Treść opublikowana przez stratos37
-
Ciśnienie w kołach Bmw M sport seria 1 120i f40 178KM
Jakie powinno być ciśnienie w kołach przod/tył w bmw seria 1 120i f40 178km M sport. Zwykłe opony 225 40 18. Może podeślecie fotki tabliczek z ciśnieniem.
-
Opony z homologacją?
Ciśnienie w kołach przód /tył/ zwykle opony nie run flat bmw m sport seria 1 120i f40 178km koło 225/40 18/. Może ktoś podeśle fotki tabliczek z ciśnieniem.
-
aktywny tempomat z funkcją hamowania opcja nr 544
A podpowiesz jak
-
F40 v F44 v inne B38
Bmw seria 1 120i f40 178km M sport - bardzo wygodnie dla mnie - zwarty jędrny, fajnie się prowadzi - przede wszystkim cichy. Ładnie zmienia biegi, cóż więcej.
-
BMW M140iX felgi i opony na zimę
A jak jest z tymi napisami na felgach bmw mprerformance, jedne są mono, drugie kolorowe, które mają mieć, niektóre odnawiane i mają. Jak rozpoznać oryginał, czy tylko od wewnątrz.
-
Obniżanie prawego lusterka
Bmw seria 1 2023 f40 - brak funkcji elektrycznie składanych lusterek, czy przy braku wspomnainej funkcji mam automatyczne obniżanie prawego lusterka przy wstecznym. Ewentualnie jak się włącza/aktywuje ?
-
Automatyczne przednie PDC w F30
A w bmw serii 1 f40 2023 można włączyć autoamtyczne przednie czujniki parkowania? Mam wspomniany radar.
-
[e90] Comfort Access - otwiera/zamyka woda na myjni
Dziękuję za odpowiedź i pomoc.
-
Czujniki ciśnienie powietrza w oponach
Z jaką siłą dokrecać i czym ewenyualnie posmarować przed założeniem w ramach konserwacji uszczelnienia?
-
[e90] Comfort Access - otwiera/zamyka woda na myjni
Dzięki ok, a nie zamknie się sam ?
-
[e90] Comfort Access - otwiera/zamyka woda na myjni
W takim razie jak przeciwdziałać, żeby się nie otwierało i zamykało, zamykać z kluczyka ?
-
Komunikat/wskaźnik stanu płynu do spryskiwaczy, czy u Was działa poprawnie?
A gdzie na zegarach jest wskaźnik?
- 118 vs 120
-
[F11] Rozpoznawanie znakow drogowych retrofit
Już ok, powodem było brak nawigacji. Jest navi, jest rozpoznawanie znaków. Dziękuję.
-
118 vs 120
Czy można w 120i na stałe wyłączyć start stop?
-
Czujniki ciśnienie powietrza w oponach
Dziękuję
-
Ciśnienie w oponach BMW seria 1 120i f40 2023
Bmw seria 1 120i f40 2023 r. brak tabliczki z ciśnieniem na prawym słupku, tylko nr vin. Jakie jest zalecane ciśnienie przód/tył przy oponach "zwykłych" nie run flat lato/zima rozm. 225/40/18? W komputerze mam ustawione zimowe/comfort/225/40/18. Sugerować się zalecanym przez komp. i czy przypadkiem to sugerowane nie jest za duże. Co o tym sądzicie? Z góry dziękuję.
-
Czujniki ciśnienie powietrza w oponach
Bmw seria 1 120i f40 2023 r. brak tabliczki z ciśnieniem na prawym słupku, tylko jest nr vin. Jakie jest zalecane ciśnienie przód/tył przy oponach "zwykłych" nie run flat lato/zima rozm. 225/40/18? W komputerze mam ustawione zimowe/comfort/225/40/18. Czy sugerować się zalecanym przez komp. i czy przypadkiem nie jest za duże. Co o tym sądzicie? Z góry dziękuję.
-
aktywny tempomat z funkcją hamowania opcja nr 544
Funkcję hamowania wyłączyć.
-
330i (B48) wymiana oleju.
Dziękuję, spoko, w instrukcji wyczytałem, że ma być 0w/20, albo 0w/30 - sam nie wiem, wg nr VIN niby 0W/30 - tak podają w sklepach internetowych. Jeszcze jedno pytanie mam do Ciebie, czy masz tabliczkę z ciśnieniem na prawym słupku, bo ja mam z nr vin ale bez ciśnienia. Nie wiesz jakie jest zalecane ciśnienie przód/tył przy oponach lato/zima rozm. 225/40/18?
-
[F11] Rozpoznawanie znakow drogowych retrofit
Jak działa funkcja rozpoznawania znaków, chodzi o znak ograniczenia na zegarach w bmw 1 2023, jakie warunki muszą być spełnione. Z góry dziękuję za pomoc.
-
Jak zostawic automat "na luzie" w garażu
Skrzynia automatyczna, auto hold, hamulec parkingowy elektromechaniczny, - jaka kolejność po przełączeniu w tryb "p", czy auto będzie blokowane na tzw. blokadzie zębatki w skrzyni, czy najpierw wymuszać przed wyłączeniem włączenie hamulca parkingowego. Ogólnie na stałe mam włączony auto hold, może ktoś się wypowie. Niektórzy twierdzą, że sam tryb P źle wpływa na skrzynię, itp., itd. Jak to jest, proszę o opisanie jak to ma być ?
-
Regulator prędkości z funkcja hamowania- Jak to działa?
A czy można tą funkcję hamowania wyłączyć?
-
aktywny tempomat z funkcją hamowania opcja nr 544
A czy można tą funkcję hamowania wyłączyć?
-
[F11] Restartujące się Navi i radio
Witam, szybkie pytanko. Nie odpalają mi się mapy, cały czas pokazuje uruchamianie nawigacji i na tym koniec. Jakieś pomysły co mogę zrobić czy tylko serwis i aktualizacja?