Gdzieś z pod silnika, gość od którego kupiłem auto mówił że to jakiś przewód od gazu nie jest do końca zabezpieczony i przy pewnych obrotach stuka i obija się o blachę, może tak być? Znowu gazownik mi powiedział że to rozrząd do wymiany... temu dokładnie nie wiem co z tym zrobić. Autko jeździ normalnie,nie ma przy tym spadków mocy czy czegokolwiek
Witam otóż mam problem, moje bmw wydaje dziwne odgłosy, nie wiem co to może być, jakieś sugestie? https://www.youtube.com/watch?v=R8kZ9KbYLNo Jest się czym przejmować?
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.