Treść opublikowana przez boss22
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZastanawia mnie tylko czemu poducha wypalila gdy aluminiowa belka pod zderzakiem wyglada na nieruszona. Pod maska burdel tez niekiepski, niby uszkodzenie nie dotknelo maski nawet zatem gdzie jest obudowa filtra powietrza (duzy plastik nad chlodnica)? Ubezpieczalnia raczej nie kradnie czesci po ogledzinach. Pas przedni niby nie ruszony a za nim zbiorniczek wyrownawczy wisi jakby dostal strzala i sie urwal. Ja bym stawial na lekkie picowanko przed gielda, lub niedokonczona naprawe..?
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbezwypadkowy :duh: :duh: Na życzenie Klienta Firma Auto Specjal sc dołącza Opinię Biegłego Rzeczoznawcy DEKRA – potwierdzający ocenę stanu technicznego pojazdu, przebieg oraz wynik pomiaru grubości powłoki lakierniczej Bieglego tez maja w kieszeni :cool2: :cool2:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPotwierdze tutaj kolege KW przy takim uderzeniu niema sie czego bac. Moze troszke dostal pas tylny ale to wszystko idzie ladnie wyciagnac i widac ze tak zrobili bo auto na zdjeciach wyglada na poskladane bardzo starannie. Tylna klapa napewno poszla cala nowa i nawet nie ruszone tylne blotniki tam masz. Osobiscie jezdze autem bitym w tylek i nic sie z autem zlego nie dzieje, z tym ze mogli lepiej spasowac tylna klape u mnie, ale tragedii niema i wole bite w tylek niz w przod i jakies spawanie podluznic i naciaganie przodu itp, a potem wszystko poskladane nieoryginalnie i zawsze czegos brakuje i sa jakies niedorobki, tutaj przod masz oryginal i to jest wielki plus. Ja bym tego auta nie skreslal, zawsze mozesz zabrac auto do swojego zaufanego warsztatu zeby ktos to poogladal fachowym okiem mozna rowniez pokusic sie o sprawdzenie punktow na podwoziu i jak wszystko ok to targowac cene :D Autko piekne i super kolor skory, jakby miala jeszcze naped X to juz nie widze lepiej :cool2:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoze pomylil moze celowo - nie dojdziesz. W kazdym razie warto go obejrzec czy faktycznie jest caly oryginal :think:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidze ze baza mowi o tych 9 zdjeciach w momencie wystawienia na sprzedaz. Zdekodowany rocznik to 2008 a ogloszenie podaje 2007 tym razem na plus dla sprzedajacego :D Ladny raport swoja droga :cool2:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbezwypadkowy.net ma niby 9 zdjec auta w bazie ale trzeba zaplacic 52zl za raport http://www.bezwypadkowy.net/sprawdz-vin
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, co dokładnie oznacza powyższy raport? Co można z niego wywnioskować? Że został zarejestrowany udział w zdarzeniu drogowym w USA, oraz że było uszkodzone i wyeksportowane do Niemiec to widzę ale coś poza tym? Ktoś widział może zdjęcia z uszkodzeń jakie ta E92 miała w USA? Warto się zainteresować tym egzemplarzem czy raczej odpuścić? Jak sądzicie? Jak widac w Maju 2011 dzwon potem ubezpieczalnia zrobila swoje i poszedl na aukcje gdzie zostal sprzedany i wyjechal do niemcowni we Wrzesniu 2011 Zalezy jak to poskladane. Wez ja na dobry rentgen do dobrego zaufanego warszatu niech Ci powiedza co bylo
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHaha typowy Scam czyli oszust. Od groma tu tego za oceanem. Chetnych na to cacko nie braknie, bo cena smiesznie niska jak za 750Li z 2009r Koles to widac jakis kozaczny gimbus ktory jeszcze nie poznal sie dobrze na ortografii,a juz bierze sie za scamowanie. Wpisal ze ogloszenie grzecznosciowe wiec typowy scam :cool2: Zasada jest prosta kilku przypalonych bedzie gotowych wplacic pokazna zaliczke na auto nawet bez obejrzenia go wczesniej, zaliczka tylko poprzez Western Union i tym podobne badziewie. Zadnego auta niema w niemczech jak i samego gimbusa. Zniknie razem z zaliczkami po jakims czasie. Jakbym byl w Polsce to bym pokusil sie o telefon do tego gogusia z pytaniami o szczegoly, albo niech ktos pusci gimbowi smsa zeby przestal sciagac zdjecia z amerykanskich aukcji heh. Nawet VIN podal wow :cool2: :cool2: Dobry wujku jak mozesz to zrob mu stronke reklamaowa i pusc w obieg na portale spolecznosciowe w ramach przestrogi P.S. super cene ma na to autko hehe nawet za oceanem w tych pieniadzach nie kupisz 2009 750Li z tak niskim przebiegiem :D :D
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak na moje oko to F10 juz grubo poskladane do aukcji. Jaski wywalone a belka pod zderzakiem nawet nie ruszona. Nie wiem ale ten przod caly jakos zbyt ladnie wyglada...
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż2005 to 10 lat temu :D :D ale dziekujemy i wzajemnie Dosiego!! Ta Audina to od razu widac ze po murzynach z FL bo cala przyciemniona wokolo :D Cena w Polsce za tego zjunkowanego floda 155tys zl :duh: :duh: to przegiecie na maxa, ktos lyknie padline...
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo on tego tiptronica nie sprawdzil w czasie zakupu?? :duh: :duh: To wyszlo na poczatku, a potem bedzie jeszcze wiecej go...a... Ja bym podjechal do kolesia i zazadal zwortu kasy za towar niezgodny z umowa.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBuuhaha to powiem Ci od razu ze bedzie tego znacznie wiecej, a gdzie nie zajrzysz tam bedzie wychodzilo nowe g....no i tak bez konca. Oddajcie furke temu rzezbiarzowi i niech kase oddaje :D :D
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLepiej nie wiedziec :D :D
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBez zdjec i carfax-a widac ze przod skladany u Mariana w garazu :D :D
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto niby z 2006 a juz 29 lipca (7/29/2005) wyjechalo do Szwecji?? Zatem jest tak jak mowie ze ktos kupil w USA i od razu do EU wywiozl i slad za nim ginie. Loona czyli jego rocznik modelowy bedzie 2005..?? Cala Historia i ewentualne przygody to Szwecja/Dania
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto jest oryginalnie z USA, wrzuc Vin tutaj: http://www.carfax.com lub tu: http://www.autocheck.com jesli auto nie bylo nigdy wczesniej zarejestrowane w USA carfax i autocheck nie rozpozna wogole VIN-u, a tymczasem Carfax wypluwa 2 rekordy natomiast autocheck wyplul 1 rekord na ten Vin numer. Auto musialo byc wyslane do EU krotko po zakupie w USA... Gosc zyje ze sprowadzania a jak wiadomo z USA na handel dobrego auta nie da sie sporwadzic zeby z tego wyzyc... H3 niema nic wspolnego z wojskowym Hummerem, Ciezka mulasta k...pa z paliwozernym silnikiem i tylko przecietna bezawaryjnoscia...
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhahaha ze stodoly
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMala przerwa techniczna: Wesolych Swiat chlopaki!!!! :D :D :D
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbuuhaha - czuwamy - dobre :cool2: P.S. Ten pickup mial chyba czolowke z lokomotywa :D :D
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża co mowi sprzedajacy o aucie? Bezwypadkowy? Masz fotki tego kompletnego szrota: 1C6RR7NT5DS622622 http://postimg.org/gallery/2qtalnqi2/
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodaj linka jeszcze do ogloszenia. Dostal w nos I to ostro :D
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa pie....e takie cuda tylko w Pl :duh: :duh:
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbezwypadkowy MOŻLIWOŚĆ POMIARU LAKIERU CZUJNIKIEM PRZY KUPUJĄCYM STAN SAMOCHODU JEST IDEALNY - JAK NOWY NAPRAWDE WARTO, POLECAM !!! ---------UWAGA !!! GWARANCJA !!! --------- PEWNE AUTO SAMOCHODY Z GWARANCJĄ – BEZ LIMITU KILOMETRÓW UDZIELAMY 12 MIESIĘCY PISEMNEJ GWARANCJI NA TEN SAMOCHÓD !!! :duh: :duh: :duh: Jaki pewny tego lakieru :D :D Nightsabes777 nie uwazasz ze za ta ''gwarancje'' mozna by do kolezki zadzwonic i dorzucic kilka ''pozdrowien'' :D
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtak czy siak furka bedzie dosc slawna bo juz jest na naszej facebookowej stronie :D :D : https://www.facebook.com/bmwklubpl/photos/pcb.10152388038711106/10152388035636106/?type=1&theater
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
boss22 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMozesz zawsze wyslac mu smsa z linkiem do jego ''bezwypadkowego'' ulepa tutaj na forum - mina bezcenna :D :D Swoja droga auto ladnie zrobione na zewnatrz, nie wiem jak to to poskladali w miejscach mniej widocznych.. Jedno mnie tylko zastanawia jak takie rzezby przechodza przeglady techniczne w Polsce?? Przeciez w tym aucie zapewne trudno bylo ustawic geometrie kol poprawnie :duh: :duh: