Skocz do zawartości

sylwo

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sylwo

  1. a masz ringi podlaczone zamiast swiatel pozycyjnych?
  2. sprawdz jeszcze czy masz bezpiecznik.bo moze byc tak ze nie ma.ja swoj wyciagnalem bo sie szybka podczas jazdy sama otwierala,pozdro.
  3. Najpierw porównajmy zarobki w polsce po prawej stronie wisły i lewej ... ściana wschodnia prawie zapomniana przez państwo .... czyja? polska czy niemiecka? :twisted2:
  4. obys miala racje.ale kimi jak tak bedzie jezdzil to znajdzie team razem z haidfeldem :mrgreen: kasa jest kasa. 2 miliony a 20 to tez roznica.kubica lojalny podobno jest ale tez czlowiek!pozdro.
  5. zapomniales ze wtedy aby pomoc kierowcom obnizono akcyze, nie pamietam juz ile.mialo byc czasowo a na szczescie zostalo tak jak jest, mam nadzieje ze ponowna obnizka jest mozliwa.pozdro.
  6. bo ropy ubywa ma dojsc do 200$, dzis czytalem wypowiedz kogos z portalu e-petrol.pl, zawierucha na swiecie, dolar tanial wiecznie nie bedzie. p.s.co to znaczy najwieksze wzrosty i kiedy one mialy miejsce?
  7. ja tez.do tej pory sie smialem, ale jeszcze nigdy nie bylem tak bliski uwierzeniu temu.oby sie nie spelnilo :hand:
  8. powiedzcie czy jestescie za tym by robert odszedl do innego zespolu? sporo sie ostatnio pisze o jego ewentualnym przejsciu do ferrari! ja wolalbym zeby zostal w bmw.oni pierwsi go przygarneli!, no i zespol ma swietne perspektykwy.
  9. czyli panstwo zdziera z nas niemilosiernie,jak tak dalej pojdzie to pod koniec wakacji litr pb bedzie kosztowal 5.5 zl,a litr ropy 6.zyc nie umierac.
  10. sylwo odpowiedział(a) na bejca temat w E39
    :cool2: gubas robiles te zdjecia z jakas przeslona? bo ja probowalem i na moich zdjeciach widac tylko swiecace plamy!
  11. berthu ,a dlaczego zalozyles tylko 2,a nie 4?
  12. sylwo odpowiedział(a) na bejca temat w E39
    nie oczekuj cudow i skomplikowanej od czegos co kosztowalo 150zl. p.s. moje kosztowaly w przeliczeniu 80 zl i to juz z przesylka :twisted2:
  13. berthu lepiej wrzuc te foty tutaj.jest to watek tylko o ringach.na pewno ktos sie wypowie. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=70146 bo zaraz wpadnie moderator i ci temat zamknie.pozdro.
  14. sylwo odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    mowisz i masz: 501 526 554. napisz ile krzyknal za wymiane.
  15. sylwo odpowiedział(a) na majkeld69 temat w E46
    zgadza sie ale nie wersja 320d.z polonezami sie scigal nie bede a cos lepszego to mnie obskoczy.wole zostac przy swoim stylu.pozdro
  16. dobre.prawo sobie a rzeczywistosc sobie. http://wiadomosci.onet.pl/1755510,11,item.html
  17. sylwo odpowiedział(a) na majkeld69 temat w E46
    no to spoko.ja po prostu jestem innym typem kierowcy i nie chodzi nawet o spalanie.kazdy jezdzi tak jak lubi.byle z glowa.pozdro :hand:
  18. sylwo odpowiedział(a) na majkeld69 temat w E46
    4k obrotow to strasznie wysoko.napisz jak dlugo jezdzisz i czy miales jakies problemy.
  19. sylwo odpowiedział(a) na progressowy temat w E60, E61
    zgodzilbym sie z toba w 100% ale kolega na lancuchu od krowy ciagnie znaczek vw,bez wyszczegolnienia na wersje.
  20. sylwo odpowiedział(a) na progressowy temat w E60, E61
    zdziwilbys sie i to bardzo bo objechal by cie golf IV, a w szczegolnosci wersja VR6, o R32 nawet nie wspomne.
  21. to i tak nie jest zle, zwazywszy ze masz chipa, a nie zalozyles go po to by jezdzic spokojnie.
  22. sylwo odpowiedział(a) na majkeld69 temat w E46
    ja mam dluuugie wakacje, nigdzie sie nie spiesze ostatnio i krece do 2.5 tys obrotow.fajnie sie tak toczyc,no chyba ze wyprzedzam to najwyzej do 4k dochodze.cn_igi ma racje.
  23. ma m nadzieje ze to 1.4 to tylko ty musisz mnozyc. :twisted2: ja sie jakos pogubilem bo ostatnio nie tankowalem do pelna.w czwartek jadac w trasie baaardzo spokojnie BC mi pokazal spalanie 4.8, ciekawe ile bylo w rzeczywistosci?
  24. ja mam 5w40, a to dlatego ze autem nie jezdze od nowosci, jestem 2 wlascicielem.
  25. nie jest to autko takie najgorsze,jakby zdjac te brewki tlumik i czerwone zaciski to autko calkiem fajne, a opis coz...fantazja co poniektorych troszeczke ponosi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.