Skocz do zawartości

Randall

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Randall

  1. Jedna z pierwszych pełnych tzn ?? Czym wypłukać ??
  2. Postanowiłem umilić życie mojemu staremu dieselkowi i pomiędzy wymianami oleju z pakietu inclusive robić jedną własną. Za pomoc przy ogarnięciu oleju i filtru bardzo dziękuje firmie http://www.mautoczesci.pl/ i polecam - świetny kontakt i szybka wysyłka. http://i287.photobucket.com/albums/ll137/randall1986/zdj1190cie_zps8e15d89f.jpg~original Niedługo dokończenie bodykitu AC Schnitzer i może jeszcze jakieś parę głupot - w końcu zlot już w lipcu :mrgreen:
  3. Bardzo ładny wzór :cool2:
  4. Haha to poczekajmy chwile, dzis premiera M4 w detroit to juz niedlugo cos w ladnym stanie z US sciagniemy kontenerkiem po taniosci :norty:
  5. Ja pomalu rozgladam sie za F30, budzet tak do 45 tys mysle ze starczy na zadbanego golasa, prawda olo? :mrgreen:
  6. Małe OT Wszyscy którzy muszą myć na bezdotykach w zimie - spróbujcie tego: Gyeon Q2M Wet Coat. http://detailershop.pl/pl/p/GYEON-Q2M-WetCoat-500ml/1152 Jestem w totalnym szoku jak Ci koreańczycy zrobili coś co się aplikuje na mokre auto, zmywa wodą i daje takie zabezpieczenie, kropelkowanie i śliskość lakieru.. Masakra !! Co ciekawe specjalnie psikałem nie tylko na moje auto które ma coś na sobie ale i na 2 auta które przez 2 lata nie były nawet porządnie umyte - efekt za każdym razem ten sam :shock: [koniecOT] Mody oczywiście bardzo pozytywne. Ten kolor i mpak - to musi dobrze wyglądać, gratuluję :)
  7. Nie ma sensu jechac bo skora dolozona ?? :shock: nie wyglada zle ani tania specjalnie nie jest..
  8. Wyglada na ladna sztuke tylko sprawdz przod dobrze bo tablica taka troche pomietolona, ale to moze byc nawet glupi slupek na parkingu.
  9. Halo, halo, Policja ? Proszę przyjechać na forum !! :P
  10. Zrob cos dla dobra forum i uzytkownikow i SKONCZ PISAC SWOJE BEZMOZGIE WYWODY, albo idz na autocentrum.pl tam takie cebulackie wpisy sa nawet pozadane.
  11. Hej z tego co pamietam to tutaj: http://allegro.pl/ramka-ramki-tablicy-rejestracyjnej-czarny-polysk-i3820537133.html
  12. Pasta sluzy do butow lub zebow. Zawiez auto na korekte lakieru i poloz jakas warstwe ochronna.
  13. Wiadomo że trzeba buty otrzepac, nawet przed wsiadaniem przy gumowych dywanikach to robie. Ale gume mozna w zimie ladnie przeplukac na bezdotyku i jest czysciutko a welur nie bardzo a przy tym zostaja na nim biale slady z soli. Ale kto co lubi :norty:
  14. Co sie czepiliscie dywanikow zimowych :D Po co zbierać wode i brud w welurowych ?
  15. Pieknie ! Wnetrze zwraca na siebie uwage (cabrio pieknie to eksponuje) i robi to z gustem ! Czuje ze siedzenia niedlugo tez sie zmienia bo teraz sa zbyt "zwykle" :) gratuluje :cool2:
  16. Randall odpowiedział(a) na maciek535i temat w F10, F11
    Mam maila z ASO BMW w sprawie kratek mogę zainteresowanym przesłac na PW
  17. Randall odpowiedział(a) na Andreus1979 temat w F10, F11
    Bądź bardziej czujny. :) Spójrz na datę wypowiedzi. Wtedy jeszcze 525d miały M57 czyli 3 litrowego diesela. Dopiero na początku 2011 roku pojawił się 2.0 dwuturbinowy N47. No to się popisałem wiedzą :oops: Sorki za zamęt !
  18. Randall odpowiedział(a) na Andreus1979 temat w F10, F11
    A jak już temat został odkopany to 525d to nie jest 3.0 d tylko 2.0 d :wink:
  19. Piękne autko i cudowna wręcz konfiguracja wnętrza. Czymś takim pojechać w Europę - marzenie :P
  20. Kubota :cool2: :cool2: A tak na powaznie to bedzie odlot !! Tylko nie montuj odblaskow :cool2:
  21. Randall odpowiedział(a) na andrew55 temat w F30, F31, F34, F80
    Co do GT6 to owszem, polecam. Tylko ludzie którzy słabo sie orientują w motoryzacji i grają od święta powiedzą że mało się zmieniło w stosunku do 5. Jak dla mnie zmienilo sie bardzo dużo i to na plus. Co do samych konsol to tak jak wujek słusznie zauwazyl narazie nie ma sensu kupowac ps4, mialem taki zamiar ale jak zobaczylem jakie tytuly narazie beda to postanowilem poczekac minimum pol roku - rok. Dobra koniec OT w temacie M4 :D
  22. Randall odpowiedział(a) na andrew55 temat w F30, F31, F34, F80
    Jeździłem trochę wczoraj, nie powiem, daje rady :D Bo wczoraj była premiera w GT6 :twisted: http://i287.photobucket.com/albums/ll137/randall1986/993482_657710977582877_1540341195_n_zpsb93d6dd5.jpg~original aktualizacja była późno w nocy więc jeszcze nie zdążyłem jej zabrać na Nurburgring, ale napewno dziś to zrobię :mrgreen:
  23. Ledy w tej generacji Audi przypominaja mi lampy z allegro :duh: Do e92 nie ma podejscia :D
  24. pewnie, że nie ma co się kłócić tylko takie docinki są na poziomie typowego buraka z bmw, który wie wszystko najlepiej... Wlasnie z Twoich postow wynika ze Ty wiesz wszystko najlepiej. Ja napisalem jakie sa realia.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.