Skocz do zawartości

FUX

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FUX

  1. FUX odpowiedział(a) na tomeks351 temat w X5 (E53)
    No to E60/61 vs. X5...
  2. FUX odpowiedział(a) na tomeks351 temat w X5 (E53)
    X5 vs. X6 to jest dopiero dylemat...
  3. FUX odpowiedział(a) na patryk_x6_KTW temat w X6 (E71, E72)
    Opcje 3. Dokupić relingi, założyć hak, wyciągnąć kratę-wypalić dziurę, pomalować. Zakladam, że otwor na narty jest... A tak poważnie, to dlaczego te parę zeta, przy tym budżecie, poskapiłeś na relingi? :roll:
  4. Mogą być od podgrzewania...
  5. A jest poduszka, czy atrapa z wyłącznikiem ze zwłoką lampką?
  6. Kolego. Możesz ogarnąć troszkę interpunkcję, gramatykę i ortografię? To nie forum na onecie...
  7. FUX opublikował(a) temat w X5 (E70)
    Macie coś nowszego? Jeżeli tak, to wrzucajcie. http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:UFtm8cWXyW07UM:http://www.bmwcoop.com/wp-content/images/2009/11/bmw-x5-facelift-spy-photos.jpg http://www.bmwcoop.com/wp-content/images/2009/11/bmw-x5-facelift-spy-photos.jpg
  8. FUX odpowiedział(a) na kimi temat w X1 (E84)
    Doprecyzuję. Czy innymi SUV-ami i jakimi, aby mieć porównanie...
  9. kupcie sobie 4 x 4. Nie będzie problemu... :mrgreen:
  10. FUX odpowiedział(a) na kimi temat w X1 (E84)
    I jakie odczucia? Czym jeździłeś poprzednio?
  11. Jeżeli nie sa kierunkowe, to może obróć?
  12. Wyząbkowane opony to wada wielowahaczowego tylnego zawieszenia w autach przednionapędowych. Dotyczy użytkowania auta tylko przez kierowcę bez obciążenia. Albo je dojeździsz, albo wyrzucisz do kosza....
  13. FUX odpowiedział(a) na kimi temat w X1 (E84)
    Ex A.G. X5 lub X6....
  14. Fajne M5 stoi u Smorawińskiego w Poznaniu. Pogadałem z Włąscicielem parę miesięcy temu na jakimś wahadle kolo Ostródy. Spoko gość. Tylko kolor majtkowy. 120 około kpln... MOD EDIT: Trzymajmy się tylko modelu F10 w tym wątku.
  15. Czy mam rozumieć, że zapis w objazdowym konie można skasować, a sa wersje kin, które wysyłaja online cos do komend, czy to tylko urban/road legends? :8)
  16. Coś w tym jest; przeglądając nasze forum, dominuje lament: to mi padło, pomocy, nie zapala, nie gaśnie, nie skrzypi, nie zapala, nie otwiera, albo za mocno sie otwiera, itd. itp. Ktoś ładnie napisal, że dominująca część Forumowiczów całymi soba chca mieć wymarzoną furę, nie patrząć na boki, że auto ma po X lub ponad 10 lat. Oczekują, że trafili 10 letnią okazje z przebiegiem 80kkm i Pana Boga za nogi złapali. A tu [FUX - regulamin!!! MOD]. Maja odpicowany szmelc za furmanke kasy i ciężarowkę kasy do wsadzenia. Najpierw we lbach musi sie ludziom przestawić, aby nie napalać się, z myslą, że jakoś to będzie. Później są lzy, lament i zaciskanie pasa. Ale co tam. Bawara, OOOO, Merol, Prosie na podwórzu ma stac i basta. Dopóki taki sposob myslenia będzie przeważał, dopóty różni szarlatani beda kasę trzepać na marzeniach, na które większośc nie stać. Jedna rada. Dozbierać, kupić nowsze z prawdziwym przebiegiem, o sprawdzonej historii serwisowej, wszelkie okazje odrzucić. Zostawić okazyjny szmelc pt. od kobiety niepalacej w sporcie księdza kochanki i rozpatrywać oferty z górnej półki cenowej. Wtedy prześwietlać i dokonywac wyboru. Co z tego, że jest "okazja" za 50kpln, skoro egzemplarz jest krzywy, zespawany z przystankiem, ale za 50 dych. Wolę dac 70kpln i mniej więcej wiedzieć, czego sie spodziewać, zamiast płakać nad tym pierwszym!
  17. Wczoraj rozmawiałem ze znajomym, ktory kupił GL. Grubego. Serwis mercedesa nie może sobie dać z nim rady. Coś z przodu stuka. Wymieniono piastę, kilka elementów zawieszenia i ukladu kierowniczego, przy okazji zepsuto i uszkodzono tapicerke skórzaną na desce rozdzielczej. Nadal stuka. Powiedzial. Nigdy więcej. Ma starego, dużego Land Cruisera i tam nie naprawiał nic, a ma zrobione ponad 250kkm. Kupowal z drugiej ręki. Tak więc w mercedesie bez zmian. Acha. Jeszcze padły wtryskiwacze, świeca żarowa i jakieś drobiazgi. Żenada. Auto jeszcze 100kkm nie ma.
  18. Samochody nowe "z kratką" sprzedawane w Polsce przez autoryzowanych dealerów są :arrow: samochodami osobowymi :!: :!: od których został zapłacony podatek akcyzowy w pełnym wymiarze przez oficjalnych importerów (czytaj: BMW POLSKA , SUBARU POLSKA, KULCZYK TRADEX itd) zgodnie z kodem 8703 nomenklatury scalonej CN. Fabryczna homologacja ciężarowa jest dokumentem tworzonym na potrzeby podatku VAT! Zaznaczam, tylko i wyłącznie na potrzeby podatku VAT! Nie zwalnia ona z akcyzy niestety. I to powinno byc ścigane przez Prokuraturę, jako obchodzenie przepisów. Polska to dziwny Kraj. Akcyza to twór majacy swa genealogie w głębokiej komunie. Jakim luksusem jest samochód? Toz to narzędzie do roboty i zarabiania kasy, która jest nastepnie opodatkowana. Podobny syf jest z podatkiem drogowym! Kogo doić? Kierowców, bo i tak musza zapłacić!!!!!!!!!
  19. www.forum-subaru.pl to nie www.forum.subaru.pl To pierwsze nie jest reżimowe, jak to drugie... :lol:
  20. No dobra. Witaj na Forum i przelóż to, co napisałeś z ichniego na zrozumiały...
  21. for turbo to dobra marka... Pytaj o Azraela i powolaj sie na mnie z Forum-Subaru.
  22. x6 juz znajduje nasladowcow :mrgreen: :arrow: http://automobiles.honda.com/accord-crosstour/ to dopiero dziwnie wyglada. Q...a. Taka fura za 90kpln; u nas pewnie za 150.... :mad2:
  23. FUX odpowiedział(a) na M330d temat w E46
    100% racji. Dlatego ja raczej swojego Forka sprzedawać nie zamierzam!
  24. FUX odpowiedział(a) na M330d temat w E46
    Filozofia jest taka. Masz 100kpln kup nowe lub prawie nowe coś, co będzie dobrze służyło, a nie 4 letnie zajechane po 300kkm padło, ale za to z odpowiednim logiem na masce/atrapie. Mój znajomy prawi. Jak się nie ma miedzi, to się na d... siedzi. Ma ktoś stówkę, niech kupi japońca, a nie zajechanego, z cofniętym o 200kkm licznikiem, niemca. Może sie narażam, ale cos w tym jest...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.