Treść opublikowana przez sylwo
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
a masz ringi podlaczone zamiast swiatel pozycyjnych?
-
Szyba tylniej klapy w turingu nie otwiera się.
sprawdz jeszcze czy masz bezpiecznik.bo moze byc tak ze nie ma.ja swoj wyciagnalem bo sie szybka podczas jazdy sama otwierala,pozdro.
-
ceny paliw w eu
Najpierw porównajmy zarobki w polsce po prawej stronie wisły i lewej ... ściana wschodnia prawie zapomniana przez państwo .... czyja? polska czy niemiecka? :twisted2:
-
kubica.wygra wyscig?
obys miala racje.ale kimi jak tak bedzie jezdzil to znajdzie team razem z haidfeldem :mrgreen: kasa jest kasa. 2 miliony a 20 to tez roznica.kubica lojalny podobno jest ale tez czlowiek!pozdro.
-
ceny paliw w eu
zapomniales ze wtedy aby pomoc kierowcom obnizono akcyze, nie pamietam juz ile.mialo byc czasowo a na szczescie zostalo tak jak jest, mam nadzieje ze ponowna obnizka jest mozliwa.pozdro.
-
ceny paliw w eu
bo ropy ubywa ma dojsc do 200$, dzis czytalem wypowiedz kogos z portalu e-petrol.pl, zawierucha na swiecie, dolar tanial wiecznie nie bedzie. p.s.co to znaczy najwieksze wzrosty i kiedy one mialy miejsce?
-
ceny paliw w eu
ja tez.do tej pory sie smialem, ale jeszcze nigdy nie bylem tak bliski uwierzeniu temu.oby sie nie spelnilo :hand:
-
kubica.wygra wyscig?
powiedzcie czy jestescie za tym by robert odszedl do innego zespolu? sporo sie ostatnio pisze o jego ewentualnym przejsciu do ferrari! ja wolalbym zeby zostal w bmw.oni pierwsi go przygarneli!, no i zespol ma swietne perspektykwy.
-
ceny paliw w eu
czyli panstwo zdziera z nas niemilosiernie,jak tak dalej pojdzie to pod koniec wakacji litr pb bedzie kosztowal 5.5 zl,a litr ropy 6.zyc nie umierac.
-
ringi do lamp co myslicie o tym
:cool2: gubas robiles te zdjecia z jakas przeslona? bo ja probowalem i na moich zdjeciach widac tylko swiecace plamy!
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
berthu ,a dlaczego zalozyles tylko 2,a nie 4?
-
ringi do lamp co myslicie o tym
nie oczekuj cudow i skomplikowanej od czegos co kosztowalo 150zl. p.s. moje kosztowaly w przeliczeniu 80 zl i to juz z przesylka :twisted2:
-
ringi założone, migacze przyciemnione
berthu lepiej wrzuc te foty tutaj.jest to watek tylko o ringach.na pewno ktos sie wypowie. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=70146 bo zaraz wpadnie moderator i ci temat zamknie.pozdro.
-
Podkarpackie
mowisz i masz: 501 526 554. napisz ile krzyknal za wymiane.
-
320d krecenie :)
zgadza sie ale nie wersja 320d.z polonezami sie scigal nie bede a cos lepszego to mnie obskoczy.wole zostac przy swoim stylu.pozdro
-
zielona strzalka wraca!
dobre.prawo sobie a rzeczywistosc sobie. http://wiadomosci.onet.pl/1755510,11,item.html
-
320d krecenie :)
no to spoko.ja po prostu jestem innym typem kierowcy i nie chodzi nawet o spalanie.kazdy jezdzi tak jak lubi.byle z glowa.pozdro :hand:
-
320d krecenie :)
4k obrotow to strasznie wysoko.napisz jak dlugo jezdzisz i czy miales jakies problemy.
-
Oznaczenia na tylna klape
zgodzilbym sie z toba w 100% ale kolega na lancuchu od krowy ciagnie znaczek vw,bez wyszczegolnienia na wersje.
-
Oznaczenia na tylna klape
zdziwilbys sie i to bardzo bo objechal by cie golf IV, a w szczegolnosci wersja VR6, o R32 nawet nie wspomne.
-
[e46] komputer czy mozna mu ufać
to i tak nie jest zle, zwazywszy ze masz chipa, a nie zalozyles go po to by jezdzic spokojnie.
-
320d krecenie :)
ja mam dluuugie wakacje, nigdzie sie nie spiesze ostatnio i krece do 2.5 tys obrotow.fajnie sie tak toczyc,no chyba ze wyprzedzam to najwyzej do 4k dochodze.cn_igi ma racje.
-
[e46] komputer czy mozna mu ufać
ma m nadzieje ze to 1.4 to tylko ty musisz mnozyc. :twisted2: ja sie jakos pogubilem bo ostatnio nie tankowalem do pelna.w czwartek jadac w trasie baaardzo spokojnie BC mi pokazal spalanie 4.8, ciekawe ile bylo w rzeczywistosci?
-
Olej do 320d z 2000r
ja mam 5w40, a to dlatego ze autem nie jezdze od nowosci, jestem 2 wlascicielem.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
nie jest to autko takie najgorsze,jakby zdjac te brewki tlumik i czerwone zaciski to autko calkiem fajne, a opis coz...fantazja co poniektorych troszeczke ponosi.