Treść opublikowana przez kazas4
-
BMW 325, e36 e46 2.5 24V 1997r-co właściciel miał na myśli?
Wiem,wiem kolego sorki :modlitwa:
-
BMW 325, e36 e46 2.5 24V 1997r-co właściciel miał na myśli?
http://moto.allegro.pl/item444014497_bmw_325_e36_e46_2_5_24v_1997r.html Panowie zobaczcie co koleś zrobił z tą betką!!! Istna tragedia :duh:
-
auto sprowadzone z holandi
Ale jakie masz te blachy zjazdowe czy stałe???? Kolego jeśli masz ważne Oc to możesz śmiało się poruszać po Polsce tylko musisz mieć przy sobie wszystkie dokumenty,jeśli chodzi o załatwianie papierów to napiszę w podpunktach: 1.pierwszy przegląd w Polsce-ok.200zl 2.tłumaczenie papierów-ok200zl 3.urząd celny-zależy jak ci go wycenią ale myśle ze ok.300-400zl 4.urzad skarbowy-ok.150zl 5.urzad rejestracyjny(recekling+pierwsza rejestracja,blachy) ok 700zł Pozdro
-
Akcja zima
super sprawa :P :P
-
Procedury pomiaru osiągów nowych aut BMW
to kierowca musiałby mieć z 150cm i być drobnej budowy ciała :duh: a może za kółkiem ma siedzieć dziecko!!! :mrgreen:
-
Jakie dokumenty przy zakuie w DE
kazas4 odpowiedział(a) na grzechut temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnekolego jak będziesz miał umowę dwujęzyczną to lepiej dla ciebie bo nie będziesz musiał jej tłumaczyć u przysięgłego tłumacza a co idzie za tym zaoszczędzisz grosza!!! A do zakupu musisz mieć dowód osobisty!!!
-
BMW X1
każdy ma swój gust ale jak dla mnie to przód beznadziejny!!!!! :cry2:
-
Gorące (nie)pozdrowienia
kazas4 odpowiedział(a) na voshon temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyTakim d....ą jak ten koleś w M3 tylko pogratulować........głupoty!!!
-
Maksymalny przebieg
i Polak był na pewno zadowolony :!:
-
Nie mogę się zdecydować - 318 benzyna czy diesel?
kolego zdecydowanie kupiłbym 1.8i :cool2: :cool2:
-
kalkulator samochodowych wartości fizycznych
dość ciekawa ta stronka,ale czy oblicza w 100% dobrze?????? :?:
-
z jakim silnikiem wybrac e36
kolego 1.8is to bardzo dobry silnik ale ja osobiście jak miałbym zagazować autko to pomyślałbym nad 2.5 lub 2.8!!!!
-
Niemieckie tablice stałe i polskie OC
kazas4 odpowiedział(a) na ŁukaszP temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnekolego możesz śmiało poruszać się jeżeli masz ważne ubezpieczenie!!!
-
Gdzie naprawić BMW w Bydgoszczy??
kolego może tutaj coś znajdziesz!!!!!! http://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=10
-
>> Brak tabliczki znamionowej - co zrobic?
nie jestem pewien ale chyba tylko w ASO
-
RINGI CCFL ANGEL EYES zakładać?????????
kolego jeśli założysz ringi CCFL auto naprawdę będzie wyglądało dużo lepiej,te ringi dają świetny efekt!!!!!!! POLECAM
-
Zakopci przy deptaniu
kolego ja miałem kiedyś podobnie w audi a4 i okazało się że był jakiś problem z kolektorem ssącym(chyba chodziło o jakąś uszczelkę)!!!
-
Moja kolekcja modeli BMW
kolekcja super :cool2: szkoda kolego że nie masz takich samochodów do jazdy codziennej :lol: :lol:
-
Fotoradary - zdjęcia od tyłu.
kazas4 odpowiedział(a) na zaworas temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyteż słyszałem że w Polsce są już takie foto radary ale powiem szczerze nie miałem okazji widzieć zdjęcia auta od tyłu :mrgreen: :mrgreen:
-
Auto w stanie... tragicznym
auto wygląda fatalnie :hand: ciekawe co musiało przeżyć ??????
-
siatki
to już lekka przesada,istny debilizm :duh: :duh: :mad2: :mad2:
-
Przykrycie pokrowcem auta
kolega ma zdecydowanie rację :cool2: , możesz zaszkodzić autku,jak np.wrócisz z podróży w dniu kiedy bedzię padało i auto będzie zabłocone ,zarzucisz pokrowiec,dojdzie wiatr i może być nieciekawie z lakierem(porysuje ci się)
-
Ciekawy M-PAKIET
w 100% M-PAKIET :jawdrop: :lol: :lol: :duh: :mlotek:
-
Co to za silnik?
dobry teks i powód: Sprzedaje auto TYLKO I WYŁĄCZNIE z tego względu iż nie podoba sie mojej kobiecie.....................,, jest dla Niej za niskie'' :duh: :mad2:
-
antyradar - który dobry?
zdecydowanie wybrałbym cb radio,mam u siebie założone i nie wyobrażam sobie jazdy po Polskich drogach bez radyjka!!! :cool2: