Treść opublikowana przez gawor89
- Bagaznik
-
3 Światło Stop
Witam. Czy w 7 E38 seryjnie montowano 3 Światło stop ?? Bo ja w swojej nie posiadam ;/ może ktoś ukradł he he :norty:
-
Bagaznik
Witam ponownie. Mam takie pytanko czy w modelu E38 montowano automatycznie otwierany bagażnik ?? tzn chodzi mi o to ze np jak z kluczka otwieram bagażnik to on sie podnosi sam w górę a tylko nie odbezpiecza. Czy może można założyć silniejsze siłowniki i sam będzie wypychał przy naciśnięciu guzika??
- RINGI
- RINGI
- RINGI
-
RINGI
ok dzieki za odpowiedz:) nio ja wlasnie mam te LED ale z tego co ja wiem to wlasnie diody LED maja dluga zywtonosc..i odpalelem je poprzez podpiecie do akumulatora za dnia i widac bylo jak swieca..zobacze jak zaloze i wstawie photo :) Pozdrawiam
-
RINGI
Witam wszystkich. Kiedys kupilem na allegro ringi do E38 i chcialbym je zalozyc :) tylko mam pytanie ? czy jak bede zdejmowal klosz od lampy czy ten klosz nie peknie ?? i chcialbym abyscie sie jescze wypowiedzieli czy warto zakladac te Ringi :) pozdrawiam
-
740 czy 750
Moim zdaniem V12 to lepszy silnik. Jest to idealne źródło napędu do tej limuzyny. Ciągnie na każdym biegu do przodu. V8 4.4 też jest bardzo dobrym motorem, ale jednak odbiega od V12. V12 posiada większy moment obrotowy , więcej koni , więcej cylindrów a spalanie 1 czy 2 litrów więcej to moim zdaniem nie jest duża różnica. Posiadam BMW E38 750 i na trasie pali 12,5 i nie to że jadę do 120..czasami i sie depnie 200 no ale taki silnik przy 200 ma niecałe 3500 obr/min więc co on robi??praktycznie nic. Po mieście rzadko jeżdżę ale to auto nie jest do jazdy po mieście. Tym autem sie podróżuje i pływa po drodze. Ale szczerze mówiąc każdy chwali to co ma. Jeździłem 4.4 V8 w E38 ale to już nie ta jazda.. Kultura pracy V12 ogromny moment obrotowy robi większe wrażenie niż V8. Dotykasz lekko gaz a silnik już rwie do przodu. No i jak się otworzy maskę to V8 tak troszkę biednie wygląda:) Co do instalacji gazowej to jeśli ktoś kupuje auto co ma ponad 4 L pojemności to powinien się liczyć z kosztami, a gaz niech sobie założy do Poloneza to strzelać mu nie będzie. Pozdrawiam
-
E38 vs E39
Dla mnie E38 i E39 to w ogóle inna bajka. Niektóre elementy są takie same w E39 i E38 , ale porównania nie ma żadnego. Cenowo nowe BMW 5 kosztuje ok 350.000 a 7 570.000 to jest ponad 200.000 zl różnicy. A za co ? Za jakos materiałów, bo nie sadze ze płacisz tylko za to ze jest trochę większa.. Moim zdaniem w 7 są na pewno lepsze bo to przecież limuzyna. Zobaczcie nawet jakie w E38 są grube drzwi a to idzie za komfortem i luksusem. Nie spotkałem sie w 5 z podwójnymi szybami ( może są , ale jeszcze nie słyszałem ). Ktoś wcześnie porównał Mercedesa S klasse do Maybacha, że to jest dłuższa "S". Porównanie S klasse do Maybacha to jest jak seria 7 e32 do serii e38 - prowadzanie auta prawie takie same, ale dodatki i luksus nie porównywalny. To jest moje zdanie, nie ma co porównywać seria 5 to jest w ogólnie inna klasa auta niż seria 7. porównajcie sobie 5 z mercedesem E klasse albo E38 z S klasse, a nie auta , które nie maja ze sobą nic wspólnego.
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3903202 Pojawiło się nowe ogłoszenie..Jakie Wasze opinie???
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
ładny egzemplarz:)
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=bcdrscquiexu Panowie a co sądzicie o tym ??
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Witam wszystkich posiadaczy BMW E-31 :) Jak widać jestem nowy użytkownikiem na Waszym forum. Powiem Wam , że bardzo miło mi się czyta to forum bo dowiaduje się coraz więcej rzeczy o swoim wymarzonym aucie. Jest tu tyle ciekawych topicow , że chyba roku mi nie starczy na przeczytanie tego wszystkiego:) Niestety nie posiadam jeszcze w garażu swojej E-31, ale zamierzam kiedyś sobie ją kupić. Sami wicie kupić auto jest łatwo, ale utrzymać je jest ciężko :)) Mam nadzieję że będziecie wklejać coraz więcej linków do świeżych ogłoszeń "Ósemek", to może sie na coś zdecyduje:) Choć narazie budżet mój tego nie przewiduje, ale z wielką chęcia objerzje.. Pozdrawiam BMW - Będziesz Mógł Wyprzedzać