Skocz do zawartości

Nowa nawigacja i idrive od października 2009


patryk_x6_KTW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam informacji na temat nowej wersji nawigacji/audio która ma być podobno montowana w x6 od października 2009. Swój egzemplarz odbieram w połowie listopada, specjalnie poczekałem ok miesiąca żeby mieć już wbudowany nowy hardware. Z informacji które uzyskałem w serwisie to :

- wyższa rozdzielczość ekranu

- oprogramowanie nawigacji na wewnętrznym dysku jednostki

Interesuje mnie czy w związku z wbudowanym HDD będzie możliwość odtwarzania np. dvd, divx? mp3 to na pewno ma ale jak wygląda kwestia wprowadzania danych na dysk ?

jaką pojemności ma HDD?

czy jest interface USB? czytnik kart? nie znalazłem o tym nigdzie informacji.

Jeżeli ktoś z Was dysponuje wiedzą na temat technicznych parametrów nowej jednostki proszę o podjęcie tematu.

Czy jest możliwość rozszerzenia fabrycznego systemu np. na zewnętrzne ekrany?

Czy menu idrive zostało jakoś udoskonalone w stosunku do poprzednich wersji?

Czy przedmiotowy system jest już montowany w jakimś ostatnim modelu BMW? np. 7 ?

Będę wdzięczny za jakieś info.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polowie listopda? myslalem ze dopiero te auta ktore maja odbior w grudniu beda mialy nowy idrive

 

co do nowego idriva to wydaje mi sie ze jest montowany juz raczej w kazdym modelu serii 7,6,5, X6M tez widzialem, w M3 E92,M5 E60,M6 E63 tez

"We at BMW do not build cars as consumer objects, just to drive from A to B. We build mobile works of art" - Chris Bangle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, czyli wystarczy udać się do salonu i obejrzeć dowolną 7-ke z navi pro. Odnośnie odbioru listopadowego to mam informacji z Bawarii Katowice że egzemplarze X6 których produkcja jest realizowana w październiku będą już miały nową jednostkę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój samochód wchodzi do produkcji w 45 tygodniu czyli po 1 listopada i z tego co się dowiadywałem to od produkcji październikowej dopiero jest dostępne:

Navi Professional z wbudowaną pamięcią z mapą ,

System audio High End Individual z 16 głosnikami

Zastanawiam się czym może się różnic ta nawigacja od poprzedniej? Czy tamta nie była zapisana na dysku tylko trzeba było płytę wkładać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z info które dostałem od Bawarii wiem że ta "stara" navi miała mapy na płycie DVD, i w konsoli głównej były dwa wejścia na płyty jedno dla navi a drugie CD. Czyli informacje co do dostępności nowej navi w październiku się potwierdzają.

Uuuuu. Przy napędzie xDrive trzeba dołożyć jeszcze 3300pln... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polowie listopda? myslalem ze dopiero te auta ktore maja odbior w grudniu beda mialy nowy idrive

 

co do nowego idriva to wydaje mi sie ze jest montowany juz raczej w kazdym modelu serii 7,6,5, X6M tez widzialem, w M3 E92,M5 E60,M6 E63 tez

 

 

Te które są produkowane w październiku po transporcie będą właśnie do odbioru w grudniu :wink: transport X5/6 to od 6 do 8 tygodni.

Będzie to ta sama nawigacja co montowana już w innych modelach.

www.bmw-uzywane.com

http://img115.imageshack.us/img115/7632/88263882bl9cn0.jpg

M3 3.0 E36 '95 Turbo - okolice 500 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.