Treść opublikowana przez dziqsek
-
Wymiana żarówki w ringach e90 ???
Żarówke xenon i ta od ringów też można przez tą zaślepkę od biedy wymienić ale trzeba ściągnąć koło i być nikczemnych rozmiarów, ja ze swoją postura się tam nie mieszcze ani rąsi nie wsadzę :evil:
-
e91 - moduł komfortu po zalaniu ??
A wpadaj jak masz ochote tylko trzeba sę wcześniej umówić bo grafik napięty jak skóra na cyckach nastolatki
-
e91 - moduł komfortu po zalaniu ??
Najpierw łaskawie nas poinformuj gdzie sie zdajdujesz , potem Ci znajdziemy kogoś kto się zabawi z Twoim autkiem :norty:
-
Porada 550i
Wiesz, pamiętaj że tutaj 90% ludzi jeździ autami "bezwypadkowymi" przeplaconymi dwa razy w stosunku do faktycznego stanu i nikt się do tego nie przyzna;) Ja Ci powiem tak, weź kogoś ogarniętego kto ma sprzet diagnostyczny do Efek , do tego podjedz do ASO na test przed zakupem jezeli oba beda ok to brać, i tak jest to mozliwe , tzw deploy poduszki bocznej czasem tez wywala jezeli auto podczas wypadku mialo przyspieszenie poprzeczne czyli np uderzenie nie bylo centralnie tylko np delikatnie pod katem i auto zostalo odrzucone lekko w bok. Jak kupisz i bedziesz sie wybieral na weekend do Karpacza daj znac to zjade z DE do PL i zerkne na to cudo :norty:
-
Palniki ksenonowe oryginalne, podróbki – porównanie
Ja kupowalem palniki u nich do bodaj juz 15 samochodow w wiekszosci auta kliwntow iwszystko ok. Kupuj tylko te nowe zarniki xenstart 2013 chy jakos tak 4800k swieca naprawde ladnie i mocno cena chyba 220/sztuka do reszty nie mam zaufania ale zawsze jak dostaniesz zarowki mozesz zeskanowac kod QR telwfonem i zobaczysz gdzie cie to przekieruje
-
E60 automat - odpalanie/gaszenie z pilota
A wiesz ze mnie tez tematinteresuje od jakiegos czasu ? Pogadam ze znajomym w Leipzig jak to sie robi bo jego e66 760il odpala z pilota zrobol to glownie dla szpanu bo wydech ma milo brzmiacy ale.fakt faktem u mnie w "gorach" tez by sie w zimie to czasem przydalo
-
E60 - 530d BLACK
Wygladaja na wzor allegeo. BMW CSL CONCEPT
-
jakie zarówki led angel eyes
1. Żarówki H8 są TYLKO do LCI i tylko z XENONEM 2. LCI z halogenem mają inne żaróki bardzo podobne do prelci z odrobinkę innym mocowaniem. 3. GPT bez podkręcenia kodowaniem świec dosyć słabo w słoneczny dzień ale i tak lepiej niż te badziewne LED-y nawet takie za 600zł... Jak wyglądają GPT w LCI xenon można zobaczyć w mojej galerii w dziale e90 i e60 :cool2:
-
E60 - Ambient Light
Ja mam u siebie podswietlane klamki i schowki w drzwiach na dniach wrzuce choc faktycznie szalu nie ma
-
E87 problem z PDC
Masz dwie opcje jeżeli chodzi o błąd połączenia : 1. Stare pliki daten w ediabas/ecu i stare pliki w ncs/daten/e87 i e89 2. Zlutowane piny 7&8 w kabelku to tak na szybko mi do glowy pwadlo Co do braku dzwieku, masz sygnal z radia i dziala ladnie? Są dzwieki innych brzęczyków/gongów ? Przekładałeś radio? Sprawdzałeś w opcjach czy gong sie nie wyciszył ? Jak sluchasz radia i wrzucasz wsteczny radio sie wycisza i jes glucho ? Więcej informacji panie !!!!
-
e60 zgasł jeden ring żarówka ok
Kup sobie kabelek za 50-70zł na alegro to Ci to zdalnie zrobie na szybko :8)
-
E60 535xi LCI
Europejski soft w amerykańskim aucie daje ładne efekty :twisted:
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Wszystko jest na zdjęciach w temacie, jak wroce z urlopu i zona pozwoli mi siasc do kompa na dluzej to zrobie ewentualna rozpiske
-
e60 zgasł jeden ring żarówka ok
Ma na mysli modul swiatel ale skoro jest jak pisales 75% szansy ze da sie to naprawic :mrgreen:
-
530dA Dziwny dźwięk silnika
Chyba każde e60 tak chodzi a w każdym razie te które miałem okazję odkręcać korek
-
e60 zgasł jeden ring żarówka ok
Jeżeli kilkanascie razy modul swiatel testował zarówkę i jej nie było bądź też była spalona, zapisał sobie tzw błąd zwarcia i choć byś się skichał i kasował ten błąd to nic to nie da , trzeba wyslac mu tzw FORCE informacje że zwarcia juz nie ma i przywrocic pelna sprawnosc, kazdy kto ma jakieś pojęcie o kodowaniu ( nie mówię tu o podstawowej wiedzy typu skasowanie bledow inpa etc) spokojnie przywroci Ci ring do zycia, oczywiście jeżeli mamy tutaj problem z tzw błędem zwarcia opisywanym w inpie jako kurzschluss
-
535 - różne lewarki zmiany biegów w automacie
Nr 1 to tak zwana sportowa skrzynia biegow z osobnym guzkiem sport i lopatkqmi przy kierownicy Nr 2 to zwykla skrzynia
-
Grupowe kodowanie Zachodnio-Pomorskie
Zainteresowanych zapraszam do tematu : viewtopic.php?f=70&t=224488
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Ja bede prawdopodobnie pod koniec wrzesnia lecial w tamte strony
-
GRUPOWE KODOWANIE RZESZÓW
1. Blady123 2. KristofB 3. Ramzes1788 Dla mnie najlepiej polowa/koniec wrzesnia jak wroce z wakacji
-
135i z RWD na AWD
Na litvie jest firma ktora robi takie modyfikacje, przerabiala m3 mojego kloenta z niemiec na awd z tym ze nie jest to typowy inteligentny xdrive ale staly naped w proporcjach bodaj 30/70 z tego co pamietam. Jak spotkam go ktoregos razu na speedwayu jeszcze to podpuytam o namiary i szczegoly :cool2:
-
Poszukuje tunera BMW...
Przypomnij się jutro na priv lub telefonicznie a dam Ci namiary na dwie osoby w Twojej okolicy który prawie na pewno Ci pomogą :cool2:
-
GRUPOWE KODOWANIE RZESZÓW
No to póki co mamy dwie osoby: 1. Blady123 2. KristofB :cool2:
-
Poszukuje tunera BMW...
To może napisz chociaż z jakich rejonów mamy Ci pomóc szukać takiego człowieka
-
530d dziwna praca silnika na biegu
Wrzucasz bieg zwiększając obciążenie silnika, prawdopodobnie spadają Ci też minimalnie obroty i stąd takie atrakcje akustyczne, jest to stety lub niestety normalny objaw