Skocz do zawartości

M330d

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M330d

  1. Najpierw zobacz tutaj i przyjzyj sie instalacji MFL. Po krótce : kierownica łączy się z "taśmą" na kolumnie 4 przewodami. 2 są od audio i chyba telefon / 1 od tempomatu i jeden od zasilania. Dalej 3 przewody wychodzą z zielonej kostki na kolumnie kierowniczej. Jeden idzie bezpośrednio do modułu DDE / DME aby sterować tempomatem, a dwa posotałe wpinacz w dwa wychodzące w instalacji LCM (modułu świateł) które zarządzają radiem. Może też , jeden z nich, obsługuje telefon ? Co kombinujesz ?
  2. Pokaż mi jakiś inny kraj w którym jest taki przepis.
  3. Bzdura. Totalne średniowiecze. :duh: Tłumaczenie z poziomu szkoły podstawowej: 1. Lewą reką siegniesz tak czy siak, nie potrzebujesz do tego prawej bo co z nią zrobisz ? Rzucisz sie na kierownicę i co ? W która stronę ją skręciesz ? 2. Co wtedy z hamulcem ? Jak go naciśniesz ? 3. Co wolisz ? Hamować czy skręcać ? 4. Próbowałeś wysiadać przez przednią szybę czy liczysz aż ktoś przyjdzie i ci ją łaskawie wyciągnie ? 5. Co z poduszką ? Dezaktywujesz ? A co z poduszką kierowcy ? Zanim zareagujesz, bedziesz sie usilnie zapierał, a nie siegał do kierownicy. Pracuję na Torze Poznań. Wsiadam do kierowcy w Porsche 911 GT3. Jest pierwszy raz. Mam zapiąć czy nie ? Wsiadam na prawy, zapinam pas, dociagam. Kierując lewą reką jestem w stanie przejechać całe kółko toru. Przykład idzie z góry. Instruktor nie zapina pasów, wiec kierowcy też. No bo jak wytłumaczyć zeby zapinać, skoro "ja" nie zapinam ? Bo dostaniesz mandat ! Nie dlatego że to poprawia pozycję , daje bezpieczeństwo, czy kontakt z wozem. Tak jak nauka hamowania na sprzegle. Sorry, ale to jest nauka zdania egzaminu, nie jazdy. Ogladaj
  4. Wytłumacz mi zatem, dlaczego instruktorzy nie muszą zapinać pasów.
  5. M330d odpowiedział(a) na GDJOHNY temat w E46
    Jak wiesz, to po co się pytasz.
  6. M330d odpowiedział(a) na GDJOHNY temat w E46
    Trzeba dokupić M3 do zderzaka, bo jest szersze. No chyba że kolega kupił zderzak M-pakietowy.
  7. Ci akurat zapinaja, bo są regularnie na szkoleniach i mają wbijane to do głowy. Popatrz lepiej na panów z miejskiej albo prewencji. Nie mowiąc o"wywiadowcach"
  8. Ta akcja jest tyle warta co zeszłoroczny śnieg. Tu trzeba rewolucji w systemie edukacji kierowców i profilaktyki ze strony Policji. I nie chodzi o same przekroczenia predkości. Ale co tu mowić o działaniach Policji jak 3/4 z nich jeździ (mowa o technice) tak samo jak reszta kierowców. Czyli niedbale i arogancko. Skoro instruktor nauki jazdy i Policjant nie muszą zapinać pasów.... :duh:
  9. Mam to samo :) Bez pomysłu co z tym zrobic :mrgreen:
  10. Łopatologicznie: http://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=544160
  11. Jak odpiąć ? Update: Już wyjasnione...
  12. Kiedy swiece byly wymieniane ?
  13. M330d odpowiedział(a) na andy_64 temat w E46
    Ewentualnie taniej, to można sprzedać BMW i kupić Punto bez immo..... Ludzie.... :duh: Czasami ręce opadają...
  14. M330d odpowiedział(a) na andreus temat w E46
    Plaka uzywa się w taksówkach. Sonax ma bardzo dobre płyny do plastiku.
  15. :duh: Jak ma być kabel skoro tam masz się wpiąć ?
  16. Jesli byłeś w Poznaniu i nie zameldowałeś to ci nogi z ........ powyrywam :nienie: Któredy pojechałeś ?
  17. Też miałem puste miejsce w kostce. Spokojna głowa.
  18. Tak, w końcu bedą lepszej. :wink:
  19. Ale trzesie w lewo i prawo jak pies ogonem, czy góra i dół jak skaczacy zająć , czy po skosie , jak brazylijska tancerka ? :norty: Moze filmik nagrasz ?
  20. M330d odpowiedział(a) na andreus temat w E46
    Witamy w gronie BMW :) 1. Musisz przytrzymać pilota, tak jak koledzy napisali. Otwieranie też tak działa (GOLF IV chyba co ? ) , przytrzymujemy i otwierają się szyby i szyberdach. 2. Mam tak samo. To chyba normalne. 3. Tutaj masz instrukcje do pobrania. Sciagnij od E46 i poczytaj :) viewtopic.php?f=15&t=68496 4. Zapach z E46 po wyłaczeniu klimatyzacji to znany problem. Ciężko to odgrzybić, a jak sie uda to wraca.... Jaki silniczek masz w e46 ?
  21. Jak w temacie, ktoś to umie ogarnąć ??
  22. http://www.treffseiten.de/bmw/info/preise_3er_touring_09_03.pdf
  23. MFL założone. :) Mając zestaw z ASO , jest to bardzo proste. Więcej rozkręcania niż samego montażu. Można też smiało pokuśić się o stworzenie instalacji samemu. Całość sterują 3 kabelki. W razie pytań piszcie na PW, lub tutaj.
  24. Kupiłem zestaw MF w ASO. Dostałem rabat , cena 599 PLN. W łikend montaż :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.