Treść opublikowana przez sylwo
-
Ile Wam spala BMW E46 320 diesel ?
barrney a skad takie info ze to wina suchej ropy? i ze mixol pomaga?
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
jak masz prawidlowo zamontowane to nic sie nie swieci.zobacz na strone 25 i 26 tego watku.pozdro
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
:cool2: pochwal sie jeszcze w watku z linka.znajdziesz tam wiecej info o ringach w e36 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=82249
-
jak nie uzywac rak na kierownicy
jak najbardziej sie zgadzam, ale w aucie jest tylko jedna kierownica. a z tylu raczej nie ma sie czego zlapac.mysle ze ja siedzac z tylu albo jako pasazer tez rece do gory bym podniosl,broniac sie przed uderzeniem glowa o sufit.pozdro.
-
jak nie uzywac rak na kierownicy
to odruch bezwarunkowy.ale nigdy nie dachowalem to nie moge byc ekspertem.wr rozszerz swoja wypowiedz co bys ty zrobil bo moze sie komus kiedys przydac.oby nie!
-
zwrot pieniedzy za badania
moze dostaniemy zwrot pieniedzy za badania techniczne.nieduzo to ale zawsze cos! http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33205,5295542,700_mln_zl_do_zwrotu_za_badania_techniczne_aut_.html
-
Fotoradary
sylwo odpowiedział(a) na greg523 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdynie musi byc twarz widoczna.ja dostalem mandat kilka lat temu (zdjecie zrobil taki radar przenosny) i nie bylo widac mojej twarzy.w momencie pytania o udowodnienie kto kierowal pojazdem padla odpowiedz: jezeli jest to pana samochod to prosze wskazac kto kierowal autem.policjant sam przyznal ze jest to furtka dla tych co maja duzo punktow karnych i mozna w ten sposob uniknac dostania kolejnych wskazujac np zone. :mrgreen:
-
Uwaga na przejazdach kolejowych
sylwo odpowiedział(a) na greg523 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyja od czasu smierci janusza kuliga zwracam wieksza uwage jak przejezdzam przez przejazd.dala mi ta jego smierc do myslenia.
-
Niebezpieczne zmęczenie
sylwo odpowiedział(a) na greg523 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdytu sie zgodze.nie ma to jak jazda po autobahnie,kultura jazdy jest tak wysoka ze sie nie moge nadziwic za kazdym razem jak tam jestem. druga sprawa to to ze z reguly jestem tam w sprawach niezawodowych.to tez inny rodzaj zmeczenia.
-
Niebezpieczne zmęczenie
sylwo odpowiedział(a) na greg523 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdypowiedzcie mi czy to normalne ze ja wole jechac jak jest deszcz i nie ma slonca? nie cierpie dalekiej trasy w sloneczne dni. dodam jeszcze ze wole jak jest duzy ruch bo musze byc bardziej skupiony i uwazac co sie dzieje przede mna i za mna.
-
Niebezpieczne zmęczenie
sylwo odpowiedział(a) na greg523 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdypawel ja sie z toba zgadzam w 100%, tez mam dla kogo zyc.ale takie jest zycie.ja nie mowie ze trzeba zasnac za kolkiem ale jak zwalczyc zmeczenie w momencie nim jest bardzo zle, tzn czujesz ze za chwile moze byc gorzej.taka prewencja.
-
Niebezpieczne zmęczenie
sylwo odpowiedział(a) na greg523 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdywszystko to fajnie brzmi ze trzeba sie zatrzymac i zdrzemnac,ale w zyciu bywa roznie i sa sytuacje ze musisz jechac bo tego wymaga od ciebie sytuacja np. twoj pracodawca.nie chcesz stracic pracy to musisz jechac.jak takie zmeczenie zwalczyc? oprocz kawy i "turbo" drinkow nie ma alternatywy.
-
kubica.wygra wyscig?
nie wierzeeeeeeeeeeeeeee :modlitwa: :mrgreen: stalo sie.kropka
-
Problemy z nawiewem i klimatyzacją - wilgoć
ja mam taka sama sytuacje.do tej pory myslalem ze musze ja odgrzybic.preparat i nowy filtr juz woze jakis czas tylko nie moge sie zebrac.to co piszesz rzuca nowe swiatlo, musze sprawdzic.pozdro.
-
Problemy z nawiewem i klimatyzacją - wilgoć
masz po prostu zagrzybiona klime.musisz ja odswiezyc.masz tu watek. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=79507&highlight=odgrzybianie+klimatyzacji
-
e90 hartge - V10!
cos mi sie zdaje ze nie beda miec problemow ze zbytem.juz pewnie jest kolejka. :mrgreen:piekna auto,szkoda gadac.
-
e90 hartge - V10!
niech mi ktos przetlumaczy jakie ma osiagi.o cene sie nawet nie bede pytal :mrgreen:
-
Prosba o pomoc przy kupnie e46 !!!
spoko nie unos sie,nic zlego nie mialem na mysli.a tak na powaznie co mozna sprawdzic odkrecajac kurek przy pracujacym silniku?
-
Prosba o pomoc przy kupnie e46 !!!
to taki zart w niedziele rano?
-
news dla warszawiakow
kasa, kasa, i jeszcze raz kasa.zeby wymieniac tabor raz na dwa lata to musi byc bogata firma. moj znajomy jest policjantem i kiedys polamal tylny chlapacz w astrze II, i musial go odkupic z wlasnej kieszeni, wynika ze policjant ma auto niejako "na stanie" i jest materialnie odpowiedzialny za nie.
-
Czy warto zlecić sprowadzenie samochodu handlarzowi
no jakos nie widze wlasnie spryskiwaczy.fura jest niezle wyposazona wiec brak xenonow jakos mnie dziwi.ale ja moge niedowidziec, choc sprzedajacy tez ich nie wymienia w liscie.
-
news dla warszawiakow
http://wiadomosci.onet.pl/2682,1763051,warszawska_drogowka_nie_bedzie_scigac,wydarzenie_lokalne.html
-
Czy warto zlecić sprowadzenie samochodu handlarzowi
sorry za maly OT ale nijak nie moge zrozumiec jak takie auto moze nie miec xenonow??czy ktos ma na to jakies racjonalne wytlumaczenie?
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
normalnie jak M6 :mrgreen: prawie.. :twisted2:
-
Czy ta są fele w chromie ?
chyba chromonikiel? albizkit fele sa ok to jest chyba ten model ktory ma sporo bmek zalozone,no a kolor jakis dziwny troszeczke ciemniejszy od normalnych. najwyzej bedziesz sie wyroznial.in plus :mrgreen: