Treść opublikowana przez kazas4
-
ktory bardziej excytuje? m3 czy lex isf?
ja i tak bez wahania wybrał bym BMKE :cool2:
-
Soczewki Boscha lub ZKW+xenon-poszukuje uzytkownikow, opinii
kolego tylko oryginały i to najlepiej Boscha
-
Cieszmy sie nimi póki są
:duh: :duh: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:
-
Mala stulczka z mojej winy
kazas4 odpowiedział(a) na marian__ temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdya ja myślę że gdybyście wezwali policje,to orzekli by obu stroną winę i dostali byście po 100zl i po 2 punkty i na tym by się skończyło!!!
-
"Suszarka".. i Parkowanie z kartką za szybą.....
kazas4 odpowiedział(a) na Hubertus7er temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdya jak przykładowo zestrzeliłby mnie to mam poprosić o jakiś dokument stwierdzający,że gość ma uprawnienia do obsługi radaru???? Taki policjant ma obowiązek pokazać mi go??? A jak nie ma dokumentu,wsiadam i jade--jeszcze mnie skuja w kajdany!!! :cry2: :cry2: :doh:
-
Już nie mam sił... Ciągle kopci !!
kolego a sprawdz kolektor ssący(uszczelkę)
-
"Suszarka".. i Parkowanie z kartką za szybą.....
kazas4 odpowiedział(a) na Hubertus7er temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdymoże kolego masz racje co do suszarki,ale czy warto dochodzić się z mundurowymi i do tego truć się z sądami????
-
nowe BMW 8
normalnie cudo,ciekawe kiedy pojawią się na drogach :modlitwa: :dance:
-
Opinia o jakosci serwisu w ASO
do mnie też dzwonili po wizycie w ASO!!
-
Zakup samochodu u pośrednika
rozumiem że chodzi ci o blachy przewozowe,wykupione w Niemczech na okres np: 2 tygodni????
-
Zakup samochodu u pośrednika
kolego ale tablice ci nie są potrzebne do rejestracji auta!!!
-
Dym i brak mocy.
kolego ja miałem podobny problem,co prawda w audi A4,ale może to samo i ci pomogę!! Ja pojechałem do gościa który podłączył autko pod kompa i okazało się że jest problem z kolektorem ssącym,dokładnie chodziło o to że uszczelka jest do wymiany!!! Uszczelkę koleś mi wymienił i wróciła moc autka!! Auto już nie kopci i wszystko jest ok!!!
-
**Jak zdemontować gałkę zmiany biegów**
Przykręcił lub przykleił jakim dobrym klejem!!! :duh:
-
kierowco-nie-badz-bezmyslny
kazas4 odpowiedział(a) na KinceK temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyza takie manewry jak na zdjęciu powinni im prawko zabrać to by się nauczyli jezdzić po Polskich drogach!!!
-
Opłacenie auta z zagranicy????
Czyli mam rozumieć że te 6 miesięcy jest od daty pierwszej rejestracji w Polsce???? Mogę smiało opłacić skarbówkę i celny???
-
Opłacenie auta z zagranicy????
Koledzy mam problem i proszę was o pomoc :modlitwa: Właśnie wróciłem z Holandii gdzie szukałem E39 530d ,niestety wszystkie co oglądałem miały jakieś wady :cry2: i żeby wyjazd mi się zwrócił zakupiłem audi A4 1.9 TDI na sprzedaż!!!!! Teraz chcę go opłacić żeby go szybciej sprzedać(Ludzie na to patrzą): Wiem że musze zrobić pierwszy przegląd,przetłumaczyć papiery, tylko się zastanawiam czy jak opłacę Cło i Skarbówkę to czy auto bede musiał trzymać przez pół roku(żeby nie płacić podatku od wzbogacenia)???? Czy te pół roku jest od pierwszej rejestracji czy od opłacenia cła i skarbówki???
-
Lampy przednie
kolego jesli wymieniasz lampy to kupuj oryginały a nie jakąś CHinszczyzne(nie mówie o Depo) bo po miesiącu zrobią ci się żółte klosze wew,albo powypalają ci sie dziury!!!
-
czy ubezpieczenie jest nadal ważne?
kazas4 odpowiedział(a) na kubasss888 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnedokładnie jak kolega napisał,dodam tylko jak nie chcesz tego ubezpieczenia(np.poprzedni właściciel miał dużą składkę) to musisz napisać oświadczenie o zrzeknięciu i odesłać mu!!!
-
Spalanie
kolego było już sporo na ten temat,poszukaj na forum :cool2:
-
Lampy przod które?
kolego jeśli chcesz żeby to wszystko dobrze wyglądało,to proponuje oryginalne lampy(hela,bosch) i do tego ringi cclf!!! Oczywiście możesz kupić jakieś Chińskie podróby,ale gwarantuje ci że takie lampy szybko zrobią ci się żółte a nawet żarówki wypalą ci w nich dziury!!! P.s ja to przerabiałem :duh:
-
Grad na Śląsku i mój samochód
Naprawde wspolczuje :cry: :cry: :cry2:
-
akcyza ????
dokładnie kolega ma rację :cool2: :cool2:
- Reklama M5
-
Autentyk ...... czytaj koniecznie :)
powiem szczerze że koleś pomyślał :mrgreen: :mrgreen: niezły as!
- 528+LPG