Treść opublikowana przez dziqsek
-
Grupowe kodowanie Śląsk/Małopolska
viewtopic.php?f=70&t=199545&start=480 Pod koniec miesiaca lub na poczatku lutego pojawiam sie w Katowicach tak wiec zapraszam do dopisywania sie do listy :
-
jak nowy w środku-duży przebig??
Ile razy mam Ci posac ze auto nie ma duzego przebiegu ? Widac czytasz i rozumiesz co ci sie podoba. No ale skoro ma taki przebieg straszliwy to ja je wezme ze 15tys zl pasuje?
-
Czas na radość z jazdy.
masz 318i... pojezdzij troche m3 to pogadamy na temat nie narzekania. Jechalem w zeszłym roku m3 w Alpy i czesto u siebie w "górach" koło karpacza/Szklarskiej poreby i jest FUN ale ani w pelni bezpiecznie ani wygodnie ani spokojnie bo dupka zamiata caly czas ( jezdze z przekory z wylaczonymi systemami)
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Po co szpanować ? Załóż lepiej 320i albo 316i i zadziwiaj ludzi którzy mają tylko ogólnikowe pojęcie :twisted: Ja w swojej e61 530xd chipnietej na ok 300km/600nm mam znaczek 520d i drocze sie z przedstawicielami handlowymi bardzo czesto :mrgreen:
-
[E87] UPDATE oprogramowania - czy warto?
Chciałem tylko dodać że sterownik od klimatyzacji równiez daje odczuwalne zmiany, w każdym moim samochodzie czyli w e91, e60 i e61 po aktualizacji przy podgladzie live sterowania klapami widac roznice w doborze procentowego udzialu oraz sily nawiewu co w lecie i na jesieni bardzo się przydaje. Moduł szyberdachu ( jezeli ktos posiada) wprowadza wiekszy docisko do uszczelki co eliminuje praktycznie calkowicie szumy ktore sa znane zwlaszcza uzytkownikom e90 i e91 z poczatkow produkcji
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
1.czerwony330d 2.Top Boy ( jak dam rade;]) 3.Jasons m3 4.Andrzej_Robak ?
-
kierowica z kłódka
Działa to tak samo jak SBC w mercedesach i mysle ze to wystarczy jezeli wiesz o co chodzi :)
-
BMW 118d Piastów - nr rej: 2DD-B25 nr VIN:WBAUD71090PY84697
dziqsek odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa mogę podać ostatni przebieg zapisany w bazie ale bez daty jak ktoś ładnie poprosi :roll: Oczywiście na pw i prosze w razie co raz na jakiś czas bo ostatnio sie rozochocili i po 5-6 dziennie sprawdzałem :evil: A tamto autko dokładnie miało 175.453km jako ostatni odczyt z kluczka :roll:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Wybieram się pod koniec miesiąca do Katowic na weekend. Sa jacys chetni na grupowe ??
-
e90 320d adaptacja skrzyni
Dokładnie tak jak napisał kolega Konrad powyzej i ja jeszcze wczesniej , takie zabiegi z wciskaniem pedału HAMULCA a nie gazu dzialaly na starszych skrzyniach np w e38 e46 iitp. W tej chwili możesz zrobić adaptację tylko podlaczajac pod komputer ( ot taka dyrektywa ZF i producentow samochodow), co nie jest drogie a wlasciwie polowa ludzi ktorych znam a maja do tego sprzet- robi to za darmo lub za 50 zł wiec nie ma dramatu :cool2:
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Za jasno jest na panelu ledowym - sprawdzałem w E91 swojej i w e61, w tych które są przy zamówieniu powiedzmy że świecą około +20% jaśniej niż seria a odcień nie jest filoetowo-trupi tylko dokładnie 5000k czyli śnieżnobiały. Robiłem kilka razy zdjęcia w ciemnym wnętrzu moejj e91 co z reszta jest gdzies na poczatku w temacie tutaj i w galerii mojej ex e91. Teraz w e61 mam jasne wnetrze , moge cyknac kilka fotek ale slabo odda to rzeczywistosc :? Jezeli chodzi o odcien to prawde mowiac nigdy nie pytalem bo led w odcieniu cieplym ma okolo 3000k czyli tyle ile np zaroweczka w5w philipsa wiec poza nizszym poborem mocy mija sie to z celem
-
e90 320d adaptacja skrzyni
Dlaczego piszesz takie głupoty ? Adaptacje wykonuje sie TYLKO komputerem diagnostycznym a nie żadnymi pedałami , jeden łoś napisał coś głupiego i teraz wszyscy powtarzają :duh: Kiedyś w ten sposób który opisałeś robiło się adaptacje przepustnicy ( bo bo nawet na chłopski rozum co ma pedał gazu do skrzyni biegów :mad2: ) i to w starych autach.
-
X3 E83 2.0d - kasowanie adaptacji. Jakieś przeciwskazania?
Możesz spokojnie robić, reset adaptacji przywraca fabryczne nastawy sterowniak silnika/przepływki itp w zależnosci od wersji silnika do nastawów fabrycznych - ustawienia sterowników rozjeżdżają się z czasem dopasowująć się do paliwa/zapchanych filtrow/wadliwej przeplywki itp itd
-
kierowica z kłódka
Nie da rady czy On nie potrafi ?
-
BMW E90 318D 2008r. LIFT => WIOSNA 2 str
@Hassassyn Pawełku - kolega Tommy199 ma ból pupy z jakiegoś powodu ( miesiąc temu pytał czy na grupowe do Warszawy nie wpadne a teraz pretensje do wszystkich że sronniczy i zaprasza do siebie) i tyle , tak jak pisałeś montaż MPAK to żaden problem :cool2: @Ghorion Marcin kompletuj graty ( zderzaki,nadkola i zestaw do sprysków plus zaślepki ), zostaw przyszłą małżonkę tym razem w domu , przygotuj sobie pół dnia na bajere i montaż i wpadaj, moze i Hassassyn w wolnej chwili się dołączy :norty: @Tommy199 nie wiem czy zauważyłeś ale spora cześć forum, w tym tutaj w temacie osoby które się wypowiadają to województwo Dolnośląskie i mieszkamy od siebie w promieniu 100km więc skończ zanim jeszcze zacząłeś :nienie:
-
kierowica z kłódka
Nie podmieniaj tylko podjedz do kogos w swojej okolicy kto ogarnia i pozbedziesz sie problemu blokady na stale we 20 minut :cool2:
-
jak nowy w środku-duży przebig??
To wyobraź sobie że ja swoja e91 miałem od nowości praktycznie ( miała 6 miesięcy i 19tys przebiegu) jak ja sprzedawałem miałem lekko ponad 100tys km i guzik starty bardzo mocno. Kwestia sposobu naciskania, stosowanych srodkow do pielegnacji czy nawet potliwości kierownika
-
jak nowy w środku-duży przebig??
Dlaczego ma wyglądać jak ulep ? Ja swoje e91 kiedyś zrobiłem przód w LCI tył prelci ( bo mi sie bardziej podobały światła prelci niż LCI) i jakoś wyglądało to dobrz ei nikt ni narzekał łącznie z kolejnym właścicielem . LCI wygląda lepiej i xenono LCI swieci duzo lepiej niz PRELCI wiec nie wiem w czym problem poza własnym ego jeżeli ktoś nie ma większych zmartwień ? Poza tym tyl LCI zawsze sobie mozna potem zrobić jeżeli ktoś ma tylko takie problemu. Kolego OP zakladaj chociaz lampy LCI a dojda ringi do dziennych i duzo lepsza jakosc swiatla w nocy :cool2:
-
kierowica z kłódka
Ciesz się ciesz aż do czerwonej kłódeczki :cool2:
-
kierowica z kłódka
U mnie ponowna adaptacja blokady rozwiązala problem, bez czytania forum ale ok skoro tak uważasz pewnie to prawda :cool2: takze nie chce się już w tym doktoryzować :-) Nie ma czegoś takiego jak adaptacja blokady jest tylko counter reset czyli kasowanie licznika blokady ELV, i jest to działanie chwilowe bo niedługo znowu wróci procedura pozbywania sie błędu kłódki wymaga też aktualizacji softu w module CAS a w E60 dodatkowo SZL
-
jak nowy w środku-duży przebig??
W porównaniu z tym co na allegro stoi to są żadne uszkodzenia, kierownicą się nie przejmuj tak jak Ci pisałem
-
jak nowy w środku-duży przebig??
Koerownica sie nie przejmuj sprzedawcy vzesto zdejmuja kierownice w dobrym stanie i ja sprzedaja wkladajac byle jaka zuzyta za 100zl . W moim aucie tez tak zrobili robiac to samo z.fotelami ale.to akurat norma u handlarzy autami zwlaszcza tymi po lekkich dzwonach
-
chip tuning - wykres
Swiezo zdjety z lawety ? Fajna kreska :cool2:
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Jak pierwszy raz to sie nie przejmuj i nie gas.autka.na mocno slreconych kolach i byc moze czeka Cie czyszczenie ale to ostatecznosc
-
icom a2 prosba o porade w zakupie
Firmware ICOM-a rzeczywiście jest najświeższy, ista nie jest najnowsza ale wystarczająco świeża żebys mógł ogarnąć auta produkowane do końca 2013 roku. Jezeli chodzi o chinskiego klona to faktycznie czy jest to zwykły ICOM A czy A2 nie ma to znaczenia bo nawet nie pokusili się o poprawe chłodzenia, jest tylko wygodniejszy w użyciu i ogumowany wiec mniejszy stres jak upadnie Ja mam oryginalnego ICOM A2 i dwa chinczyki A i A2 i różnica miedzy chinczykiem a ORI niestety jest i to znaczna aczkolwiek nie na tyle żeby płacić 5k EUR za ori jezeli nie musisz