Treść opublikowana przez dziqsek
-
E61 opony zimowe
Czekaj to musze szwagra pogonić bo swoim x5 zrobił juz 120.000km mając w pupce rownomiernosc bieznika ( dbal tylko zeby wszystkie mialy jeden wzor bieznika) bo pewnie juz mu dawno sie dolączane raz na ruski rok dyfry posypały i nawet o tym nie wie :roll: Równy bieżnik ma znaczenie w napędach permanentnych a nie dołączanych, w nowych xdrive masz wieksze pole do popisu i nie trzeba po kazdym kapciu wymieniac wszystkich 4 a wystarczy dwie :wink:
-
E60 530D- Problem z wyciagnieciem DPF-a
http://www.bautec-hoefer.de/WebRoot/Store18/Shops/62020944/49A9/25FE/F142/07C7/BC5B/C0A8/28BC/C530/72411_0020_FLEX3709-115.jpg
-
E61 530D AUTOMATYCZNA SKRZYNIA ŹLE ZMIANIA BIEGI
Podstawowe pytanie, skrzynia po wmianie oleju i filtra byla adaptowana ?
-
E9X Silniki diesla - różnice i zestawienie awaryjności
Prawda jest niestety prosta, na silniki N47 najeżdżają w 90% właściciele M47 których nie stać/nie mieli możliwości kupna silnika nowszego i tyle, wszystkie problemy serii N47 pojawiały sie też w m47 który jest bez porównania bardziej awaryjną jednostką niż n47, mniej kulturalną i bardziej paliwożerną. Pamiętajmy o tym , że na forum pisza głównie osoby które mają problemy a nie szczęśliwi właściciele bezawaryjnych aut ja znam setki, dosłownie setki osób które mają/mieli n47 bez najmniejszych problemów, poza dzwiekiem szurajacego łancucha, wiem że zaraz ktoś napisze ze sa tysiace ludzi nieszczesliwych bo im lancuch pekl, byc moze ja takiej osoby nie znam, ale kilku tysiacom osob pekl a setka tysiecy nie pekl wiec to zaden argument
-
Jaki silnik do e90?
Dokładnie tak :cool2: Trzeba liczyć też w ten sposób, że 3.0d wcale nie są jakoś specjalnie mniej awaryjne a koszty napraw są raczej wyższe :roll:
-
Porada > CHIP BOX czy programowanie E60 2.0d 163km
Jak przyjedzie to zobaczymy co tam siedzi ciekawego w tym autku :cool2:
-
E61 opony zimowe
Mowimy o dwoch osiach nie o jednej osi. W xdrive nie ma znaczenia czy z przodu jest mniejszy bieznik a z tylu wiekszy :nienie:
-
[E90] - Żarówka nad osłoną przeciwsłoneczną
Sama oprawka zejdzie :cool2:
-
Jaki silnik do e90?
O 330d zapomnij w takich pieniądzach, chyba że ma to być początek produkcji albo już troszkę wyciuchane. Skup się na młodym roczniku , sprawdz pod wzgledem elektryki i szukaj raczej 320d, skoro nie dysponujesz szalonym budżetem to i szalone ewentualne koszty 330d nie spodobają Ci się
-
E61 opony zimowe
Nie ma to znaczenia przy X-drive to nie napęd quattro :nienie:
-
[E90] Dodatkowa osłona przeciwdźwiękowa silnika N47
Różnica jest niewielka ale jest słyszalna jak masz czułe ucho, mniej słychać cykanie wtryskwaczy
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Piątek 13.00 Dzidekss Piątek 14.00 Wektor Piątek 16.00 Lukolo85 Sobota 14.00 Longer85 Sobota 12.00 Elomike
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Piątek 13.00 Dzidekss Piątek 14.00 Wektor Piątek 16.00 Lukolo85 Piątek Wieczór Elomike
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Zawsze sa cale k9mplety lacznie z tablica rej I bagaznikiem chyba nigdy nie bylo inaczej :) liczysz sovie zarowki sprawdzasz gdzie jakie sa I wysylasz mi liste :)
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Piątek 13.00 Dzidekss Piątek 14.00 Wektor Piątek 16.00 Lukolo85
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Da sie bo jak narazie to wszyscy chętni milczą
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Piątek 14.00 Wektor Piątek 16.00 Lukolo85
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
spokojnie jak się dobrze ułoży to będą 3 osoby kodujące i 6 komputerów plus 4 prostowniki więc ogarniemy :mrgreen: Ale fakt faktem dobrze byłoby żeby się np okreslić kto na piątek żebym wiedział o której mniej więcej muszę być sobota idziemy z ekipą kto wpadnie tego robim a niedziela na ewentualnych spoźnialskich :cool2:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
spokojnie jak się dobrze ułoży to będą 3 osoby kodujące i 6 komputerów plus 4 prostowniki więc ogarniemy :mrgreen:
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Teoretycznie 10, minimum 6 żeby się w ogóle opłacało :|
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Nie ma sprawy ja sie postaram być w piątek jak najwcześniej :cool2:
-
Nawigacja, system nie czyta płyty
Napisz kolego z jakich rwjonow jestes moze Ci cos.znajdziemy nie daleko
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
No no czekam z niecierpliwoscia :) Dobra to poki co termin ustalony na 11-13 pazdziernika. Moze jeszcze ktos.chetny sie.dopisze :cool2:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Spoko spoko sprzęt będzie odpowiedni :norty: Może dotargałeś jakies nowe autko do pieszczenia ? Zgubiłem numer do Twojego kolegi :evil:
-
bbrys E90 320d - Sprzedana
Kolor felg to zapewne Gunmetal