Treść opublikowana przez Pawel23
-
kontrolka okładzin hamulcowych
Witam co może być przyczyna że kontrolka od klocków wcale sie nie pali nawet kiedy przekręce zapłon.czy może to być coś związane z czujnikiem?Jeśli czujnik nie jest podłoczony to moze to być przyczyną?
- kontrolka
- kontrolka
-
ciagle pali sie rezerwa i wskaznik paliwa lezy na 0!!!!
przeczyściłeś pływak ?
-
Problemy z elektronika
posprawdzaj wszystkie żarówki sprawść stop i w tablice rej. pozdro
- kontrolka
-
sonda lambda
ok wielkie dzięki wymiana starej sondy tylko na nową orginalną tak mam rozumieć
-
sonda lambda
witam mam pytanie słyszałem ze jest możliwość sprawdzenia miernikim czy sondy sa sprawne moze ktoś wie jak to zrobić! z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam :cool2:
-
Compact - kontrolka tylnej zarowki?
witam sprawśc jeszcze podświetlenie tablicy rejestracyjnej jak sie przepali to tez pokazuje na desce Pozdrawiam!
-
320d check control
w moim przypadku to nie swiece ja tez mam taki problem po przejechaniu około 50km sie zapala pojade na kompa skasuje i to samo :mad2: błąd 171 czy to moze byc przepływomierz?bo sondy są ok!proszę o pomoc dzieki!!
-
kontrolka od oleju?? żółta. w 320d ojca
w normalnym sklepie z częsciami mysle ze czas realizacji max 2dni jest chyba tylko jeden rodzaj tych czujników ale nie jestem pewien na 100%
-
kontrolka od oleju?? żółta. w 320d ojca
moze wystarczy go wyczyścić w benzynie a jak nie to nowy czujnik w normalnym sklepie około 250zł pozdrawiam
- kontrolka
- kontrolka
- kontrolka
-
kontrolka
Witam mam pytanko pali mi sie check(żołty silniczek)byłem na kompie i jest to błąd 171(dopasowanie składu mieszanki)co to jest czy moze byc to wina przepływomierza?moze spotkaliście sie z podobnym błedem prosze o pomoc :cool2: wielkie dzięki z góry Pozdrawiam :wink:
-
pomocy - kod do carsoft 6.5
witam mam program carsoft 6.5do bmw ale mam problem wszystko zainstalowałem ale nie moge go uaktywnić jest tam jakis kod do wpisania,w momencie kiedy chce go uaktywnic co to jest za kod.dzieki Pozdrawiam
-
popiskiwania w kabinie
witam w e46 mozna wymienic tylko same tulejki zalezy czy wahacze sa jeszcae w miare ostatnio to robilem komplet800zl lewa i prawa strona.Pozdrawiam
- tester
-
320d check control
jedynie chyba pozostanie mi jechac so serwisu bmw mam nadzieje ze tam cos poradza.byl jakis blad skasowali ale dalej sie zapalila a nie wiedzieli co ten kod oznacza
-
320d check control
probowali sie podlaczyc i kazdy mowi cos innego ale dzieki pozdrawiam
-
320d check control
witam jestem nowy na forum posiadam bmwe46 i mam klopot pali mi sie zolta kontrolka tzn.check control(silniczek z wiatraczkiem zolta kontrolka)jezdze od mechanika do mechanika i nie potrafia zdiagnozowac dzieki z góry POZDRAWIAM!