Treść opublikowana przez boss22
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSilnik moze i swoje pali ale jedzie calkiem przyzwoicie, i jest praktycznie bezawaryjny i ten akurat ma maly przebieg zatem do 100k km albo grubo lepiej palcem tam nie dotykasz niczego oprocz zmiany oleju i filtrow :D
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidac ze sprzedajacy ma szczere intencje. Podal Vin na dzien dobry (wow!! :D ) Przyznal od razu ze auto mialo dzowna - duzy plus. Mam ten silnik w 5 serii i naprawde daje rade w wiekszym aucie wiec w E92 bedziesz mial tylko lepiej, naped na 4 docenisz w zimie bardzo :cool2: :cool2: Spalanie to juz inna bajka, ale jak nie robisz duzo km rocznie nie zbankrutujesz. Co do bezposredniego wtrysku o ktorym wspomina sprzedajacy to nie jestem na 100% pewien ale motory te maja tzw high compression ratio i musza jedzic na paliwie premium, w polsce pewnie zwykla Pb95 da rade, aczkolwiek pewien na stowe nie jestem. Jak jestes przypalony to bierz ja na ''rentgen'' i przetrzepac wszystko dokladnie, ale tu zgodze sie z mmw ze cena jak za 6 letnie juz prawie auto troche wygieta w gore. Zbijaj cene i Twoja :D :D
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkad on wzial ta cene 460tys za nowa z USA?? Chyba z du..y sobie wyjal. Nowka sztuka M5 2015 ma naklejke na szybie 93.600 USD. M5ki z USA z rocznika 2013 stoja po 74.500 USD do negocjacji: http://www.cars.com/vehicledetail/detail/611180611/overview/ druga za 65.000 USD http://www.cars.com/vehicledetail/detail/614364459/overview/ ponad 2 stowki PLN-ow mniej i moc ta sama :duh: :duh:
-
jaki olej w rozdzielaczu?
i po co ten sarkazm? :D
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiezly rabat. w ponad 1,5 roku prawie 50tysi w dol :D :D
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzyznaje racje w tym miescu. Dobrze trafiles z tym ze koles robiacy fotki ma w d... a kupujacy to dziwni ludzie - dokladnie tak jest haha! Wszelkiej masci emigranci dla Jankesow to po prostu dziwni ludzie tak niestety tu jest.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokladnie, a zdjecia zrobili z d..py i widac wszystko ladnie przykryte zderzakiem i maska a pod maska zdjecia takie jakby dziecko 2 letnie to robilo, w dobie aparatow cyfrowych rzedu 20mpx zdjecia powinny byc ostre i wyrazne, tymczasem oni dalej uzywaja tosterow albo Sony Ericssonow z kamera VGA :D :D czesto robia tak celowo i wcale bym sie nie zdziwil jakby to byla jakas lekka ''podrobka'' o ktorych bylo juz na tym forum sporo (miedzy innymi gielda w Newburgh z NY opisana przez kolege KW :D ) Pozatym ma do wyprucia cala deske w srodku. Trzebaby to poogladac wczesniej...
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli podobnie jak w USA 6-7tys USD
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiem skad oni wzieli to ACV (Actual Cash Value) czyli aktualna wartosc auta $18.629 chyba z du..py gdyz kbb.com wycenia ten pojazd z tego rocznika i z ta mila na 13.408 dolarow (81k mil to juz jest spory przebieg jak na usa) Tu jest wycena danego modelu z kbb: http://www.kbb.com/bmw/3-series/2007-bmw-3-series/328i-coupe-2d/?condition=excellent&vehicleid=83455&intent=trade-in-sell&mileage=82000&category=coupe&pricetype=private-party&persistedcondition=excellent Jesli chcesz ja kupic i uzytkowac w USA musisz ja kupic jako wrak za nie wiecej jak 3-4 tys dolarow sama gielda skasuje Cie $500 lub wiecej na dzien dobry tylko za to ze kupisz od nich tego zloma tzw salvage dealer fee, potem czesci, naprawa i bedziesz mial kolejne 5-6tys USD na biede, wiec calosc Cie wyjdzie spokojnie ponad $10.000 w co nie wierze, a gotowe auto z tego rocznika z ta mila oraz z czystym tytulem i to z Xdrivem przebierasz juz gdy masz 12.000-14.000 USD w portfelu. Zatem wartosc tego auta oni sobie wyjeli prosto z bajek chyba. Podkreslam ze auto z tyutulem Salvage (Rebuild) a taki wpis dostanie bankowo po naprawie w USA jest warte niespelna 3/4 wartosci rynkowej egzemplarza w analogicznym roczniku i takim samym przebiegiem oraz wyposazeniem. Jesli ja bedziesz ciagnal do Polski to sprawa ma sie inaczej i o to musisz pytac kolege KW. Tak czy siak auto nie jest warte nabicia wiecej jak 3-4tys USD a jak znam zycie jakies patafiany nabija je pod 8tys USD jak nie lepiej bo to BMW i ma ladny kolor :D :D Podaje Ci kilka ofert z regionu gdzie jestem auta bezwypadki z czystymi tytulami wlasnosci: (na zyczenie moge Ci podjechac je obejrzec i obleciec miernikiem w kazdym cm2 nadwozia :D ) http://hartford.craigslist.org/cto/4617425655.html http://hartford.craigslist.org/ctd/4602465883.html http://hartford.craigslist.org/cto/4545437721.html
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzoda ze niema zadnych fotek wrakow ciagnietych z zachodniej EU, wtedy bylo by pewnie tak: Ameryka = kicha EU = tragedia :D :D
-
jaki olej w rozdzielaczu?
Pomogles gosciu...
-
jaki olej w rozdzielaczu?
wlasnie nigdzie nie moge znlaezc nic odnosnie wymiany oleju w trasnsferze w E60, napotykam w googlach tylko same X3 X5...
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakby to auto bylo z USA to tutaj: http://www.autocheck.com i tutaj: http://www.carfax.com pokazaloby sie auto, tam niema nic wiec dziwna sprawa
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak wyzej pisalem ogladalem auto i mowie ze wyglada dobrze, ma czysty tytul wiec o wypadku mowy niema. W Usa bardzo duzy wplyw na cene ma przebieg. Nikt sie tu w krecenie nie bawi bo za to mozna grubo beknac (przydalby sie bardzo taki system w Polsce :) ) To E60 pewnie gostkowi ciezko w USA z takim przebiegiem sprzedac brak gwarancji producenta, manualna przekladnia etc i kazdy sie boi bo BMW jakby nie bylo produkowane po drugiej stronie oceanu jest marka jakby egzotyczna. W Polsce wiadomo 180-200tys km - dopiero dotarty :D pozatym czesci jest od groma i jest mnostwo tanich zamiennikow. 10.000 dolarow za E60 z 2007 roku (choc model ten jest z 2006) z przebiegiem tzw high mileage szalu tutaj nie robi bo widzialem nawet tansze :) Edit: Rzut okiem na kbb.com (kelly blue book) czyli ''swieta ksiega'' wyceny samochodow uzywanych w USA wycenila ten model ten rocznik z tym przebiegiem na $9976 w excellent condition a very good condition ma juz $9514 i nikt nie przeplaci kbb za Chiny bo Jankes Ci nie przeplaci nawet dolara za cos co zostalo wycenione na tyle i tyle.. http://www.kbb.com/bmw/5-series/2007-bmw-5-series/530xi-sedan-4d/?condition=excellent&vehicleid=83469&intent=trade-in-sell&mileage=135000&category=sedan&pricetype=private-party&persistedcondition=excellent :D
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak nie przeszkadza Ci ''wyzszy'' przebieg to zobacz tutaj co jest w moim rejonie za okolo 30tys zl plus koszty sprowadzenia: http://hartford.craigslist.org/cto/4583309108.html To auto akurat ogladalem i jest w swietnym stanie 100% bezwypadek Albo opcja nr 2 2014 Audi A4 w manualu: http://hartford.craigslist.org/cto/4594444023.html
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak dokladnie Panie mmw. Jak wyzej napisalem jakas ''podroba'' z tego musiala byc.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapewne jest jak piszesz. Zadna firma ubezpieczeniowa nie ztotalowalaby auta za nic. Cos musialo byc grubo przydzwonione na 60-75% wartosci auta... Czasami jest tak ze gora cacy a pod spodem miazga, tzw undercarriage
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakas ''podroba'' z tego musialabyc bo uszkodzen niema praktycznie zadnych: http://postimg.org/gallery/drvj8cm0/
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo sprzedania "oczko w głowie" :) Kiedys moze przed dzwonkiem bylo oczkiem :D Niski, udokumentowany przebieg - niecałe 60000km. Auto od kilku miesięcy posiada instalację gazową, która czyni ten samochód niebywale ekonomicznym. Skad on wzial te 60k km?? Buuhaha ma gostek poczucie humoru. W 2008 mial 40k km potem pewnie nakrecono mu z 10 rocznie, a kilka miesiecy temu wrzucil mu ''szambo'' pewnie dla zabawy i utrzymuje ze auto zrobilo tylko 20k km w 6 lat?? Haha gostek ma dowcip przedni :cool2: Ta trojca tam ma chyba 160.000 nakrecone a nie 60.000
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW Stanach jezdzi bardzo duzo bezwypadkowych samochodow, a wiekszosc wrakow z gield laduje w Polsce Rosji i Afryce :D
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSpokojnie. Za 2-3 tygodnie bedzie do odbioru :D
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapewne i racja Panie mmw. Wiec mamy do czynienia z typowym gniotem :D
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidac ze nawet auta sprowadzane na mienie sa po dzwonku :duh: :duh:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ reguly ludzie sciaga na mienie dobre auta bo wiadomo dla siebie. To uszkodzenie ktore wkleiles to jest pikus. Sprawdz ja dobrze jeszcze i bierz
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMit wymyslony przez polskich handlarzy zeby probowac zataic powypadkowa przeszlosc auta lub korekte licznika. Jesli VIN wedlug Ciebie jest tak poufny to dlaczego jest eksponowany niemal w kazdym aucie na dolnej krawedzi przedniej szyby?? To samo z zaslanianiem tablicy rejestracyjnej na zdjeciach - po co to komu i w jakim celu? VIN ma byc udostepniony na kazde zyczenie kupujacego czy to telefonicznie czy osobiscie bez laski. Od dziesiatek lat caly zachod udostepnia nr VIN w ogloszeniu auta na sprzedaz na dzien dobry niemalze na samym poczatku ogloszenia, chcialbym wiedziec czemu akurat w Polsce jest on poufny?