Treść opublikowana przez dziqsek
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Napisze do niego jutro zobaczymy co odpowie
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Aż się ciśnie na usta "znowu"
-
335d syczenie/piszczenie przy przyspieszaniu
A z ciekawości co rozumiesz przez dziwny dzwiek podczas przyspieszania? Auto było głośniejsze? ryczało ? syczało ?
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Bardzo dziekuje bylo bardzo milo i licze ja wieksza frekwencje jutro. Szczegolne brawa i gratulacje dla forumowego kolegi DARCYN ktory ma gleboko w powazaniu ze ktos jedzie tutaj kilkaset kilometrow do pracy i na PW dstrasza klientow ktorzy byli umowieni na dzisiaj gratuluje :duh:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
No to wyjezdzam. Do zobaczenia :mrgreen: :mrgreen:
-
Jaki silnik do e90?
Nie mogę niestety bo serwery mi szwankują ostatnio, mogę tylk ostatni odczyt sprawdzić i ewentualnie jeżeli są to akcje naprawcze ,nawet w historie nie mogę wejsc teraz ;/
-
Grupowe kodowanie Katowice/Kraków
viewtopic.php?f=70&t=199545&start=405 Zaczynamy się dzisiaj o 12 kończymy w sobote wieczorem, gdyby ktoś się jeszcze zdecydował w linku który jest podany powyżej jest adres pod którym się spotykamy , gdyby ktoś chciał wpaśc tylko na pogaduszki również zapraszamy :norty: W razie problemów z dotarciem proszę dzwonić na mój numer 790-465-462
-
Jaki silnik do e90?
Mnie nie przerazil wynik jaki osiągnąłeś tylko że tuner Cię wypuścił z takim programem... Masz kreski ?
-
530d 218 spalanie 14 -16 /100 silnik dogrzany
Ja mam ten sam silnik co kolega Dasonen z tym że po programie ( ale to akurat nie ważne bo spalanie się nie zmieniło) i średnie z ostatnich 3000km ( miasto/trasa 50%/50%) ma spalanie równiutkie 10l/100km. Nigdy nie udało mi się na autostradzie jadąc w przedziale 130-180 spalić mniej niż 8,5 l/100 a co jak co auto mam przeswietlone z góry na dół i to raz w tygodniu :mrgreen: Wydaje mi się że duży wpływ na spalanie obecne miał styl jazdy pierwszego właściciela kiedy autko się docierało dlatego jednym pali 7 ( dasonen) i drugim 10 ( ja ) rekord niskiego spalania mialem w trasie jelenia - poznan jadac lajtowo wyszło mi 7,4/100 niżej nie ma nawet opcji średnio na baku robie 600-700km :mad2:
-
Jaki silnik do e90?
648nm ??? no to powodzenia życzę :shock:
-
Jaki silnik do e90?
Problem mają taki że myślą jak typowy stereotypowy POlaczek czyli 200k przebiegu i już kibel, a te auta spokokjine robią 300-400tys bez wiekszych awarii jezeli uzywa się je z głową, sporo forumowiczów jużu mnie było ze swoimi wymuskanymi cacuszkami z malymi przebiegami przepłacone 2 razy , a na miejscu okazuje sie że smutno bo przebieg jednak przynajmniej 2xtaki viny w modulach sie nie zgadzaja i jeszcze pare innych kwiatkow ktorych nie bede juz opisywal. przynajmniej 60% ludzi z forum ma auta walone z przebiegami wiekszymi niż mają na zegarach tylk oalbo się sfrajerowali i teraz cwaniakuja, albo wstyd im sie przyznac gdziekolwiek ze maja autko po dzwonie i krecone. Ja nigdy na forum nie ukryalem ze moja poprzednia e91 byla po przejsciach i nowy wlasciciel doskonale wiedzial co kupuje, aktualne e61 tez mam robione troszke ( akurat przebieg sie zgadza :twisted: ) i tez nigdzie tego nie ukrywam, zbilem z ceny bardzo duzo jezdze i sie ciesze i tego wszystkim życzę :cool2:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Dokładnie pod ten :cool2: Gdyby ktoś się międzyczasie jeszcze zdecydował proszę śmiało wpadać w sobotę siedzimy od 10 -18 mniej więcej :cool2:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Bardzo proszę auto z godzinki 12 żeby pojawił się na 13 będą dwa autka na raz, mam 350km do Katowic i wole mieć jakiś zapas czasu ;)
-
BMW ICOM A+B+C ISIS ISTA ISID
kolega od niego ( mimo nicku ewuncia.) kupił podobny zestaw kiedys w sumie nie tak dawno, po 2 dniach przestal wyktrywac zaplon i chcial oddac na gwarancji, zero kontaktu
-
Jaki silnik do e90?
Ostatni odczyt kluczyka w ASO 245.034km
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
W niedziele będę dostępny max do 12 o tej godzinie chce wyjechac z katowic, wiec prosze o pojawianie się w miare wcześnie
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Dzwoń do mnie jak będziesz po pracy to się umówimy na spokojnie może być nawet wieczorkiem :cool2:
-
[e87] demontaż kierownicy
:mrgreen: Do zobaczenia w weekend :norty:
-
E60 525D Różne żarówki
Opcje są dwie : 1. Auto ma jedną lampę zwykłą a drugą dynamic 2.Jedna lampa jest stara a druga z rocznika np 2006,2007
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
W Krakowie masz naszego forumowego specjalistę Grzegorza ( Nick GC-S) , moje autko tez u niego robiłem, z reszta pozostałe auta w rodzinie tez :cool2:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Wlasciciel garazu potwierdzil dla nas rezerwacje na piątek i sobotę więc będzie można się bawić na spokojnie :cool2:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Niedziela tylko Katowice I to w m8are wczesnie bo bede chcial ok 12-13 do domu juz wracac
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Oczywiście, zapraszam na "konsultacje" w sobotę w Tychach , ewentualnie telefonicznie możemy się umówić indywidualnie :8)
-
E61 opony zimowe
E53 xdrive a e70 xdrive to juz inne systemy na innym osprzecie i softach, w e53 to sie zgodze ze tam bylo tak jak pisales :cool2: Wszystkie nowsze modele z xdrivem tzw II i III generacji mają zdecydowanie wieksza tolerancję :cool2:
-
E61 opony zimowe
Mówisz o e53 czy o e70 ? Bo ja dobrze wiem co mam i jak tego używać ;)