Treść opublikowana przez kazas4
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
jak tak można,powinni kolesia za jaja powiesić :duh: :duh: :mad2: :mad2: :nienie: :nienie: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5527922
-
Zobacz!!! Ważne!!!
naprawdę ważne :duh: :duh: :duh: :nienie: :mad2:
-
wskaźnik paliwa pomocy!!!
kolego pewnie stało się coś z jednym z pływaków(u mnie musiałem przylutować kabelek)!! Musisz zdjąć tylną kanapę,pod nią masz takie 2 metalowe okrągłe dekle na śrubeczki(odkręć je),odłącz przewód paliwowy,jak to zrobisz i odkręcisz bedziesz miał plastikową tzw:na kredkę( odkręć ja) i wyciągnij pływak(sprawdz lewy a pózniej prawy)!!!
-
bmw E36 1,8 tds compact -->proszę o opinie
Kolego a nie wolał 2.5TDS mocniejszy silniczek i frajda z jazdy wieksza!!
- Lusterko
-
Rejstracja auta w polsce pytanie
kazas4 odpowiedział(a) na SaluCK temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnekolego ja miałem na niemieckiej umowie 2000e auto z silnikiem 1.8 Moje opłaty: 1. 1 przegląd w Polsce-180zl 2.tłumaczenie-100zl 3.akcyza-235zl 4.urzad skarbowy-120zl 5.recekling-500 do tego musisz doliczyc rejestracje!!!
- Lusterko
-
Rejstracja auta w polsce pytanie
kazas4 odpowiedział(a) na SaluCK temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnemusisz przetłumaczyć niemiecka umowe zakupu,wszystkie papiery auta,a co do przeglądu musisz zrobić pierwszy w Polsce!!!
-
Rejstracja auta w polsce pytanie
kazas4 odpowiedział(a) na SaluCK temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnejest taka możliwość ale musisz napisać takie oświadczenie ze swoimi danymi i osoby która ma odebrac i złożyć w Urzedzie,ja tak robiłem i nie było problemu!!!
-
Rejstracja auta w polsce pytanie
kazas4 odpowiedział(a) na SaluCK temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnetak kolego ja załatwiłem wszystko w Urzedzie miasta w ciągu jednego dnia!!! Tylko musiałem odebrać twardy dowód za 2 tygodnie!!!
-
Lusterko
Witam,koledzy mam dość łatwy problem ale nie umiem sobie poradzić!! Muszę wymienić obódowe wew lusterka(ramke) jakiś palant pod supermarketem musiał przychaczyć :duh: :evil: :evil: Chodzi mi o to: http://moto.allegro.pl/item395265771_bmw_e36_e34_obudowa_lusterka_ramka_lustrka.html Tylko jak wyjąć resztki mojej? Czy muszę zdjąć szklo lusterka,jak tak to jak to zrobić(poniewż śruby trzymające ta obudowe sa pod szkłem)???? Z góry dziekuje za pomoc!!!
-
kradzież praw autorskich
zdjęcie fajne :mrgreen: ale autka lepsze :cool2: :cool2:
-
Podłokietnik
tylko oryginalny :cool2: reszta to straszna lipa :nienie: lepiej dołożyć a mieć porządny podłokietnik!!!
-
ringi----->wybaczcie
Dzięki kolego HYRO za wyjaśnienie(jako jedyny pomogłeś) :modlitwa: a nie pisałeś że to już było :evil: a jeszcze pyt,jak się składa lampy nie trzeba dać troszkę sylikonu żeby mi nie parowały po deszczu????
-
ringi----->wybaczcie
koledzy na prawdę nikt nie pomorze :?: :?: :?: :cry2:
-
ringi----->wybaczcie
witam wiem że na ten temat było już dużo wypowiedzi,czytałem ale już mam taki mentlik w głowie że proszę o konkrety!!!!Zakupiłem lampy ZKW (moje klosze były żółte-lampy bosch) i do tego kupiłem ringi CCFL! Chcę jeszcze zakupić fajne żaróweczki(myślę nad xenonem) jakie byście mi poradzili,proszę o jakieś przykładowe linki :modlitwa: Co do ringów,po zamontowaniu lampy skleja sie zwykłym sylikonem,czy jest jakiś specjalny ??(prosiłbym na pw o opis montażu ringów od podstaw-dziękuję) :modlitwa: Czy zamiast świateł postojowych mogą świecić ringi??? Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi!!!
-
Allegro Power Bemowo 12 lipca
No to będzie się działo :mrgreen: :mrgreen: trzeba tam być :twisted: :cool2:
-
pomoc w wyborze e 36
Kolego powiem ci tak ja mam 318i Touring i do spokojnej jazdy starcza,ale jak lubisz badziej dynamiczna jazde to poszukałbym 325 w TDS naprawde daje rade,mniejsze pojemności w dislu bym sobie darował!!!
-
Koniec ze światłami przez cały rok ?
kazas4 odpowiedział(a) na akrystian temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdymyśle że lepiej by było jeżdzić na światłach,poprawia to nasze bezpieczeństwo a oto tutaj chodzi!!! :)
-
Never stand still - premiera nowej 7ki + fotki
jak dla mnie to cudo :cool2: :lol: :clap:
-
Jakie opłaty?
kolego ja sprowadzałem osobiscie swoja bunie niecały rok temu,Niemiec nie chcial wpisac mi mniejszej kwoty,wiec po powrocie do Polski wydrukowałem umowe niemiecka(taka sama) i sam ja wypelnilem!!(wiem ze tak nie powinno byc ale nie mialem wyjscia)!! :( W umowie wpisałem kwote 2000 Euro i napisalem ze mialem popsutą klime i hamulce!!! W urzedzie celnym zapłacilem dokładnie 233 zl akcyzy a w skarbówce ok 130zl(dokladnie juz nie pamietam)!! Nikt wiecej juz mi nie sprawdzał umowy,u Niemca tez nie bo byłem w tym roku w robocie i podjechałem zobaczyc co sobie kupił(nic nie wspominał o umowie)!! A ale autko mam z 98r o pojemnosci 1800,bo powyzej 2000 jest chyba wiekszy % akcyzy!! Wiec mysle ze jak w piszesz jakies usterki i troche niższa cene to nikt ci sie nie doczepi co do umowy!!
-
Jakie opłaty?
kolego ja sprowadzałem osobiscie swoja bunie niecały rok temu,Niemiec nie chcial wpisac mi mniejszej kwoty,wiec po powrocie do Polski wydrukowałem umowe niemiecka(taka sama) i sam ja wypelnilem!!(wiem ze tak nie powinno byc ale nie mialem wyjscia)!! :( W umowie wpisałem kwote 2000 Euro i napisalem ze mialem popsutą klime i hamulce!!! W urzedzie celnym zapłacilem dokładnie 233 zl akcyzy a w skarbówce ok 130zl(dokladnie juz nie pamietam)!! Nikt wiecej juz mi nie sprawdzał umowy,u Niemca tez nie bo byłem w tym roku w robocie i podjechałem zobaczyc co sobie kupił(nic nie wspominał o umowie)!! A ale autko mam z 98r o pojemnosci 1800,bo powyzej 2000 jest chyba wiekszy % akcyzy!! Wiec mysle ze jak w piszesz jakies usterki i troche niższa cene to nikt ci sie nie doczepi co do umowy!!
-
Jakie opłaty?
kolego ja sprowadzałem osobiscie swoja bunie niecały rok temu,Niemiec nie chcial wpisac mi mniejszej kwoty,wiec po powrocie do Polski wydrukowałem umowe niemiecka(taka sama) i sam ja wypelnilem!!(wiem ze tak nie powinno byc ale nie mialem wyjscia)!! :( W umowie wpisałem kwote 2000 Euro i napisalem ze mialem popsutą klime i hamulce!!! W urzedzie celnym zapłacilem dokładnie 233 zl akcyzy a w skarbówce ok 130zl(dokladnie juz nie pamietam)!! Nikt wiecej juz mi nie sprawdzał umowy,u Niemca tez nie bo byłem w tym roku w robocie i podjechałem zobaczyc co sobie kupił(nic nie wspominał o umowie)!! A ale autko mam z 98r o pojemnosci 1800,bo powyzej 2000 jest chyba wiekszy % akcyzy!! Wiec mysle ze jak w piszesz jakies usterki i troche niższa cene to nikt ci sie nie doczepi co do umowy!!
-
zamiennik szkła lampy nadaje się wogóle ??
klosze sa ok szkoda ze sprzedajacy ma tylko lewa strone!!! Sam chcialem kupic ale interesowal mnie komplet!!
-
Tym nas bedą scigać w Szczecinie...
panowie wczoraj wracałem z Niemiec z roboty,jadac na autobanie jakieś 170km/h zostałem wyprzedzony przez Niemiecka Policje jadącą nowiutka Bmką serii 5 ,przy wyprzedzaniu wyglądało to tak jak bym ja jechał 50km/h,ciekawe co oni maja w tych piątkach pod maska????