Skocz do zawartości

kazas4

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kazas4

  1. dokładnie kolego,nic innego ci nie pozostaje jak kurs!!!! :cry2:
  2. no ale wydaje mi się że alkomat nie wygląda jak 2 paczki papierosów,a tak po za tym kolego to miałeś pecha że akurat cie przyuważyli
  3. naprawdę niezły koleś :duh: :mrgreen: :mrgreen:
  4. koledzy a teraz poważnie,moją żonę ostatnio zatrzymali do kontroli i jak wyszła z auta żeby gaśnice pokazać to pies przyczepił się do klapek i chciał dać jej 100zl mandatu,oczywiście protestowałem i powiedział mi że następnym razem nie popuści!!! Ale teraz to już sam nie wiem czy mają takie prawo???? Wie ktoś???? :doh:
  5. kolego wydaje mi się że jak za ten rocznik to dobra cena,ale wiem co cię powstrzymuje-sentyment do tego auta!!! :cool2: Ja osobiście bym sprzedał i kupił mocniejsze ~!!
  6. kazas4 odpowiedział(a) na tito11 temat w E46
    a może kupiłeś tzw: Trupa który składany jest z 2 ????? i dlatego masz problem!!! jak masz dość BMW to sprzedaj i kup sobie fiacika :!:
  7. kazas4 odpowiedział(a) na Bartosik temat w E36
    kolego może zapomniałeś założyć na którymś kole DYSTANS !!! Ja kiedyś też ściągałem koło i zapomniałem założyć i były podobne objawy!!!
  8. kolego masz strasznego pecha :cry2: ,ja aż boje się jechać nad jezioro!!!
  9. koleś miał dużo szczęścia że nic poważnego mu się nie stało!!! Auto,no cóż--szkoda trochę!!!
  10. świetnie wyglądają :cool2: ciekawe ile kasy to wszystko kosztowało :lol:
  11. cena jak za komplet super :cool2: tylko żeby koleś ci nie przysłał tzw "BUBLI"
  12. fotki dość fajnie wyszły :cool2: :cool2: :clap:
  13. czy ja wiem kolego czy opłaca ci się demontować gaz,skoro masz już założony?? :doh: A co do gazu do Bmw to są różne opinie,poszukaj na forum!!
  14. kolego ten rozmiar co podałeś jest w 100% ok :cool2:
  15. Też byłem obecny,było zaj.... :cool2: szkoda koledzy z forum że nie wyskoczyliśmy na jakieś piwko :handshake:
  16. dokładnie kolego(micgz) zazwyczaj ustawiają puszki na jakieś fajnej prostej gdzie jest 50km/h lub 70km/h ale jedyne co możemy zrobić to zwolnić(oczywiście powinna być informacja na tabliczce że jest kontrola prędkości)!!!! A tak na marginesie,słyszeliście o tym(było nawet w wiadomościach) w Niemczech ustawili puszkę na wiosce(zazwyczaj jest na początku jak jest wjazd) a ta była w centrum tej miejscowości to narobiła jednemu Niemcowi parę fotek,ten się wk..... i w nocy za pomocą piły mechanicznej uciął go...!!!!! To trzeba mieć pomysły :mrgreen: :mrgreen:
  17. naprawdę dobra treść tego posta,uśmiałem sie do łez :lol: :cry2: kolego podejrzewam że gdzie byś nie zajechał to ci ten przegląd wbiją!!!
  18. kazas4 odpowiedział(a) na Vincent Hanna temat w E36
    dokładnie kolego ASO niech zamówi,przyciśnij ich bo pewnie im sie nie chce!!!
  19. kolego powinny ci wejść,ale na Polskie drogi :think: to nie wiem czy to dobry pomysł!!! Decyzja oczywiście należy do ciebie!!! :)
  20. kazas4 odpowiedział(a) na mewa86 temat w E36
    panowie dajcie spokój,może kolega jest DYSORTOGRAFEM :lol: :duh: :duh:
  21. no to sobie koleś nagrabił,na prawdę niezły as :duh:
  22. kolego wydaje mi się że były montowane tylko w kluczyku,ale na 100% nie wiem
  23. kolego myślę że jeśli ktoś dbał o silnik to 500tyś spokojnie!!! Osobiście widziałem 320(benzyna) w Niemczech która miała na liczniku 580tyś(chciał ja sprzedać prywatny Niemiec) bo jak by była w komisie,to miała by max 170tyś :duh:
  24. kolego fotki zazwyczaj dochodzą do 30 dni,ale zdarza się że dojda po upływie tych dni!!! A co wtedy zrobisz nie przyjmiesz to znając nasza Władze,to będziesz musiał się włóczyć po sądach-warto :?: :?: :?:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.