Treść opublikowana przez dziqsek
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Mamy odpowiedź z cenami :
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Dobrze planuje nie długo odwiedzić Śląsk jako że mam tam jeszcze coś do załatwienia ( Muminx ;) ) proponuje otworzyć nową świeżą listę chętnych piszcie też czy bardziej odpowiada Wam w tgodniu czy w któryś weekend , jakie autko i co do zrobienia zebym mogl sie solidnie przygotować czasowo :cool2:
-
chip tuning - wykres
Bo oczywiście ze tak w końcu ciśnienie na turbanie ma dowalone 10xseria wiec nie było opcji turbo padl :duh: Przestań pisać takie dziwne rzeczy jeżeli nie masz pojęcia o turbawkach, ja sam nie jestem tunelem ale wiem ze turbo ruszają w zakrętach 0.1 -0.2 bara wiec dla niej to takie obciążenie jak byś sobie kilogramowa koszulkę na plecy założył i w niej chodził napewno w perspektywie 80 lat byś się zgarbil o 1stopien bardziej do przodu i to tyle :)
-
Xenon zaczyna świecić na różowo
Www.xenon-serwis.pl
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
Normalnie ? Wybacz ja z natury nie lubię się chwalić
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
Java 7 update 25 , easy connect na win8 tez dziala... http://img812.imageshack.us/img812/4079/sruy.jpg
-
Xenon zaczyna świecić na różowo
Ja bym zasugerował najpierw zapoznać się z tym jakie żarówki są w e9X , a nie wprowadzać ludzi w błąd :nienie: :nienie:
-
Wysokie spalanie M47 320d
Ja naprawdę nie widze tutaj bajerów , moja poprzednia e91 ( fakt ze silnik n47) pałiła w trasie 4-5 a w mieście 7-8 właśnie i nic śmiesznego w tym nie widzę, obecne e61 530xd po wirusku na prawie 300km pali w trasie 8 a w mieście 12-14
-
[E91] [E9x] pre LCI - DRL światła dzienne - poprawka
Skoro zgasną to chyba odpowiedz jest oczywista, poza tym nie prościej iść do auta i zobaczyć tylko odkopujesz tematy sprzed pół roku ?
-
Xenon zaczyna świecić na różowo
A może wysłaliśmy się odrobinkę i poszukamy? Jest wielostronnicowy temat o zarobkach xenon
-
BMW 2.0D - Wtryski a Chiptuning
Porownujesz mnie z kimś , kto zrobi Ci chipa za 600zl, nie rób tego więcej z łaski swojej. I nie nazywaj takich ludzi moja konkurencja bardzo Cię proszę ...
-
E60 520D czyli moj Dupo-woz
Możesz jeździć ale nie zarejestrujesz póki co, a poza tym kolega chyba raczej w UK urzeduje
-
BMW 2.0D - Wtryski a Chiptuning
Kolego, a ile bierzesz za chipa e90 163 ? bo twój konkurent 650 zeta chce Na pewno wiecej niz 650zl ale kazdy robi chipa jak i za ile chce. Poza tym to nie moja konkurencja i prosze mnie nie obrazac :nienie:
-
BMW 2.0D - Wtryski a Chiptuning
Nie bo bez przesady odpalić odpali ale będzie nim trzęsły jak najlepszy wibrator :twisted:
-
BMW 2.0D - Wtryski a Chiptuning
Na początek proponował bym sprawdzić korekcję jeszcze u kogoś innego , z takimi wartościami jak opisujesz to musiałby być prawdziwy dramat bo przy 3,5 wtryski podlewając zdecydowanie za dużo. Swoją droga chyba się jakiś czas temu minęliśmy na A4 bo coś rejestracja mi zapadła w pamięci
-
[e9x] Roznice w navi CCC
i to wszystko to jest cala roznica ?? Oprocz tego roznia sie tr9szke grafika menu predkoscia pracy i manetka idriva. Mozna powiedziec ze wychodzila wersja ccc v1 i CCC v2 . Postaw obok soebie np e60 z 2004r i z 2007 a zauwazysz roznice
-
Tuning 330i N52
Wydaje mi sie ze masz jakis problem ze soba i powinienes to skonsultowac ze specjalista ewentualnie lyknac troszke meliski :cool2: kompleksy leczymy gdzie indziej... Napisze jeszcze raz powoli zebys zrozumial... ja nie jestem mechanikiem i w kwestii takowej sie nie wypowiem bo po prostu nie wiem , w mojej ekipie jest mechanik i ja nie wnikam co on wie ani co robi podobnie on nie wnika co robie ja kazdy sie w czyms specjalizuje od tego jest druzyna jak chcesz byc od wszystkiego to bedziesz od niczego. Ja nie podwazam Twojej wiedzy i umiejetnosci, Ty nie podwazaj moich i zachowuj sie kulturalnie w stosunku do innych forumowiczy zwlaszcza ze sie nie znamy i daruj sobie publiczne wycieczki bo to sie z reguly zle konczy :nienie: Napisalem sobie ot tak ze mam benzynowce w rodzinie i zyja i majasie dobrze wiec wyluzuj troche napij sie herbatki i zyj w zgodzie z ludzmi Od.siebie tylko dodam ze w mojej e36 i e46 mialem problemy z vanoskami mimo ze to byly silniki m52 wiec pewnie cos w tym jest ale jak mowilem do mnie benzynowe r6 praktycznie nie wpadaja a i mechanikiem nie jestem wiec sie w temacie nie wypowiem ale.wiem z obserwacji ze bmw nie doo konca uczy sie na bledach czego przykladem sa sioniki n47 i n57 oba mimo wprowadzenia wersji poprawionych ma te same problemy co wersja pierwotna a czasami kilka dodatkowych dlatego jestem fanem silnikow v8 nie koniecznie ze stajni bmw
-
Tuning 330i N52
Dzieki ale.nie bede nic usuwal :) poczutalem temat pobieznie uznajac ze jeczycie tutaj nad wszystkimi silnikami benzynowymi bo chyba nie liczyles ze caly temat czytalem :) A 328i kupiona prosto z usa i z tego co wiem nie byla nigdy w ASO kuzynek sobie sam wszystko rzezbi jego kumpel ma 325i europa i tez bez problemu Osobiscie nie spotkalem sie nigdy z wadliwymi sionikami benz w BMW co oczywiscie nie oznacza ze ich nie ma u mnie kroluja fiesle i benzynowe v8 wiec nie wypowiem sie nad awaryjnoscia r6
-
Tuning 330i N52
hmm ja nie wiem , osobiście mam w rodznie 2x335i i 1x 328i obie z przelotem juz grubo ponad 200km i zero problemów, 335i troche puszcza oleju w IC i suszarke ale poza tym bezawaryjnie olej biora miedzy wymianami okolo 0,5-1l na ok 15.000km
-
Soft ALPINA w SP DATEN v89x DDE 6 do e90
Taki mały kubełek wody na głowe, soft od alpiny pisany jest pod inne turbo i inne wtryskiwacze, więc wesołej jazdy w dłuższej perspektywie :mrgreen:
-
użytkownik z województwa lubelskiego
To może się wybierzesz do Karpacza ? :)
-
e 60 530d m pakiet
tak dokładnie to miał na myśli tym bardziej zę przednie lampy polift oferują dużo lepszy rozkład światła niż prelci
-
[e90] 330D - dziwny dzwiek po otwarciu drzwi
Na ucho można olać aczkolwiek wizta w dobrym warsztacie i porządna diagnostyka zawsze jest warta wykonania
-
E87 Ksenony
Opcji jest mnóstwo, od przetwornicy, braku masy, zaśniedziałych wtyków, poprzez przetwornice, zapłonnik w żarówce, czy wreszcie uwalony moduł świateł lub błąd zwarcia w module
-
DPF a programowe usuniecie
Musze to powiedziec mojemu sasiadowi ktory ma dolozona diodke kolo lusterka ktora mu sygnalizowala kiedy zaczyna sie wypalanie ze teraz mu swieci co chwile bez przyczyny. Wypalanie w e90 i e60 oprocz tego ze wlacza sie w pewnych warunkach wlacza sie tez cyklicznie co kilkaset km ( info z bmw) a jezeli masz blad przeplywu filtra no to chyba logiczne ze komputer zacznie go dopalac kiedy sie da zeby usunac usterke wiec panowie oprocz wyciecia robcie tez modyfikacje softow to niewiele kosztuje a bedziecie mieli spokoj