Skocz do zawartości

sylwo

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sylwo

  1. czyzby jakas seryjna przypadlosc? bo w moim pierwszym na ten temat watku tez ktos jeszcze sygnalizowal ten problem. ja sproboje to naprawic w maju,mam nadzieje ze to jakis drobiazg niewymagajacy rozbierania polowy instalacji elektrycznej.
  2. mixer zformuluj pytanie troszke inaczej bo odnosze wrazenie ze jest niepoprawnie zadane. co do samego pytania to jest dosc ciekawe. nieodpowiedzialne jest samo wsiadanie za kolko bez prawka.to raz ,a z drugiej strony odpowiedzialnosc to cecha charakteru z jaka sie urodzilismy, badz jaka zostala nam wpojona przez rodzicow/wychowawcow.i w tym przypadku posiadanie prawka ma drugorzedne znaczenie.glebiej wyjasniac nie musze bo przykladow mnostwo na naszych drogach.
  3. http://auto.gazeta.pl/auto/1,48316,5149491.html nastepny crash test. wynik wiadomy do przewidzenia.
  4. ...byle kierowcow po kieszeni... http://moto.onet.pl/1482977,4191,artykul.html czyli ze placimy za kogos kto wsiadl do auta pijany i sie rozbil na drzewie???
  5. za taka kase to e60 z poczatku produkcji.
  6. wow, patrzcie jak babcia trafila z kolorem ubrania :dance: pelen profesjinalizm.
  7. i daj znac jak rozwiazales ten problem.pozdro.
  8. chyba sie sprawa wyjasnila.mozna uzywac CB bez obaw o mandat. http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/mandat-za-cb-nie,1098165
  9. na razie jeszcze tragedii nie ma.mooooze w przyszlym roku.z tym ze niekoniecznie http://auto.gazeta.pl/auto/1,48316,5140829.html
  10. sylwo odpowiedział(a) na KlaQsoN temat w E39
    masz tu niezly watek: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=74459
  11. kiedys juz poruszalem ten problem bo tez sie moja szybka otwierala.niestety nikt nie wiedzial co to moze byc. ja zrobilem w ten sposob ze wyciagnalem bezpiecznik i teraz mi sie w ogole nie otwierala.ech przypomniales mi to i teraz trzeba chyba bedzie sie w koncu wziasc za to.ja poszukam jakiegos elektryka bo sam sie nie znam.a podejrzewam jakies zwarcie w instalacji.
  12. a ja wlasnie mysle ze ci co zwykli jezdzic po pijaku to dalej by jezdzili, ale moze ten co mialby wsiasc pierwszy raz to by sie zastanowil i odpuscil.
  13. nie uwierze w takie zapewnienia.polacy za nic sobie maja i mieli zaostrzanie przepisow.tylko nie wiem gdzie tkwi fenomen takiego zachowania.
  14. dobre :cool2: fajna musial miec mine prowadzacy kurs. :jawdrop:
  15. no chyba ze pasazerka byla tesciowa :twisted2: a tak na powaznie to raczej nikt nikogo swiadomie nie zabija w samochodzie,zwazywszy ze mozna zabic i siebie.ale fakt ze koles musial byc swiadomy ze pil i z czym to sie wiaze.
  16. jak widac zadne kampanie nie pomagaja.nic nie jest w stanie zmusic kogos do zapiecia pasow kogos kto nie chce.... http://auto.gazeta.pl/auto/1,48316,5145774.html
  17. sylwo odpowiedział(a) na Mily temat w E46
    bono ja sie komletnie nie znam na mechanice ale jak mam rozumiec to: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=70242
  18. sylwo odpowiedział(a) na Woojtus temat w E36
    zobacz ten watek.moze ci pomoze. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=77121&highlight=wilgoc+aucie
  19. naklejka na tylnej szybie mowi nam kto tym autem jezdzil!
  20. mixer, naprawde znales tak dobrze przepisy?przeciez wiele z nich tak naprawde mozna poznac dopiero na kursie.
  21. sylwo odpowiedział(a) na daniel_ temat w Sprzęt audio i video
    mozna by to wrzucic do dzialu gotowe recepty.sa juz dwie na przestrojenie radia.
  22. Znalazłem tylko jeden Avant w tej chwili ale tych z silnikami TDI jest multum :lol: V6-tek też coś malutko :lol: rosnie nam swiadomosc spoleczenstwa!
  23. sylwo odpowiedział(a) na majkeld69 temat w E46
    no to zwracam honor.czyli jest to opcja na zadanie ale bez doplaty.pewnie zle doczytalem albo piszacy tez nie wiedzieli ze sie za to nie doplaca.
  24. ale to chyba niemiecki brukowiec? jakos niepodejrzewam gosci z autokraty o taka fantazje? jakies ziarno prawdy tam pewnie jest.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.