Treść opublikowana przez duniek
-
Navi DVD Road Map Europe High 2011
macie tu kilka softów
-
potrzebny soft naprawczy MK3
Przeinstaluj oprogramowanie soft masz ponizej.
-
czy mozna w navi mkII miec caly obraz
w ustawieniach ustaw na pełny
-
Nawigacja zle pokazuje
Sprubuj skalibrować w ustawieniach tam tez pokaże sie czy jestes połączony z satelitą
-
Ustawienie zegarka i daty MK II
sprubuj zmienic kolejnosc ustawiania chodzi mi o data i godzina teraz nie pamietam co ma byc pierwsze sprubuj raz z pierwszą data potem godzina jak nie wyjdzie to pierwsze godzina potem data .
-
Mk 2 polski soft
soft do MK2 działa w 100% zrobiłem go wspulnie z kolęgą MR.LOVA wiec czy sciągniecie od DUNIEK czy MR.LOWA jest to to samo dużo ludzi już jeździ na tym sofcie i dlatego twierdzę że działa oczywiście są pewne braki w porównaniu do MK3 i 4 ponieważ jest mała pamięć wewnetrzna i oprogramowanie szczególnie lektor musi być okrojony . na chomiku macie gotowy soft . nagrywać na dobrej jakości płytkach z prędkością x2 i będzie chodzić . Pozdrawiam
-
Prośba o soft pl do MK4+monochrom BMW E46
tu macie wszystko czego szukacie w razie czego piszcie pomogę
-
naprawa czytnika MK4
jak pojedziesz w kierunku żywca służę pomocą
-
Problem z rozpoznaniem modelu nawigacji, oraz z sama navi
jak juz koledzy wcześniej pisali masz walniety czytnik navi jak widać na monitorze brak navi i dlatego obraz jest w trybie awaryjnym.
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Możesz i to powinno działać czytniki mk3 i 4 działają na tej samej wiązce a nawet mk2 zadziała nie wiem jak wygląda sprawa z monochromem nigdy nie prubowałem wiem tylko ze rużni sie softem myślę zę po aktualizacji będzie chodził.
-
zablokowana plyta w czytniku navi? e46
jak nie chce wyjsć po odłączeniu zasilania musisz rozebrać czytnik odkręcić silnik i kręcąc palcem zembatkę wysunąc płytkę .
-
Tylna szybka (mięki dach)
Tak jak kolega powyzej pisze jak nie jest popekana mozna z nie zrobic prawie nówkę .Też miałem zmotowioną szybke kupiłem na stacji benzynowej paste polerską lekko scierną K2 i szyba jest jak nowa .
-
carsoft problem
oryginalne pliki zastąp krakiem i uruchamiaj klikajac na plik zkrakowany a nie ten na pulpicie
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
poniżej na homiku masz soft do MK4 monochrom
-
e39 duza navi nie działa
najprawdopodobniej masz walnięty czytnik w bagażniku . pożycz od kogos i sprawdź
-
nawigacja E90
Musisz wiedziwć jaki typ nawigacji sie znajduje w tym aucie . Do nowszych modeli juz servisy wgrywają . nie bedzie problemu
-
Mapy Do Navi
Tu znajdziesz tylko mapy do oryginalnej navi BMW
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Jak ja dobrze nagrasz to musi wystartować nagrywaj jak najwolniej i kup dobrej jakości płytkę
-
nawigacja w e36
Nie ma żadnych problemów z softem ani z mapą
- problem z softem
-
jaka mapa do nawigacji w bmw x3
jesli masz navi professional to mape musisz miec do professional. HIGHT to inna navi i inna mapa
-
Pytanie do mk3?
Będzie chodzic a nowsza nic ci nie wprowadzi
-
Zakup ramki 2 DIN do E46
Na alegro to widziałem
-
Navi business E90
w ustawieniach pełny ekran
-
Potrzebuje softu do navi professional e65 na dvd
JesteS peny ze masz profesional u mnie jest HIGHT rok ten sam.