Treść opublikowana przez FUX
-
jaki silnik do e60
A to już inna bajka... :wink:
-
jaki silnik do e60
Może kiepski gazownik robił... Są producenci, którzy fabrycznie zakladają instalacje LPG i jest ok. Np. Subaru Niemcy.
-
Kupno auta a przebieg
No to 530ixD bylby w sam raz. 6 garnkow jest... :mrgreen:
-
E-60 <--> BT - jaki telefon ?
Taaaa.... I przy 2-3h rozmowy dziennie baterię trzeba w południe pod ladowarkę podpinać... No max. pod wieczór. :wink:
-
Kupno auta a przebieg
A właśnie... Jak wygląda popyt i rynek, a co za tym idzie późniejsza odsprzedaż, kombinacji przyzwoitej benzyny + automat. Ostatnio taka opcja zaczyna mi chodzić po glowie. Porywnywalna osiągami benzyna i diesel, to zbliżone ceny, czy raczej przepaść?
-
E-60 <--> BT - jaki telefon ?
Se dopisz do jednego i drugiego...
-
E-60 <--> BT - jaki telefon ?
Pamięć w telefonie to zlo. Podstawa to karta SIM z kopią w aparacie...
-
E-60 <--> BT - jaki telefon ?
Starą nokie 6310i w podłokietnik, drugą kartę SIM i po problemie...
-
Vat do zwrotu = homolgacja ciężarowa?
FUX odpowiedział(a) na zent temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneKupując auto, od którego odlicza się VAT, należy sprzedać ze stawką 22%. Jeżeli po wykupieniu z leasingu, VAT-u nie odliczasz, a później sprzedajesz, stosujesz stawkę zw.
-
napelnienie klimy przed zima
Klimatyzację mam włączoną cały rok. Filtr pp wymiana co 15kkm; czarna. Sprawdzenie stanu ilości czynnika co rok. Po roku, pomimo szczelności ukladu, odparowuje okolo 20%.
-
E-60 <--> BT - jaki telefon ?
No to OT... Bateria to okolo 20pln... :wink:
-
E-60 <--> BT - jaki telefon ?
Na Twoim miejscu to bym olał telekom i ich pokręcone umowy... Ceny telefonów w komisach są naprawdę zdecydowanie niższe, niż te proponowane w niższych taryfach.
-
Ciekawostka z INPY ile czasu świeciły żarówki
Druga pozycja to średnio 2500 impulsów, poz. siódma to 475500. Tak więc należy sie kierować tą ostatnią wartością? Przy opisanych przez Ciebie 2mln impulsow i przebiegu 180kkm, co będzie prawdziwe? Może auto na taryfie jeździło... :mrgreen:
-
Praca silnika
Poziom oleju w skrzyni sprawdzałeś?
-
Jestem nowy. Witam na forum!
witoj!
-
E60 z centrali AG
Dobre... Dłuższe, niż litania... :mrgreen:
-
BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE
Ustaw swoj komp jako zdalny i z Afryki możesz to zrobić... :wink:
-
Spawanie karoserji??!
Zaciski akumulatora to absolutne minimum! Nad komputerem raczej także bym się na Twiom miejscu nie zastanawial. P.S. Moglibyście zacząć po polsku pisać, tzn. poprawnie... :wink:
-
Kreski na obrotomierzu
2 fast 2 furious fajna masz furę!
-
BMW nie pali pomocy???
pablo4189 zadajesz pytanie, to Ci odpowiadają... Nie takie cuda się zdarzały...
-
E61 - problemy z odpalaniem i spadek obrotowetc.
Nie wiem. U mnie na prowincji szczotki, tulejki, etc. to rząd kolo 300-400pln
-
E61 - problemy z odpalaniem i spadek obrotowetc.
Sprawdziłbym na dzień dobry rozrusznik. Zapewne jest koniec szczotek. Kwestia druga może być subiektywna...
-
zabezpieczenia-alarm
Pisząc o stylu mialem zupelnie coś innego na myśli. Ja autem nie jeżdżę dla szpanu...
-
wasze przebiegi i powazniejsze awarie
a mordkę za moim tekstem widzialeś :wink:
-
pytanko dotyczace przegladow
Jaki relikt??? To był porząąąąądny samochód!!!!