Treść opublikowana przez kazas4
-
Punkty karne
kazas4 odpowiedział(a) na Starvedbody temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdydokładnie kolego,nic innego ci nie pozostaje jak kurs!!!! :cry2:
-
alkomaty!!!
kazas4 odpowiedział(a) na martis30 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyno ale wydaje mi się że alkomat nie wygląda jak 2 paczki papierosów,a tak po za tym kolego to miałeś pecha że akurat cie przyuważyli
-
Przejażdżka po francusku - ślepy i wstawiony
kazas4 odpowiedział(a) na Hubertus7er temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdynaprawdę niezły koleś :duh: :mrgreen: :mrgreen:
-
Czy można wkońcu jezdzić w sandałach czy nie?
koledzy a teraz poważnie,moją żonę ostatnio zatrzymali do kontroli i jak wyszła z auta żeby gaśnice pokazać to pies przyczepił się do klapek i chciał dać jej 100zl mandatu,oczywiście protestowałem i powiedział mi że następnym razem nie popuści!!! Ale teraz to już sam nie wiem czy mają takie prawo???? Wie ktoś???? :doh:
-
Mam kupca - SPRZEDAĆ?
kolego wydaje mi się że jak za ten rocznik to dobra cena,ale wiem co cię powstrzymuje-sentyment do tego auta!!! :cool2: Ja osobiście bym sprzedał i kupił mocniejsze ~!!
-
mam dosc bmw
a może kupiłeś tzw: Trupa który składany jest z 2 ????? i dlatego masz problem!!! jak masz dość BMW to sprzedaj i kup sobie fiacika :!:
-
Tłucze kierownicą
kolego może zapomniałeś założyć na którymś kole DYSTANS !!! Ja kiedyś też ściągałem koło i zapomniałem założyć i były podobne objawy!!!
-
Znowu okradziony
kolego masz strasznego pecha :cry2: ,ja aż boje się jechać nad jezioro!!!
-
drzewo i latarnia zaatakowaly bmw
koleś miał dużo szczęścia że nic poważnego mu się nie stało!!! Auto,no cóż--szkoda trochę!!!
-
Tuning BMW - Tylko HAMANN
świetnie wyglądają :cool2: ciekawe ile kasy to wszystko kosztowało :lol:
-
Czy warto brać te opony?
cena jak za komplet super :cool2: tylko żeby koleś ci nie przysłał tzw "BUBLI"
-
BMW DRIFT DAY - CZĘSTOCHOWA
fotki dość fajnie wyszły :cool2: :cool2: :clap:
-
Gaz Tak czy Nie
czy ja wiem kolego czy opłaca ci się demontować gaz,skoro masz już założony?? :doh: A co do gazu do Bmw to są różne opinie,poszukaj na forum!!
-
Dobór opon
kolego ten rozmiar co podałeś jest w 100% ok :cool2:
-
BMW DRIFT DAY - CZĘSTOCHOWA
Też byłem obecny,było zaj.... :cool2: szkoda koledzy z forum że nie wyskoczyliśmy na jakieś piwko :handshake:
-
mam dosyć fotoradarów stacjonarnych, czy jest jakiś patent??
dokładnie kolego(micgz) zazwyczaj ustawiają puszki na jakieś fajnej prostej gdzie jest 50km/h lub 70km/h ale jedyne co możemy zrobić to zwolnić(oczywiście powinna być informacja na tabliczce że jest kontrola prędkości)!!!! A tak na marginesie,słyszeliście o tym(było nawet w wiadomościach) w Niemczech ustawili puszkę na wiosce(zazwyczaj jest na początku jak jest wjazd) a ta była w centrum tej miejscowości to narobiła jednemu Niemcowi parę fotek,ten się wk..... i w nocy za pomocą piły mechanicznej uciął go...!!!!! To trzeba mieć pomysły :mrgreen: :mrgreen:
-
Gdzie robić przegląd??? Śląskie...
naprawdę dobra treść tego posta,uśmiałem sie do łez :lol: :cry2: kolego podejrzewam że gdzie byś nie zajechał to ci ten przegląd wbiją!!!
-
zaślepka
dokładnie kolego ASO niech zamówi,przyciśnij ich bo pewnie im sie nie chce!!!
-
E-36 . Czy wejdą 18'' ?
kolego powinny ci wejść,ale na Polskie drogi :think: to nie wiem czy to dobry pomysł!!! Decyzja oczywiście należy do ciebie!!! :)
-
ominiecie oplaty recyklingowej
kazas4 odpowiedział(a) na snieciorz temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnenie ma szans,płacić trzeba :cry2:
-
Za Pytanie
panowie dajcie spokój,może kolega jest DYSORTOGRAFEM :lol: :duh: :duh:
-
Śląski kozak....kolekcjoner punktów
kazas4 odpowiedział(a) na Hubertus7er temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyno to sobie koleś nagrabił,na prawdę niezły as :duh:
-
Krótkie pytanie w sprawie kluczyka
kolego wydaje mi się że były montowane tylko w kluczyku,ale na 100% nie wiem
-
ile moze wytrzymac silnik w e36 2.0
kolego myślę że jeśli ktoś dbał o silnik to 500tyś spokojnie!!! Osobiście widziałem 320(benzyna) w Niemczech która miała na liczniku 580tyś(chciał ja sprzedać prywatny Niemiec) bo jak by była w komisie,to miała by max 170tyś :duh:
-
Po jakim czasie może przyjść fotka z fotoradaru?
kazas4 odpowiedział(a) na 20 jahre temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdykolego fotki zazwyczaj dochodzą do 30 dni,ale zdarza się że dojda po upływie tych dni!!! A co wtedy zrobisz nie przyjmiesz to znając nasza Władze,to będziesz musiał się włóczyć po sądach-warto :?: :?: :?: