Treść opublikowana przez sylwo
-
Mokro pod dywanikiem kierowcy
masz tu linka.podobny problem. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=549195&highlight=#549195
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
no nieglupie,jak sie natkne na takie gdzies na jakiejs stacji benzynowej czy sklepie to sobie sprawie.dzieki za porade.sam bym na to nie wpadl.
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
lepiej wyglada? na jaki kolor blyskaja te chromowe?
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
mike ale poprzedni wlascicel doplacil za biale kieunki przy zamawianiu auta w fabryce.mam to w specyfikacji wyposazenia. to nie moja wiejska przerobka :mrgreen:
-
ringi do lamp co myslicie o tym
moich lamp nie trzeba bylo rozklejac,byly na takie zatrzaski wiec problemu nie bylo.podpina sie to pod swiatla pozycyjne(zamiast) a dzieki przetwornicom nie ma problemu z kompem, zachowuje sie tak jakby to byly normalne lampy pozycyjne i nie wywala bledu.a czy rzutuje na swiatla drogowe to juz nie wiem.chyba nie bo czym niby mialoby rzutowac?
-
ringi do lamp co myslicie o tym
a oto efekt bejca, polecam. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img229.imageshack.us/img229/7773/dsc00037so7.jpg
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
no to teraz przyszedl czas na moje ringi: niby ma byc kolor xenon, ringi sa z e-baya mam jeszcze jeden komplet do sprzedania bo zamowilem sobie 2 tak na wszelki wypadek jakby ktorys z ringow dotarl do mnie polamany.swieca bardzo jasno probowalem zrobic zdjecie wieczorem ale swieca tak jasno ze sie obraz zlewa w jedna plame swiatla.generalnie wyglada to bardzo fajnie. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img229.imageshack.us/img229/7773/dsc00037so7.jpg
-
zielona strzalka wraca!
wiesz ze nie wszedzie.w ny nie mozna skrecac a pojedziesz do nj i juz mozesz.lepiej oznakowac.bo byc moze nie bedzie strzalki na wszystkich skrzyzowaniach.
-
Gaz się skurczył?
mi tez sie zdarzylo.opcji jest kilka.pierwsza to licznik oszukuje na litrach.druga ktora ja znam to taka ze cos zlego z twoim zaworem albo ktos ustawil pompe pod zbyt duzym cisnieniem.tak przynajmniej mi tlumaczono zawsze gdy probowalem dociec o co chodzi.ale na wszelki wypadek staralem sie unikac na drugi raz takiej stacji.
-
nie za duzo jak na ostatnie 3 dni?
zgadza sie loocas ,ale we francji jest wiekszy dopuszczalny poziom alkoholu we krwi i czasami mozna miec wrazenie ze sie go jeszcze nie przekroczylo, a dmuchajac mozna sobie to sprawdzic.co do drugiegiej watpliwosci to fakt latwo taki alkomat byloby oszukac, wiec pomysl dziwny. tyle ze moze swiadomosc spoleczna francuzow jest wieksza, chociaz jak patrze na plonace samochody w nocy to mam watpliwosci.
-
ringi do lamp co myslicie o tym
nie nie odwazylem sie sam tego zrobic.pisali tu na tym forum ze lampy trzeba na parze rozklejac, ze elektryka itp.patrzylem sie na rece gosciowi ktory to robil sobie to powoli, chociaz robil to dopiero drugi raz to widzialem ze sie stara.ja jestem zadowolony.zaplacilem 150 zl,plus 20 napiwku dla tego co robil. wazne jest zebys zamowil odpowiednie ringi.w sumie to zadna filozofia ale ja mam pojecie blade na temat takich rzeczy.sproboje dzis zrobic fotki i wrzucic zdjecia.
-
ringi do lamp co myslicie o tym
ja mam ringi z e-baya za podobna cene , wygladaja tak samo jak te na zdjeciach.efekt bardzo fajny, wieczorem i w nocy swieca tak jasno ze nie moge zdjecia zrobic bo sie zlewa wszystko.ja polecam.co prawda mam je w e46 ale warto.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
ktores z kolei.prawdziwy wysyp,chyba ze to to samo.ciezko znalezc kupca na takie dziwadlo
-
320d 150 KM Mam pare pytań...
Moim zdanim oryginał, to oryginał i szkoda (psuć wygląd beemki) poprawiać fabrykę wynalazkami z Allegro (lub innych sklepów). (To tylko oczywiście moje zdanie). Pozdrawiam wszystkich tez jestem tego samego zdania ale w tym jednym jedynym wypadku zrobilem wyjatek i zalozylem ringi.i nie zaluje.autko wyglada naprawde fajnie.
-
Muzeum BMW
to co to za muzeum? ja do tej pory myslalem ze w muzeach to same starocie wystawiaja :mrgreen:
-
Kultura na drodze ;)
to sie nazywa spojrzenie jak krowa na pociag.dziala.tez tak robie.
-
E-46 330 xi
czytaj kolego bo tudm wyraznie pisze naped z.. znaczy sie auto ma podobne rozwiazanie jak x3 i x5.
-
320d 150 KM Mam pare pytań...
wazne zeby byly wykonane w technologii CCFL, ja jestem swiezo po zalozeniu tylko autko brudne i nie wrzucam jeszcze fotek. nie kupuj tych LED bo swieca slabiutko.znajomy ma w e39 i w dzien ich wogole nie widac.
-
nie za duzo jak na ostatnie 3 dni?
a moze jednak profilaktyka a nie tylko kary? http://moto.onet.pl/1487257,2217,artykul.html pomysl nieglupi,nawet jakby jeden idiota mniej wsiadl do auta po pijaku.
-
nie za duzo jak na ostatnie 3 dni?
zalew dlatego istnieje rozgraniczenie na przestepstwo i wykroczenie i jak ktos wsiada po dwoch piwach to popelnia wykroczenie a nie przestepstwo. co do jazdy na kacu to zachowanie i czasy reakcji na kacu sa rowne jezdzie po pijanemu i nie ma co rozgraniczac czy ktos jest pijany czy ma kaca. niestety polska ulanska fantazja nie pozwala podniesc dopuszczalnego poziomu alkoholu, bo kieliszek wina zmienilby sie od razu w cala flache jabola.
-
zamykanie, otwieranie z pilota
przeciez w oryginalnym kluczyku bateria laduje sie sama przez stacyjke, a nawet sie kluczyka nie da otworzyc tylko trzeba go przecinac.masz oryginalny kluczyk?
-
Skrzynia 5 czy 6 biegowa w 320d?
to zalezy gdzie bedziesz jezdzil.ja jezdze glownie po miescie i nie pamietam kiedy ostatni raz wrzucilem szostke.
-
Co o tym myślicie? Czy kobieta może się wypowiadać na forum?
youlca a ten gosc to z toba jakoas korespondencje prowadzil czy tak po prostu sam od siebie napisal??? nie przejmuj sie ,rob swoje,fajnie jest czasem przeczytac jak swiat wyglada oczami kobiet. :clap: dla ciebie
-
nie za duzo jak na ostatnie 3 dni?
no to jak przestepcy maja sie bac jak i tak nic im nie grozi.zeby chociaz samochody konfiskowali...
-
zielona strzalka wraca!
dodac jeszcze nalezy obowiazek zatrzymania pojazdu przed przejsciem dla pieszych.a dopiero potem jezeli warunki pozwalaja mozna skrecic w prawo. z doswiadczenia wiem ze niewielu kierowcow sie zatrzymuje.