Treść opublikowana przez gawor89
-
PROŚBA O SENSOWNĄ RADĘ
Witam Proponowałbym przeprowadzić dokładną diagnozę auta czyli żeby ktoś MĄDRY podłączył to pod komputer !!!
-
skrzynia w 750iL problem
nie wiem czy sam dasz rade to dolać..ale zerknij może Ci się uda...
-
skrzynia w 750iL problem
Zacznij kolego od wymiany oleju i zobaczymy co dalej. Tylko nie dawaj tego zabiegu jakiemuś grzebkowi. W tym wypadku nie ma co oszczędzać i zaprowadź do jakiegoś ASO. Olej możesz kupić na allegro ESSO Lt 71441 a uszczelkę i filtr radzę oryginalną ( nie duży wydatek ) Pozdro
-
skrzynia w 750iL problem
Witam U mnie jest tak że jak odpale na zimnym i wrzuce D to skrzynia kręci wyskoie oboroty i też szarpie przy zmianie biegów. Moim skormnym zdaniem musisz jej dać się rozgrzać. A co do oleju to wymień..zaszkodzić nie zaszkodzi a pomóc pomoże ;) Pozdrawiam
-
Jakie żarówki w E38 z 99r
Odświeżę temat. Kończą mi się już właśnie moje palinki i nie wiem jaką barwę mam wybrać czy 4300 czy 6000 K...co polecacie ?? Pzdr
-
wolne obroty i drgania silnika
oczywiście że tak. Zmień sondy na nowe i będzie ok !
-
Podgrzewana szyba czołowa
to uruchamia się razem z przyciskiem nawiewu na przednią szybę czyli jej podgrzewanie, jest to obok podgrzewania tylnej szyby. Jak spojrzysz od dołu na szybę to powinny przechodzić cienkie brązowe paseczki w poziomie. W tedy wiadomo że szyba jest podgrzewana :) Pozdro
-
Jaki telefon do zestawu bluetooth w F01
to chyba bez różnicy :) byleby miał Bluetooth :)
-
ogrzewanie wnętrza
Nikt kolega wszystkiego nie wie więc nie miej pretensji... pozdro
-
Zakup BMW 7 e 65 - na co zwrócić uwagę
hmm ale czym jest spowodowane tym że układ paliwowy tak siada ?? Czy te elementy się po prostu szybko zużywają czy jakość paliwa robi swoje...Ciekawe...może jakby tankował porządne paliwo tzn chodzi mi ogólnie o stacje Shell to może by to wszystko chodziło dłużej... Trudno najwyżej nie kupie E65...może skusić sie na Corvette C5 :)
-
Luz na Przekładni kierowniczej 520i E39
W E38 da się podkręcić trochę ukłąd kierowniczy i luz się kasuje. Miałem tak robione. Więc może w E39 też się da. Przekładnia pewnie zbyt dużo sie nie rózni od E38.
-
Jaka jest temperatura robocza m62?
Witam. W M62 termostat otwiera się przy 105 C. Więc na wolnych obrotach powinna się tak trzymać. Jeśli wprowadzisz auto w ruch Wisco chłodzi płyn i pewnie schładza do takiej temperatury. Mi w M73 waha się od 90 do 100 ale termostat otwiera się przy 90C. Wydaje mi się że objaw chyba normalny chociaż niech wypowiedzą się użytkownicy M62. Pozdrawiam
-
Zakup BMW 7 e 65 - na co zwrócić uwagę
Witam Niebawem chciałbym zmienić swoją E38 właśnie na E65 I tutaj zaczynają się schody. Nie wiem który motor mam wybrać. Jestem fanem V12, ale V8 na prawdę nie odbiega osiągami. Ceny części znam. Chodzi mi o awaryjność tych dwóch modeli. Wiadomo, że 760 musiałbym kupić przed liftem, bo po lifcie są kolosalne ceny.. Napiszcie swoje sugestię. Pozdrawiam !
-
[E39] Prośba o ocenę części - czy warto zakładać?
Panowie LMI to jest to samo co TRW. FEBI to samo co SWAG. Tylko TRW i SWAG są tańsze..Jesli chcesz złoże CI taki zestaw z TRW i SWAGA za naprwdę dobre pieniądze. Pisz na PW lub wejdź na stronę tam jest nr tel do mnie. Pozdro
-
740ia ,a 740i
7xx iA oznacza że jest to benzyna z automatyczną skrzynia biegów 7xx i oznacza że jest to benzyna z manualną skrzynią biegów Pozdro !
-
data i godzina
napisz czy masz Dużą NAVI czy nie masz w cale to ułatwi sprawe..
-
BMW E38 wymiana głośników
ale audio w E38 bez dsp za ciekawie nie gra...
-
BMW E38 wymiana głośników
Witam ! Chciałbym wymienić głośniki w swojej E38. Jakie firmy polecacie ?? Co może fajnie grać ?? Nie chodzi mi o efekt "walenia" basu tylko o piękny dźwięk...wiadomo bas też musi być ale bez przesady.. Pozdro
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
a no może i tak :)
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
no dokładnie czym mniej pierdół tym lepiej. M60 są mniej awaryjne a niestety M62 lubią padać Vanosy i pompy oleju...
-
Światła dzienne
Witam serdecznie ! Więc założyłem moduł od świateł dziennych. Wszystko działa. Nawet zrobił się taki efekt że podczas zamykania i otwierania auta światła zaczynąja się palić przez kilka sekund tzn ringi. Poniżej link ( film kręcony telefonem w nocy więc jakość słaba ale efekt uzyskany :) ) Niestety jest jeden problem...na włączonych światłach mijania po przekroczeniu około 4 tys obrotów wyswietla komunikat o spalonych żarówkach. Wniosek taki że lepiej kupić moduł który zapala się normalnie przy 12V a nie przy ponad 12V ja właśnie taki mam i oto taki efekt... http://www.youtube.com/watch?v=HXLtCZCeAes
-
słabe xenony
moim zdaniem powinieneś sprawdzić stan szkieł reflektora. Może są zniszczone i oto taki efekt...takie szkło zabiera dużo światła. Ja mam taki sam problem. Pozdrawiam
-
Światła dzienne
mi właśnie zależy aby światło było żółte jak w oryginale...
-
Światła dzienne
moduły są od 30 zł do 100 :) ja kupiłem chyba za 70 zł. Co do efektu to niestety musisz kolego poczekać bo autko mam jak narazie na warsztacie...;/ ale założenie modułu to nie będzie jakiś tam wielki problem tylko trzeba dobrze rozplanować jego położenie i odpowiednio ładnie poprowadzić przewody :) Jak skończę dam znać :)
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
zbiorniki w E39 i E38 są mniejsze niż w poprzednich swoich modelach dlatego , że zostało zmienione tylne zawieszenie. Jest teraz tzw wielowahaczowe. Porównaj nawet sobie ilość miejsca w starej 5 i w nowszej czy w starej 7 i nowszej :)