Treść opublikowana przez kazas4
- 528+LPG
- 528+LPG
- 1.8i m40
-
Proszę o pomoc 525 Tds
Myślę że róznicy z niemcami też nie będzie - Ludzie chcecie super auta z zagranicy to jedzcie pod salony sprzedaży do dilerów i auta z pierwszej reki kupicie góra 5 letnie, przeważnie przez te ASO dopieszczane a szukanie u turasów po szrotach igły to trochę lipa - wejdź na ebay.de i szukaj na aukcjach bez pośredników, złodziei co oszukać na wszystkim by chcieli tylko pojedziesz do domu klienta i zakupisz - jezyk bedzie podstawą w obu przypadkach portfel grubszy będzie potrzeby ale sens znalezienia dobrego auta bedzie jeszcze podtrzymany a ty auta nie kupiłeś a już piszesz co za landyne wyrwiesz kolego,ja piszę że ładne wyrwie :?: :?: coś ci się chyba pomyliło :mad2: :mad2: :duh: :duh:
-
Proszę o pomoc 525 Tds
panowie a co powiecie o autach z Belgi??? Warto się tam wybrać???
-
Kolejny cud gospodarczy TUSKA - zmiana naliczania akcyzy
człowiek jest głupi,sami go wybraliśmy :duh: :duh: :duh: :mad2: ale z drugiej strony obiecywał Irlandie :lol: :lol: :lol:
-
problem z elektryka
ja miałem to samo i okazało sie że to wina kabelka od masy(jest prawym górnym rogu maski,w rogu) był przełamany od podnoszenia maski i jak dostawała sie tam woda to nic nie działało!!!
-
Proszę o pomoc 525 Tds
czemu dziadowskiego i czemu z przebiegiem 500tyś :duh: ????? kolego jak ty trafiłeś na trupa to nie znaczy że ja trafie!!!
-
Proszę o pomoc 525 Tds
Dzięki kolego :modlitwa: za pomoc,widzę że jako jedyny pomogłeś!!! :cool2:
-
Proszę o pomoc 525 Tds
koledzy na prawdę nikt nie pomoże :cry2: :cry2: :modlitwa:
-
Proszę o pomoc 525 Tds
Witam,koledzy potrzebuję waszej pomocy.Jutro z rana jadę po autko do Niemiec,interesuje mnie E39 525TDS rocznik 97-99r Nigdy nie miałem do czynienia z serią 5,moje pytanie: 1.na co zwrócić uwagę przy kupnie tego modelu 2.jak te autka wam sie sprawują 3.naprawdę ile palią Wiem że zaraz niektórzy mnie skarcą,że to jest na forum i że mam sobie poszukać,ale obecnie mam ograniczony dostęp do internetu(po ostatnich wichurach :cry2: ) i naprawdę nie mam jak dłużej posiedzieć na kompie!! Z góry wam dziękuję za odpowiedzi :modlitwa: :modlitwa:
-
jakie mamy zarowki - dobieram klosz przedni do E36 93r
kolego ja mam w swoich lampach H1(lampa soczewkowa) a w zwykłych są chyba H7
-
sekwencja czy zwykła instalacja gazowa
zdecydowanie poleciłbym sekwencje,poszukaj na forum było dużo o LPG :!: :norty:
-
drzewo i latarnia zaatakowaly bmw
Kolego masz racje coraz wiecej informacji o wypadkach BMW-potem krąży opinia o wariatach w Bmkach!! :duh:
-
seria 3 po lifcie
super wygląda :cool2: :cool2:
-
Lampy H7
kolego nie kupuj tych lamp,popatrz na firmę(JOJTO)-to chinszczyzna!! Po miesiącu użytkowanie będziesz miał nie dość że znowu żółte to jeszcze powypala ci dziury w kloszu wew!!! Lepiej za tą kasę(lub trochę dołóż) i kup używane w dobrym stanie oryginalne!! Poszukaj na forum było już o tych zamiennikach!
-
problem z kierownica
Najprostszy i najtańszy sposób(starą sprzedasz na allegro-do obszycia)!! :cool2:
-
Naprawa auta w serwisie i auto zastepcze - co myslicie?
dokładnie kolego,zależy od zachcianki pracowników ASO czy dostaniesz auto zastępcze czy nie!!!
-
E-36 318i dynamika
nic dodać nic ująć kolega ma rację :cool2: :cool2: :clap:
-
Który rodzaj tapicerki pasuje do BMW
wydaje mi sie że ja bym się zdecydował na skórę lub pół skórę(lepiej wygląda,będzie trwalsza,łatwiej ją wyczyścić)!!
-
Witam problem lusterko zewnetrzne
kolego z tego co pamiętam to zatrzaski są na końcu(nie od szyby tylko strony zew)! Pociągnij ta obudowę a powinna odskoczyć!!
-
parkowanie po polsku
koleś przebił wszystkich :duh: :duh: :mad2: :clap:
-
Przednie lampy problem z parowaniem
kolego a jak śmigasz bez tych zaślepek to nie dostaje ci sie jakiś syf do środka np.kurz
-
olej
kolego a dlaczego Bmw nie lubi pół syntetyka???? Ja u siebie leje cały czas CASTROL10W40 MAGNATEC i jest wszystko ok!!!
-
pytanie o bagnet
dokładnie bagnet jest uszkodzony!!!