Treść opublikowana przez jasons
-
Przeróbka wizualna na M3
Posadzona znacznie niżej niż prawdziwe M3 :-)
-
Przeróbka wizualna na M3
W M3 fabryczny tłumik jest dość cichy, w twoim projekcie musi co najwyżej ledwo bzyczeć :-) Zobacz wątek na Mforum o przeróbce fabrycznego tłumika na nieco głośniejszy http://www.mforum.com.pl/viewtopic.php?p=69251&sid=f9bb8310f9e7248001529e2bfb53a88d#69251 Gdybym nie miał u siebie zmienionych tłumików tę opcję bym brał pod uwagę. Wiadomo że to przeróbka to współpraca z V8. Nie mam pojęcia jak to zagada u ciebie. Ale gorzej być nie może. Zrób zdjęcie tyłu. Mam wrażenie że tłumiki masz za mocno schowane, ale może się mylę.
-
Przeróbka wizualna na M3
Witam Pomimo iż nie jestem zwolennikiem takich przeróbek, moje uznanie dla twoje determinacji i całej wykonanej pracy. Felgi musisz rzeczywiście poprawić bo tak wygląda dość śmiesznie. A na śliskim M3 również daje radę :-). Szpera robi swoje. Jak poradziłeś sobie z wydechem ??
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
W moim, oklejonym aucie, poprzedni właściciel tablice przykleił bezpośrednio na kleju do szyb. Zdjęcie ich zajęło mi masę czasu. Było to trwałe i takie miało być. Problem tablic zawsze spada na kolejnego użytkownika :-)
-
e63 czy e90 coupe
I ja miałem 6er, miałem E92 335d a teraz E92 M3. Koszty eksploatacji są dla szóstki niestety dużo wyższe, masę część zawieszenia nie ma zamienników pozostaje tylko ASO. Bardzo mile wspominam szóstkę bo wygląd i dźwięk V8 był, jak dla mnie fantastyczny. Niestety szóstka ma swoje bolączki: alternator, dynamic drive, rura w głowicy. Tylko które auta są bez wad. Ja jeśli mógłbym cofnąć czas nie zmieniłbym decyzji. I nie żałuję w żadnym wypadku. :-)
-
335d xdrive już w produkcji
335d F30 będzie tylko z xdrive, podobnie jak w seri f10 550d 4,8 do setki robi wrażenie, jak się dołoży do tego chipa i zrobi pewnie coś koło 350 KM to będzie gnała tyle co obecne M3 z DKG 4,6 s, albo i lepiej :-)
-
635 d jak dokonać dobrego zakupu?
Pierwsze słyszę o pechowym silnika 3.5d, a o rozrządzie to już w ogóle. Zdarzają się przypadki padania małej turbiny i pocący się przewód intercoolera, ale czy to jest powód do nazywania tego silnika awaryjnym ?? Awaryjne są silniki 20d szeroko opisywane w dziale E9X. 3.5d to świetny silnik, ale czy dobry do szóstki to już inna kwestia, i z tego co wiem był to jedyny diesel w tej serii. 30d nie było, jak już to benzyna 30i czyli 630i. :-) Sam sobie odpowiedz na pytanie dlaczego tak mało jest GT, z silnikiem diesla. Szczegółowych informacji na temat tego motoru szukaj w dziale E7X, E6X i E9X.
-
prolem z lusterkiem- pomocy
coś słabo szukałeś. To znany problem nie tylko w E6X, ale do ogarnięcia viewtopic.php?f=73&t=114230&hilit=szalej%C4%85ce+lusterka&start=15
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
- Wymiana akumulatora a system start and stop
Dokładnie, przy odzysku energii hamowania też jest aku AGM, w M3 E92 jest na 100% AGM, a start/stop nie mam.- M3 E90 DKG USA VIN: WBSPM9C52BE202514
jasons odpowiedział(a) na wujekwaldus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo normalne, jeszcze raz gratuluję. Może kiedyś zrobimy wspólną sesję twojej białej strzały i mojego kontrastowego, czarnego batmobila ;-)- Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Chyba aż takiego dramatu nie było :-) U mnie dokończyliśmy kodowanie i zastąpiliśmy H8 w ringach na H8 HID, już na stałe. Nie wyłączałem ich gdy świecą xenony i wg. mnie nie ma dramatu (oślepiania w nocy). W dzień świeci mocnym białym światłem budząc zdziwienie wśród innych użytkowników BMW-u. Zrobię zdjęcia w słońcu żeby pokazać ich moc. Dzisiaj może być ciężko, niebo zasnute chmurami :-)- M3 E90 DKG USA VIN: WBSPM9C52BE202514
jasons odpowiedział(a) na wujekwaldus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGratuluję :-) Kolejna M3 będzie na forum.- [e46] M3 skrzynia smg czy manual ?
Masz rację. Wydaje ci się :-)- Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Dzięki chłopaki za spotkanie, zawsze jest miło pogadać w gronie miłośników marki. Dzięki bardzo za pomoc. Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie jak zaczyna ale jak kończy, dlatego moje uznanie dla Artura, który pomimo kłopotów nie poddał się i wyprowadził auto na prostą. Adrenaliny nie zabrakło. Niestety z uwagi na deficyt czasu nie skończyliśmy kodowania, ale co się odwlecze to nie uciecze. Do zobaczenia następnym razem :D- BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Genialne :-)- Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Jeśli pozwolicie to ja mogę być trzeci albo drugi, mam tam blisko. Nie wpisałem się wcześniej więc od was zależy czy mnie wpuścicie :-) Sobota : 1. Kris70 2.czerwony330d 3.Jasons E92- Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Przejedziesz się M3 to ci przejdzie złość i smutki :-)- Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
To jeszcze ja 12. jasons E92- Lusterka nie zatrzymują sie na swojej pozycji E90
Przeczytaj sobie ten wątek viewtopic.php?f=73&t=114230&hilit=szalej%C4%85ce+lusterka Widać że jest na to recepta bez wymiany całego lusterka.- jakie zarówki led angel eyes
Witam Pojawiła się kolejna generacje ledów do ringów angel eyes http://allegro.pl/mega-mocne-h8-drl-2x40w-cree-led-marker-ringi-bmw-i2987999745.html Na zdjęciach wygląda zachęcająco, patrząc na porównanie do żółtych OEM, białe wydaje się, że świecą mocniej. Ktoś może testował ??- BMW M3 2010 WBSPM9C59BE202686
jasons odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziwnie to auto pasuje do tego z ogłoszeń z mobile http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-m3-komfortzugang-bluetooth-usb-navi-xenon-leder-wildau/170104589.html- BMW E63 645 CI 2004 SPRZEDANA
Jakie są takie są, te drugie to schnitzer, z resztą zdjęcie mojej byłej. Przy Schnitzerze trzeba moim zdaniem domówić nakładkę na zderzak. Nie mniej wygląd dla mnie mam drugorzędne znaczenie, ważne jak będzie gadał. A schnitzer gada świetnie. Nadal tęsknię za jej warkotem. http://www.youtube.com/watch?v=rx8-ZP-xY6Y- BMW E-46 318 Wbaap310xojl09921
jasons odpowiedział(a) na lukasz2101 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsilnik nie odpalony to check błyszczy :-) No chyba że obrotomierz też nie działa.- Składamy życzenia świąteczno noworoczne....2012/2013/2014
Zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia wszystkich marzeń, swietnych modow w nowym roku a moze i M3 ktos znajdzie pod choinką ;-) marzenia są w końcu po to żeby się spełniały. - Wymiana akumulatora a system start and stop
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.