Treść opublikowana przez Elwis328
-
Instalacja gazowa
w przypadku niechęci do wydawania za bardzo kasy na nową instalacje proponuje założyć Blosa poczytaj o nim, może sie przekonasz. Jest to urządzenie firmy BRC.
-
E36 328 Poamału droższe od E46 328
to idąc takim tokierm myślenia można porównać np e30 2,5 z e36 2,5 wiem że będzie cięzko znaleźć dwie 24v prosze http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4384754 i http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4801294 niestety w tym momencie nie ma e30 z 2,5 24v na allegro w cenie e36. Ale tak jest zazwyczajże jak coś ma nie duża cenę od reszty ofert to niestety w naszym kraju jest tak że nie jest to OKAZJA.
-
tłumnik końcowy klapka w tłumiku
otwiera się powyżej 3,5 tys i jest lepszy przepływ spalin, nic nie zakładaj orginalny wydech jest najlepszy może wypoleruj sobie tylko końcówki
-
Zawieszenie M-technik - koszty,różnice?
ciekawe pytanie, a jak wydlada wymiana spręzyn do tego zawieszenai na niższe albo wymiana amorków do tych sprężyn tzn do orginalncyh m-technika???
-
330d a 330i+ LPG ... co bys wybrał ?
a nie lepiej zainwestować jakiegoś virusika - kolega zainwestował i ma teraz 212km i 510NM i jeździ naprawde bardzo przyjemnie jak 2,8. :mrgreen: i tak jak kolega pisze że pozbierać ksaiore i zainwestować w coś lepszego.
-
535i za mały reduktor ??
ja miałem regulowany w ten sposób że reduktor był prawie na maksa skręcony, a śruba w blosie była wykręcana do tej pory do puki nie zaczoł nie równo chodzić silnik i wtedy cosfnięte o ok pół obrotu. i wszystko było ok. tzn w spalaniu nie było aż takich różnic. spróbuj nic sie nie stanie a moze sie polepszy.
-
Kolektor dolotowy z M50 do M52.
a zrobiłes z dwóch jeden czy poprostu dostosowałeś z m50 wiercąc tak by wszystko odopowiednio było do spasowania??
-
Kolektor dolotowy z M50 do M52.
dziqsek kolega zrobił to w e36 mątując barany od IS z e30 nie było odczuwalnej róznicy a na chamowni nie był i tak jak pisze kolega troche inne są kanały.[/url]
-
Kolektor dolotowy z M50 do M52.
BorysKrystian albo niewiesz co piszesz albo nie interesowąłeś się nigdy tym tematem tak czy siak jesteś w błędzie. elninio69 poszukaj na forum było, daje, i to nawet sporo jak na taki zabieg. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=51993 napisz do tego kolegi powinien ci pomuc fachową poradą tu jeszcze jeden wykres potwierdzajacy przyrost http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/81101888207adae9.html pierwszy jest mój a drugi kolegi po kolektorze tyle że nie wiadomo w jakim stanie miał sinik przed zmianą.
-
szkło reflektora
mam mały pytanie czy może ktoś coś takiego robił albo czy pasuje może szkło samo szkło Depo do reflektora Bosch ale same szkło bez tej plasitkowej oprawki czy po rozklejeniu ma taki sam kształt. Moje są wypiaskowane a posiadam takie szkła i ciekawe jestem czy by dało rade zrobić takią przerubke.
-
Pomocy!!! zatrzasnąłem auto bez akumulatora...
a zamek z drugiej strony?? moze gdybys podał na niego prąd to by sie rozblokowało???
-
535i za mały reduktor ??
narazie proponował bym ci założyć tak jak bedziesz wszystko mieć i pojechac od gazownika, by ci wyrególował to na nalizatorze spalin, dfo blosa jest dołączona instrukcja co i jak myśle że powienien się ogarnąć mi blosa kolega wyrególował metodą prób i błedów na początku spalał 16 litrów gazu ale jak zapitalał. :modlitwa: ale trzeba było go troche przykręcić ale i tak nieźle szedł do 4 biegu do odcinki :twisted:
-
535i za mały reduktor ??
po pierwsze zmień reduktor ja bym pozostał przy tomsteto bo nie jest zły tylko do większej mocy i zakładał bym blosa - miałem to ustrojstwo i jak bym miał mieć instalke II generacji ponownie to nie zastanawiał bym się!!! Po pierwsze jeżeli jest wyregulowan to spalanie jest w normalne przy normalnej jeździe a jak się ciśnie to oczywiście rośnie ale coś za coś to tak jak twoja 3,5 jak byś ją cisnoł miała palić 15l w cylku mieszanym. Miałem poprzednie Golfa III 2,0 8V własnie z tym IIG i z Blosem i przed ząłożeniem spalanie było od 10 - 12,5l a po założeniu blosa było 10 - 13,2 ale za to w całym zakresie obrotów nie brakło gazu nawet na 5 biegu przy większych prędkościach- oczywiście nie ma co przesadać tam było tylko 115km ale naprawde blos to dobre urządzenie do gazu wkońcu to BRC. Przez 20tys zero strzałów z gazu choć nie było klapki anty strzałowej ani siniczka krokowego. http://www.mapet-tuning.com/sklep/gaz/blos.pdf http://www.capri.pl/forum/153546 ogólnie jeżeli chodzi o blosa to wpisz w googlach Blos i napeno bedzie miał lekturze do czytania na wieczór.
- Dyfuzor
-
witam,czy to sa napewno oryginalne lampy od m3
może i macie racje ale na innej i aukcji tej osoby jest jeszcze wnętrze z M3 i licznik z M3 a o ile się nie myle są to rzeczy z auta tej pani - może nie ktoś ją kojaży :) http://www.karolinapilarczyk.pl/
-
przy ilu obrotach tys powinno nastąpic odciecie zapłonuW328i
moze masz przesuniętą odcinkę?? a ile miałeś obrotów przy tych 255??
-
przy ilu obrotach tys powinno nastąpic odciecie zapłonuW328i
"kendi76 U mnie odcięło przy 230km/h... " co ci odcieło przy tylu ?? na 5 biegu narazie 230 dało rade i nic nie odcinało. [/url]
-
przy ilu obrotach tys powinno nastąpic odciecie zapłonuW328i
może jest w jakimśtrybie serwisowym, moja buja sie tak: 1- 6600 2 -6600 - 105 3- 6600 - 160 4 -6600 - 200 a dalej nie wiem, dzisiaj sprawdzałem.
-
Znikanie cegielek a przebieg, pytanie
nie do przesady, to też takie stwierdzenie. no poprostu od czasu do czasu pojade na pierwszych 3 biegach do odcinki. [/code]
-
Znikanie cegielek a przebieg, pytanie
Ja mam po wymianie ok 4tys, zalałem mobila 5w40 i nie zgasła ani jedna cegiełka - jak narazie. Zazwyczaj auto osiąga temperature prawidłową, jeżdze przeważnie na odcinkach ok 12 lub 30km. Czemu nie gasną jeszcze ??? Oleju nie ubylo ani grama, gdzie się da czasami widaomo trzeba przegonić by się nie zamuliła ale katem nie jestem.
-
330i czy 328i
mysle że skoro masz już 2,8 to wiesz czego się spodziewać, ale jak znajdziesz w dobrym stanie 3,0 to wtedy takie autko kup. Pamietaj że to czy auto bedzie awaryjne nie zależy w dużej mierze od ich ilości tylko od stanu. Sam mam 2,8 i w 46 jak była to bym był w niebo wzięty ale jak bym miał zmieniać to napewno bym myślał na 3L a 2,8 wcale znowu nie jest tak bardzo w dużej liczbie nawet przegladajac ogłoszenia na allegro zobacz jak mało ich jest. czy w e46 czy w e36. Dobrze śmigaja nie są aż tak paliwo żerne. Bardzo dobry silnik moim zdaniem.
-
Amortyzatory- BILSTEIN
nie pamietam jakie były ale ojcu kupiłęm od tego gościa przednie gazówki do Polo i już jest na nich dobrze ponad 40tys i jest ok nie ma żadnych oznaków słabości. http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=223479
-
Klima dwustrefowa
nie trzeba się rozpisywać nie wiadomo jak, było proste pytanie to w miare prosto odp na nie, a o ile się nie myle w a4 jest tak - chyba że pomyłka i pokazuje to wyświetlacz na liczniku, ale tego już nie pamiętam
-
Klima dwustrefowa
jest coś takiego tylko że to jest komputer w a4 ma poprostu to razem a w bmce jest oddzielnie klima to wogóle inny wyświetlacz i ma funkcje tylk otemperatury i kierunku nawiewu a komputer jest pod klimą. I zależy ile masz przycisków jak masz dwa rzędy przycisków to masz pełny ibedizesz miał w sumie takie funkcje jak braciak w a4 a jak mnie to niestety tylko tempreature i ewentualnie chek który wyswietla komunikaty np o przpalonej żarówce.
-
Gaz w e36
A tak zawsze miałeś czy np teraz jak jest zimniej czy jak ??? Ja tak mam jak jest zimniej, tzn tem jak jade jest juz prawie pionowo i dopiero sie przłącza ale znowu jak sie robi powyżej 0 to juz normalnie się przeącza. (ale znowu jak jest zimno i skrobie sobie szyby to auto sie przeącza przy tych 35st. Albo faktyczni masz czujnik temp kąpnięty