Skocz do zawartości

kazas4

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kazas4

  1. ja i tak bez wahania wybrał bym BMKE :cool2:
  2. kolego tylko oryginały i to najlepiej Boscha
  3. :duh: :duh: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:
  4. a ja myślę że gdybyście wezwali policje,to orzekli by obu stroną winę i dostali byście po 100zl i po 2 punkty i na tym by się skończyło!!!
  5. a jak przykładowo zestrzeliłby mnie to mam poprosić o jakiś dokument stwierdzający,że gość ma uprawnienia do obsługi radaru???? Taki policjant ma obowiązek pokazać mi go??? A jak nie ma dokumentu,wsiadam i jade--jeszcze mnie skuja w kajdany!!! :cry2: :cry2: :doh:
  6. kolego a sprawdz kolektor ssący(uszczelkę)
  7. może kolego masz racje co do suszarki,ale czy warto dochodzić się z mundurowymi i do tego truć się z sądami????
  8. kazas4 odpowiedział(a) na sylwo temat w Inne zagadnienia wokół BMW
    normalnie cudo,ciekawe kiedy pojawią się na drogach :modlitwa: :dance:
  9. do mnie też dzwonili po wizycie w ASO!!
  10. rozumiem że chodzi ci o blachy przewozowe,wykupione w Niemczech na okres np: 2 tygodni????
  11. kolego ale tablice ci nie są potrzebne do rejestracji auta!!!
  12. kazas4 odpowiedział(a) na Adam_K temat w E36
    kolego ja miałem podobny problem,co prawda w audi A4,ale może to samo i ci pomogę!! Ja pojechałem do gościa który podłączył autko pod kompa i okazało się że jest problem z kolektorem ssącym,dokładnie chodziło o to że uszczelka jest do wymiany!!! Uszczelkę koleś mi wymienił i wróciła moc autka!! Auto już nie kopci i wszystko jest ok!!!
  13. Przykręcił lub przykleił jakim dobrym klejem!!! :duh:
  14. za takie manewry jak na zdjęciu powinni im prawko zabrać to by się nauczyli jezdzić po Polskich drogach!!!
  15. Czyli mam rozumieć że te 6 miesięcy jest od daty pierwszej rejestracji w Polsce???? Mogę smiało opłacić skarbówkę i celny???
  16. Koledzy mam problem i proszę was o pomoc :modlitwa: Właśnie wróciłem z Holandii gdzie szukałem E39 530d ,niestety wszystkie co oglądałem miały jakieś wady :cry2: i żeby wyjazd mi się zwrócił zakupiłem audi A4 1.9 TDI na sprzedaż!!!!! Teraz chcę go opłacić żeby go szybciej sprzedać(Ludzie na to patrzą): Wiem że musze zrobić pierwszy przegląd,przetłumaczyć papiery, tylko się zastanawiam czy jak opłacę Cło i Skarbówkę to czy auto bede musiał trzymać przez pół roku(żeby nie płacić podatku od wzbogacenia)???? Czy te pół roku jest od pierwszej rejestracji czy od opłacenia cła i skarbówki???
  17. kazas4 odpowiedział(a) na Andrzej87 temat w E36
    kolego jesli wymieniasz lampy to kupuj oryginały a nie jakąś CHinszczyzne(nie mówie o Depo) bo po miesiącu zrobią ci się żółte klosze wew,albo powypalają ci sie dziury!!!
  18. dokładnie jak kolega napisał,dodam tylko jak nie chcesz tego ubezpieczenia(np.poprzedni właściciel miał dużą składkę) to musisz napisać oświadczenie o zrzeknięciu i odesłać mu!!!
  19. kazas4 odpowiedział(a) na Malina85KRKNC temat w E39
    kolego było już sporo na ten temat,poszukaj na forum :cool2:
  20. kazas4 odpowiedział(a) na Pawelll temat w E36
    kolego jeśli chcesz żeby to wszystko dobrze wyglądało,to proponuje oryginalne lampy(hela,bosch) i do tego ringi cclf!!! Oczywiście możesz kupić jakieś Chińskie podróby,ale gwarantuje ci że takie lampy szybko zrobią ci się żółte a nawet żarówki wypalą ci w nich dziury!!! P.s ja to przerabiałem :duh:
  21. Naprawde wspolczuje :cry: :cry: :cry2:
  22. kazas4 odpowiedział(a) na wachowicz_domel temat w E39
    dokładnie kolega ma rację :cool2: :cool2:
  23. kazas4 odpowiedział(a) na loidd temat w E39
    :cool2: :cool2: :lol: :lol:
  24. powiem szczerze że koleś pomyślał :mrgreen: :mrgreen: niezły as!
  25. kazas4 odpowiedział(a) na kazas4 temat w E39
    Dzięki koledzy za odpowiedzi :modlitwa: :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.