Treść opublikowana przez transporter0
-
BMW E46 330xi WBAAW51090JU11452
transporter0 odpowiedział(a) na Chudy691 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTa gała Steptronica jakaś taka trochę przydługawa. Maska kiepsko spasowana i chyba ksenony bez sprysków.
-
e91 318d Nie działa otwieranie i zamykanie kartą/pilotem
Bezpieczniki sprawdzałem już wcześniej. :cool2: Temat o przyłożenia pilota do lotki czytałem. U mnie nic to nie dawało. :cool2: Ogólnie auto już naprawione. Wymieniony został zamek w drzwiach pasażera. Po prostu się zepsuł. Padła również jakaś część odbiornika sygnału z pilotów. Także wszystko już ok.
-
e91 318d Nie działa otwieranie i zamykanie kartą/pilotem
Witam Jakiś czas temu padł centralny w drzwiach pasażera z przodu. Wczoraj przestało działać otwieranie i zamykanie przyciskami karty/pilota pozostaje jedynie grot i tradycyjne otwieranie. Sprawdziłem drugą kartę. To samo zero reakcji na naciśnięcie któregokolwiek przycisku. W stacyjce karty zachowują się normalnie. Miał ktoś może podobny problem. Gdzie szukać przyczyny. Z góry dzięki za podpowiedzi
-
BMW e53 X5 Kutno 16SNBD Gruba korekta
transporter0 odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJuż jest 242000km. Jak tak dalej pójdzie to za miesiąc dojdzie do swojego prawdziwego przebiegu :mrgreen:
-
BMW e60 520d WBANC31000CY20636 KOREKTA !!
transporter0 odpowiedział(a) na arek1992 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzy tej cenie za 2007 rok raczej cudów nie ma się co spodziewać :cool2:
-
BMW e60 550i WBANB51030CN20135 Bytom
transporter0 odpowiedział(a) na szukEER temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDla mnie osobiście większy i mocniejszy silnik to przede wszystkim bezpieczeństwo. Krótszy czas wyprzedzania czyli pozostawania na pasie przeciwnym oraz większy komfort podczas szybkiego pokonywania trasy (mniejszy hałas przy szybkiej jeździe). Kręcenie do czerwonego spod świateł mnie w ogóle nie interesuje, a wszystkich w Calibrach i Preludach podpuszczających odgłosem wydechu wykonanego z rynny zlewam ciepłym moczem. Zresztą przez pewnie 90% jazdy nie wykorzystuję potencjału 330i ale zawsze pozostaje to 10% w których bardzo się przydaje.
-
BMW e60 520d - WBANX31060CW75980
transporter0 odpowiedział(a) na transporter0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSporo?... Raczej w normie dla flotówek w DE... A co do tych 30kkm w 5 lat to wszystko zależy... Może było to rzeczywiście 30kkm a może 300kkm. Sam jestem jednym z tych którzy przez 7 lat prywatnym autem robią niecałe 40kkm. Trzeba na chłodno zweryfikować zużycie, stan techniczny i dokumentację na miejscu. Zresztą podjadę ją obejrzeć już bardziej z czystej ciekawości, z tego względu że tak naprawdę dla mnie historia serwisowa tego auta kończy się właśnie w 2010 roku przy 152kkm. Chyba że rzeczywiście samochód urzeknie mnie bezwypadkowością, stanem technicznym i brakiem zużycia. Zobaczymy. Zdam relację, w razie czego pomoże to komuś innemu. :cool2:
-
BMW e60 520d - WBANX31060CW75980
transporter0 odpowiedział(a) na transporter0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKilka informacji o aucie które udało mi się ustalić: Ostatni przegląd w ASO 2010 rok przebieg 152000km W tym tez roku auto trafiło do PL i od tego czasu ma jednego właściciela. Pozostała część przeglądów robiona w nieautoryzowanym warsztacie, dość dobrym. Są faktury na kilka tys. z datami, przebiegami itd. Ostatni serwis olejowy wykonany w 11.2014. Ogólnie wcześniej powymieniane klocki przód, tył, drobne elementy zawieszenia itd. Dokumentacja odnośnie chipu jest. Tyle przed oględzinami na żywo.
-
BMW e60 520d - WBANX31060CW75980
transporter0 odpowiedział(a) na transporter0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzięki wielkie :cool2: Znajdę trochę czasu w tygodniu żeby się urwać wcześniej z pracy to podjadę obejrzeć, tym bardziej że jest to według mnie jedna z sensowniejszych ofert na allegro.
-
BMW e60 520d - WBANX31060CW75980
transporter0 odpowiedział(a) na transporter0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłaśnie nad rozrządem się zastanawiałem. Mógłbyś Bronx_! rozwinąć temat? Jakie warunki musi spełniać auto aby być objęte akcją?
-
BMW e60 520d - WBANX31060CW75980
transporter0 odpowiedział(a) na transporter0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBędzie to auto typowo wakacyjno-wyjazdowe (dlatego wolałbym e61) gdzie 90% przebiegu to autostrady więc moc wystarczająca. 330i zostaje do "pociśnięcia". Zresztą ostatnio przez tydzień użytkowałem F10 2.0d 184KM w taki właśnie sposób i w zupełności mi wystarczyło. Obecnie służy nam do tego VW Touran 1.9TDI 105KM i daje ze spokojem radę. :cool2:
-
BMW e60 520d - WBANX31060CW75980
transporter0 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam Koledzy. Moglibyście rzucić okiem na to e60. http://allegro.pl/bmw-520d-e60-lift-2008-lci-gwarancja-bezwypadkowa-i5018607223.html Wydaje mi się że wszystko jest zgodne z VIN. Ogólnie samochód wydaje się być w fajnym stanie. Zostawiony w rozliczeniu. Wersja Fleet 163KM z Chipem na 200KM ( w razie czego trzeba po ASO sprawdzić ten program na hamowni). Może kolega Kruk wygrzebie coś odnośnie przebiegu :D Data for vehicle identification number: WBANX31060CW75980 Model description: 520d Market: Europa Type: NX31 E-Code: E60 (MUE) Chassis: Limousine Steering: links Doors: 4 Engine: N47D20O0 - 2,00l (130kW) Drive: Heckantrieb Transmission: manuell Body Color: Schwarz 2 (668) Upholstery: Stoff Fluid/beige 3 (ALBA) Production date: 08.02.2008 Assembled in: Dingolfing Code Serienausstattung Standard Equipment S346A Chrome Line Exterieur Chrome Line exterieur S4BXA Interieurleisten hochglänzend grau Interior strips, high-gloss, grey S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer S851A Sprachversion deutsch Language version German S1CAA Selektion COP relevanter Fahrzeuge Selection of COP relevant vehicles S1CBA CO2 Umfang CO2 package S261A Seitenairbag für Fondpassagiere Side airbags for rear passengers S2KMA BMW LM Rad V-Speiche 245 / Notlauf S320A Entfall Modellschriftzug Deleted, model lettering S354A Frontscheibe grün Grünkeil Green windscreen, green shade band S3ACA Anhängerkupplung Trailer coupling S423A Fussmatten Velours Floor mats, velours S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit S430A Innen-/Aussensp. mit Abblendautomatik Interior/outside mirror with auto dip S431A Innenspiegel automatisch abblendend Interior mirror with automatic-dip S442A Getränkehalter Cup holder S465A Durchladesystem Through-loading system S494A Sitzheizung Fahrer/Beifahrer Seat heating driver/passenger S502A Scheinwerferreinigungsanlage Headlight cleaning system S508A Park Distance Control (PDC) Park Distance Control (PDC) S522A Xenon-Licht Xenon Light S524A Adaptives Kurvenlicht Adaptive Headlights S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning S544A Geschwindigkeitsregelung mit Bremsfunkt. Cruise control with brake function S563A Lichtpaket Light package S606A Navigationssystem Business Navigation system Business S612A BMW Assist BMW Assist S616A BMW Online BMW Online S633A Vorbereitung Handy Business Preparation, mobile phone, Business S672A CD-Wechsler 6-fach CD changer for 6 CDs S698A Area-Code 2 für DVD Area-Code 2 for DVD S6AAA BMW TeleServices BMW TeleServices S6ABA Steuerung Teleservices Control for Teleservices P735A Basic Package Basic Package S761A Individual Sonnenschutzverglasung Individual sunshade glazing P7R9A Edition Fleet James Fleet S7SNA Navi Business/Handyvorber. Bluetooth Nav Business/cellph. prep. Bluetooth L801A Länderausführung Deutschland National Version Germany S843A Leistungsreduzierung Power reduction S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe S879A Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German S8S8A Länderspezifische Navi Zusteuerung Country-specific nav. system supply S8SAA Freischaltung Navigation länderspez. Navigation access request,country-spec. S8SCA Freischaltung Telematik länderspez. Telematics access request,country-spec. S8SPA Steuerung COP Control unit COP P9BDA Business Package Business Package
-
Ile pali twoja bemka
Całkiem nieźle. Moja 330i Steptronic Trumniak porusza się teraz wyłącznie na krótkich odcinakach. Rano do przedszkola ze "Szkodnikiem" jakieś 1,5km w jedną stronę, jakieś zakupy, bank, ogólnie odcinki nie większe niż 5km i dłuższy postój + odparowanie rano szyb na odpalonym silniku itd. nie schodzi poniżej 18-20L. Trasa 9.5-12L w zalezności od stylu jazdy, prędkości, ilości wyprzedzania. e91 318d miasto 7.5-9L. Odcinki nie dłuższe niż 10km. Trasa od 5.5-7L.
-
BMW E90 LCi 325d WBAPN91060A953855
transporter0 odpowiedział(a) na klucha11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie. Gdybym szukał takiego auta to na pewno podjechałbym zobaczyć. Dzięki Bronxowi masz więcej niż podstawy żeby auto jechać i prześwietlić. A że to Płock... w końcu nawet tam trafi się jedno dobre auto na milion :mrgreen:
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
Fakt 3.7 to już hardcore. Najniżej 318d udało mi się zejść do 4.8. Natomiast nasz dzieciowóz VW Touran 1.9TDI 105KM przy 80km/h w nocy na tempomacie zszedł lekko poniżej 4L. Fakt zdarzyło mi się to raz. Średnio 318d w Poznaniu spala ok 8-8.5, w trasie od 6-7. Nie ma co narzekać moja 330i jeżdżąc teraz na krótkich odcinkach pokazuje 20.8 :mad2:
-
BMW E91 320D BMW Polski salon WBAVU31040KY47471
transporter0 odpowiedział(a) na Dawsan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo fakt. Żona ma Lemonkę w swojej e91 i utrzymanie jej w idealnym stanie to rzeźnia...
-
E46 1999r. mod M3 [VIN:WBAAL710XOCA47683]
transporter0 odpowiedział(a) na aari temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jest specjalna wersja na biedne kraje...
-
E46 1999r. mod M3 [VIN:WBAAL710XOCA47683]
transporter0 odpowiedział(a) na aari temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBrakuje jeszcze tylko stroboskopów w kierunkowskazach, blachy ryflowanej zamiast dywaników, doklejonego scoopa i wieś tańczy i śpiewa... :mad2:
-
BMW 740 E38 WBAGF61040DG32071 Dopiewo woj. wielkopolskie
transporter0 odpowiedział(a) na Bartosz1982 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak w zeszłym roku kupowałem w DE e91 to stała u tego samego dealera zarezerwowana piękna e38 740i 96 rok. Bardzo zadbana z serwisem ASO i przebiegiem niecałych 175kkm. Cena 6800euro. Czyli po opłatach i transporcie powyżej 30kzł. Sam bym ją chętnie przytulił ze względu na stan, postawił w garażu i wyjeżdżał tylko na specjale okazje. Oczywiście takie auto w PL to tylko dożywotnio bo po samym przekroczeniu granicy jesteś 20kzł w plecy.
-
e46 330d [VIN :WBAEX91000JW98704]
transporter0 odpowiedział(a) na optimus4x temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak się dobrze postara, podzwoni i grzecznie poprosi to znajdzie się jakaś dobra dusza w którymś ASO. :cool2: A co do sądzenia się z handlarzem... Daj sobie kolego spokój oni mają w tym całym biznesie baaardzo duże doświadczenie, na pewno nie jesteś w tym lepszy od nich...
-
e46 330d [VIN :WBAEX91000JW98704]
transporter0 odpowiedział(a) na optimus4x temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo nie lepiej sprawdzić przebieg przed zakupem ??? :mad2:
-
BMW e90 330D Kraków WBAVC91090KS08315
transporter0 odpowiedział(a) na HuGo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDrogo???... 150% zysku za chwilę strachu... :mrgreen:
-
BMW e90 330D Kraków WBAVC91090KS08315
transporter0 odpowiedział(a) na HuGo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPapiery i nr Vin swoje kosztuje... A amatorów zwłaszcza za wschodnią granicą na papiery jest masa :mrgreen:
-
BMW e90 330D Kraków WBAVC91090KS08315
transporter0 odpowiedział(a) na HuGo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDubel... :oops:
-
BMW 325i e46, Przemyśl, WBAAW31030JV35642
transporter0 odpowiedział(a) na Sheikh_0110 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jest przycisk od ASC... Ciekawe gdzie wcięło grzanie stołków? Może przyciski zostały w starej desce :mrgreen: