Treść opublikowana przez dziqsek
-
[E60] LCI - DRL światła dzienne - zgaszone tylne postojówki
Tak tył zgaszony, policja ma to głęboko gdzieś co masz z tyłu ważne żebyś z przodu był widoczny
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
To już się ogarnie na spokojnie , będę dwa lub trzy dni więc w razie co tak będziemy sie ustawiać że każdemyu będzie pasowało :cool2: Spotkamy się prawdopodobnie w Tychach, dokładny adres podam jak właściciel miejsca w którym się zawsze spotykamy wyrazi zgodę ;)
-
blad 4810 inpa
To znaxzy żebys go skasował i za jakiś czas znowu sprawdził, i taka dobra rada od wujka Artura nie czytaj za często ina błędów bo tylko niepotrzebnie będziesz sobie nerwy strzępił :nienie:
-
Światła dzienne
Whymienić moduła świateł i zakodować
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Proponuje 11-13 października mogę być w piątek od południa do niedzieli do południa/wierczora więc myślę że każdy znajdzie termin dogodny dla siebie :cool2: 1.Wektor termin otwarty combox+skrzynia i silnik 2.Longer85 - diagnostyka i aktualizacje ( licz około 3h z serwera online ) 3.A.Wiatr e83 - diagnostyka i update + mapa mk4 4.Stalbox75 - odblokowanie DVD i światła 5.dzideksss - E87 118i kodowanie światła dzienne+ aktualizacja + pierdółki z kodowania 6.Czerwony330d - pierdółki 7.Elomike - 116i diagnostyka 8.Lukolo85 - E87 118d -diagnostyka+tempomat+multi 9.jstomi ?
-
Światła dzienne
Ringi w dziennych są od końcówki 2008, musisz zmienić moduł świateł, lampy i okablowanie
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Poprawione, nie ma to większego znaczenia zaznaczyłem sobie głównie że to 1er w benzynce
-
E83 - błąd lusterka (ZKE - 5F GM)
szwankuje regulacja pionowa, a co do dziwnych ustawień lusterka to być może bolec blokujący się wyrobil
-
Paruje Lampa Xenon..
Zaślepka lamp xenon
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
1.Wektor termin otwarty combox+skrzynia i silnik 2.Longer85 - diagnostyka i aktualizacje ( licz około 3h z serwera online ) 3.A.Wiatr e83 - diagnostyka i update + mapa mk4 4.Stalbox75 - odblokowanie DVD i światła 5.dzideksss - E87 118i kodowanie światła dzienne+ aktualizacja + pierdółki z kodowania 6.Czerwony330d - pierdółki 7.Elomike - 116i diagnostyka
-
Jaki silnik do e90?
Moj pasek 2.0tdi 170km pali w miescie okolice 10-11 a moje e61 530xd 300konne pali moze litr wiecej..
-
Paruje Lampa Xenon..
Wyjmij lampy, otworz klapke i suszarka troszke podmuchaj, zdejmij gumowe kapturki z odplywow przeczysc je i zloz spowrotem
-
Lekkie modyfikacje
Mozna :cool2: nawigacja troche kosztuje niestety, a siatki z mocowaniami dostaniesz na allegro lub w ASO
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Prawdopodobnie Tychy , ewentualnie w Katowicach koło WST ale to już wtedy będziemy sie musieli umawiać pojedynczo bo wszystkich do garażu nie zmieszczę :roll:
-
BMW E60 PRE LCI 530XD sprzedane
No wreszcie :roll: Kiedy nowa galeria bo coś czuje że będzie fajny kolor :norty: No i zazdroszcze jak zwykle , zwłaszcza silnika :roll:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Poki co plan ze tam gdzie zawsze o ile wlasciciel sie zgodzi po raz kolejny :norty:
-
Grupowe kodowanie Katowice/Kraków
Jest juz kilka osob, chetnych prosze o dopisywanie sie zamiast pisania PW :wink: viewtopic.php?f=70&t=199545&start=360
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
1.Wektor termin otwarty combox+skrzynia i silnik 2.Longer85 - diagnostyka i aktualizacje ( licz około 3h z serwera online ) 3.A.Wiatr e83 - diagnostyka i update + mapa mk4 4.Stalbox75 - odblokowanie DVD i światła 5.dzideksss - E87 118i kodowanie światła dzienne+ aktualizacja + pierdółki z kodowania
-
nieudana aktualizacja winkfp licznik migają kierunki
Błędy po aktualizacji zawsze się pokazują to nie problem, z zegarami już troszkę gorzej, napisałem Ci na PW co możesz spróbować zrobić jak to nie pomoże to będziesz musiał się wybrać do kogoś z icomem, do siebie nie zaprosze bo masz trochę daleko :x
-
Filtr cząstek stałych
Tozalezy jezeli MOT bada spaliny na jalowym spokojnie przeglad mu zrobia, poza tym nie oszukujmy sie wyspiarze tez robia rzezby dziwne a MOT zaliczaja po znajomosci :roll:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
1.Wektor termin otwarty combox+skrzynia i silnik 2.Longer85 - diagnostyka i aktualizacje ( licz około 3h z serwera online ) 3.A.Wiatr e83 - diagnostyka i update + mapa mk4 4.Stalbox75 - odblokowanie DVD i światła
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Proponuje polaczyc spotkanie w Slaskiem Malopolskim i Podkarpackim i zrobic.taka konkretniejsza imprezke na duza.ilosc.aut - taki kini spocik Polski Poludniowej :mrgreen:
-
Grupowe kodowanie Katowice/Kraków
Nowa lista sie tworzy Slaskie/Podkarpackie/Opolskie/Malopolskie , jezeli ktos chcialby sie z nami spotkac zapraszamy: viewtopic.php?f=70&t=199545&start=345
-
GRUPOWE KODOWANIE RZESZÓW
Panoaie a co powiecie na to zeby polaczyc grupowke w Rzeszowie z grupowym w Katowicach ? W sumie bylo by z 6 osob i to juz od biedy bylo by dla mnie oplacalne zeby stuknac 700km a i spotkac sie mozna w wiekszym gronie i jakiegos grilla na szybko rozstawic :norty:
-
[E83] 2.0D interpretacja błedu.
http://www.fajnygift.pl/wp-content/uploads/2011/11/piwo-gif.gif