Treść opublikowana przez zbyszek80
-
Dziwne odgłosy przy 2-3k obrotów (filmik) E46 1.9
Rzęzi strasznie ale co to może być to nie wiem. Coś jakby się nie wkręcał na obroty tylko dławił albo coś drży i się obija, skąd ten dzwięk dochodzi ?
-
m52b25tu Ogromne spalanie,Dławienie sie,Szarpanie silnikiem
To jeszcze napisz jaki masz silnik i wpisz to w temacie
-
Wymiana podstopnicy
Nie cytuj poprzedzających postów w całości, bo po co. Nie wiem jak ciągnąć bo nie wymieniałem ale najlepiej bezpośrednio do góry, podważyć czymś. Niczego nie musisz szukać wszystko jest na alledrogo lub w sklepach i nie trzeba wcale tak długo czekać.
-
Smród płynu chłodniczego w kabinie po wymianie chłodnicy
Obowiązkowo
-
Wymiana podstopnicy
Pierwsza spinka to kołek rozporowy wyciągnij rdzeń za łepek i wyjdzie a listwę ciągnij jak połamiesz spinki to kupisz nowe to groszowe sprawy.
-
Naprawa zaworu zwrotnego filtr oleju silnik N42
Faktycznie wygląda to inaczej w tym silniku niż w 1.9 ale czy tam jest podobny zaworek, że chcesz podstawić z 1.9
-
Smród płynu chłodniczego w kabinie po wymianie chłodnicy
Jak dla mnie to tam normalnie gdzieś z króćca/łączenia węża leci, to nie ma nic wspólnego z kolektorem dolotowym.
-
Naprawa zaworu zwrotnego filtr oleju silnik N42
A czemu nie włożyć właściwego, wymieniając oringi na nowe ? Lub wymienić tylko oringi ?
-
Smród płynu chłodniczego w kabinie po wymianie chłodnicy
To wstaw na YT i daj linka bo to ciekawe co piszesz
-
Uszczelka pod głowicą - objawy uszkodzenia.
Może gdzieś z króćców Ci leci itd, skoro mokro na osłonie to zdejmij wejdź pod auto i szukaj. Jak miało 237K w 2016 to teraz nie będzie miało 500K
-
Smród płynu chłodniczego w kabinie po wymianie chłodnicy
A podnosiłeś maskę i zaglądałeś ?
-
Jak odłaczyc kontrolke płynu do spryskiwaczy
Aż tak bardzo Ci to przeszkadza ? Niedługo naprawisz i będzie ok. Może ewentualnie zewrzeć piny w kostce, lub wypiąć bezpiecznik ale pewnie jest pod nim więcej kontrolek. Ja bym nie cudował tylko czym prędzej znalazł wyciek i naprawił.
-
Jak odłaczyc kontrolke płynu do spryskiwaczy
Wypiąć kostkę z czujnika poziomu w zbiorniczku ? A cieknie pewnie z silniczka viewtopic.php?f=69&t=271297
-
Brzydki zapach paliwa w samochodzie
Może masz wyciek, popatrz poszukaj, wjedź na kanał zdejmij osłonę silnika, pewnie gdzieś cieknie.
-
E46 Mechanizm Podnoszenia szyby
Prowadnice mogą nie pasować, wbij w katalog swój win wybierz elementy mechanizmu które Cie interesują kliknij na nr części i Ci się wyświetli do jakich aut pasuje
-
E46 Mechanizm Podnoszenia szyby
Zależy o co dokładnie Ci chodzi, czy o sam silniczek czy cały mechanizm ? Bo jedne części pasują inne nie sprawdź na bmwstore
-
Hologram/logo w drzwiach, a brak seryjnych świateł
Na prawdę ? Podobają Ci się takie bajery ? Gdzie ty chcesz tym świecić, pod remizom ? Przecież to wygląda mega obciachowo, :duh:
-
[E46] [M43Tu b19] bardzo duże cisnienie przy górnym wężu chł
Dziwna sprawa, może zrób test CO2
-
[E46] [M43Tu b19] bardzo duże cisnienie przy górnym wężu chł
Może po prostu króciec pod opaską był skruszały i w końcu puściło. Termostat do pewnego czasu też się nie otwiera, choć wiadomo jakby był lekki przedmuch to dopiero po czasie pójdzie ciśnienie. Ale gdyby przekroczyło dopuszczalną normę to powinno korkiem puścić. Więc jak bym na początku może postawił na króciec. Ja kiedyś miałem tę samą sytuację w tym miejscu i to jeszcze ręką ruszyłem i wtedy wywaliło i mnie trochę pochlapało. Założyłem nowy wąż i było ok.
-
BMW E46 320Ci bierze olej/od czego jest ten przewód?
Wybuchnie i rozleci się na kawałki :D No co ty nic się nie stanie :)
-
E46 - Gałka zmiany biegów - wymian kapsla
Oryginalna czy nie, przecież to nie ma wpływu na działanie auta. Więc przejmujesz się tym czym nie trzeba, a jak Ci się ona nie podoba to ją po prostu zmień.
-
[e46] 330d 184 KM Chłodzenie slnika
To w złączce musi być oring, nie trzeba też kupować nowej rury można postarać się dokupić sam oring, ja różne oringi właśnie do tych złączek dokupowałem w sklepie z hydrauliką, pneumatyką przemysłową
-
E46 - Gałka zmiany biegów - wymian kapsla
Samego kapsla pewnie nie zmienisz, jak już to całą gałkę. Ale z czym masz problem 6 chcesz wrzucać podczas jazdy ?
-
[e46] 330d 184 KM Chłodzenie slnika
Jeśli to złączka to tam wszędzie są oringi, wymienisz i powinno być po kłopocie.
-
Wymiana chłodnicy z wentylatorem.
Nie masz klimy ? A znasz win tego anglika ? to wszystko by się rozjaśniło. Myślę, że sama chłodnica powinna pasować.