogramowanie soft masz ponizej.
  3. w ustawieniach ustaw na pełny
  4. Sprubuj skalibrować w ustawieniach tam tez pokaże sie czy jestes połączony z satelitą
  5. sprubuj zmienic kolejnosc ustawiania chodzi mi o data i godzina teraz nie pamietam co ma byc pierwsze sprubuj raz z pierwszą data potem godzina jak nie wyjdzie to pierwsze godzina potem data .
  6. soft do MK2 działa w 100% zrobiłem go wspulnie z kolęgą MR.LOVA wiec czy sciągniecie od DUNIEK czy MR.LOWA jest to to samo dużo ludzi już jeździ na tym sofcie i dlatego twierdzę że działa oczywiście są pewne braki w porównaniu do MK3 i 4 ponieważ jest mała pamięć wewnetrzna i oprogramowanie szczególnie lektor musi być okrojony . na chomiku macie gotowy soft . nagrywać na dobrej jakości płytkach z prędkością x2 i będzie chodzić . Pozdrawiam
  7. tu macie wszystko czego szukacie w razie czego piszcie pomogę
  8. jak pojedziesz w kierunku żywca służę pomocą
  9. jak juz koledzy wcześniej pisali masz walniety czytnik navi jak widać na monitorze brak navi i dlatego obraz jest w trybie awaryjnym.
  10. Możesz i to powinno działać czytniki mk3 i 4 działają na tej samej wiązce a nawet mk2 zadziała nie wiem jak wygląda sprawa z monochromem nigdy nie prubowałem wiem tylko ze rużni sie softem myślę zę po aktualizacji będzie chodził.
  11. jak nie chce wyjsć po odłączeniu zasilania musisz rozebrać czytnik odkręcić silnik i kręcąc palcem zembatkę wysunąc płytkę .
  12. duniek odpowiedział(a) na zetka temat w Z3 (E36)
    Tak jak kolega powyzej pisze jak nie jest popekana mozna z nie zrobic prawie nówkę .Też miałem zmotowioną szybke kupiłem na stacji benzynowej paste polerską lekko scierną K2 i szyba jest jak nowa .
  13. duniek odpowiedział(a) na bestb temat w Oprogramowanie
    oryginalne pliki zastąp krakiem i uruchamiaj klikajac na plik zkrakowany a nie ten na pulpicie
  14. poniżej na homiku masz soft do MK4 monochrom
  15. najprawdopodobniej masz walnięty czytnik w bagażniku . pożycz od kogos i sprawdź
  16. Musisz wiedziwć jaki typ nawigacji sie znajduje w tym aucie . Do nowszych modeli juz servisy wgrywają . nie bedzie problemu
  17. duniek odpowiedział(a) na tagan04 temat w Nawigacja samochodowa
    Tu znajdziesz tylko mapy do oryginalnej navi BMW
  18. Jak ja dobrze nagrasz to musi wystartować nagrywaj jak najwolniej i kup dobrej jakości płytkę
  19. duniek odpowiedział(a) na Ctrls temat w Nawigacja samochodowa
    Nie ma żadnych problemów z softem ani z mapą
  20. Brawo
  21. jesli masz navi professional to mape musisz miec do professional. HIGHT to inna navi i inna mapa
  22. Będzie chodzic a nowsza nic ci nie wprowadzi
  23. Na alegro to widziałem
  24. w ustawieniach pełny ekran
  25. JesteS peny ze masz profesional u mnie jest HIGHT rok ten sam.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.