Treść opublikowana przez Elwis328
-
[EXX] Naprawa opornicy dmuchawy /jeża/
sposób jest ok, nawiew działa, jedynie jeszcze co nie dmucha mi tak samo po obuch stronach.
-
Padło wyświetlanie przebiegu całkowitego i dziennego.
jak wymieniałem żarwke od podświetlenia to wygądało na to że tworzy to całość wiec chyba cąły budzik idzie do wymiany
-
Było: gotuje się..., jest: kolektor M50B25 w M52B28
nalej zinmej wody do rozgrzanego silnika to bedziesz miał po głowicy
-
dorobienie kluczyka
czyli mozna go sobie darować, :evil:
-
dorobienie kluczyka
czyli co tylko aso?? nie można go zaprogramować nigdzie indziej??? bo imo to mi mogą zaprogramować chyba tam gdzie dorabiają a ale by działał centralny to jest chyba problem?? moja jest z 97 wiec nie jest aż tak stara :lol:
-
dorobienie kluczyka
-------------------------------------------------------------------------------- " witam mam pytanie czy taki kluczyk http://motoallegro.pl/item274297375_nowy_kluczyk_pilot_bmw_e34_e36_e38_e39_e46_m3_m5.html bedzie pasowal do bmw e36 i czy bedzie mozna zaprogramowac w nim immobiliser? czy ktos wiem gdzie mozna to zrobic i za jaka cene ewentualnie czy w aso zaprogramowaliby immo jesli pojechalbym do nich z dorobionym juz kluczykiem i ile by to kosztowalo? z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawim " czy wkońcu można kupić ten kluczyk i zaprogramować imo i normlanie seryjny centralny czy nie da rady???
-
regulacja kierownicy
mam tak samo, jest wytłoczenie pod kierownicą ale nic nie ma , moja jest z 97r i jest dość dobrze wyposarzona i dziwne że nie ma regulacji
-
nawiew szaleje - elektrozawor ???
a jak je wymontować trzeba coś dodatkowo rozbierać??? mi w e36 przysłania kolektor i cięzko się dobrać do nich??
-
jaki akumulator do 328
no jezeli chodzi o wyposarzenie to mam pełniutkie!!! czyli pewnie ten 75ah
-
jaki akumulator do 328
nie znalazłem nigdzie tej informacji, szkoda że nie ma strony ze wszsystkimi modelami i akumulatorami jakie im przysługują.
-
co to za czujnik
niestety nie uszczęśliwia mnie taka odpowiedz, bo jak jest to chciałbym go podłączyć.
-
co to za czujnik
a powiedz kolego drogi gdzie sie go powinno umieścić?? możesz zrobić fotkę???
-
PROBLEM Z KLIMATRONICIEM
filtr wymieniony, a są dwa?? ale własnie brak nawiewu na jedna ze stron
-
PROBLEM Z KLIMATRONICIEM
takie małe pytanie co ma płyn do słabego nadmychu z jednej strony?? niby sprawdzałem ostatnio nawet to było ok.
-
PROBLEM Z KLIMATRONICIEM
sory że się wcinam, ale czy jak nie wieje wcale z jedenej strony tzn z prawej to też elektrozawór czy "jeż" ogólnie mi słabo dmucha i druga strona.
-
co to za czujnik
mam go luzny pod maską, tzn przy podszybiu od strony silnika wisi sobie z kabelkiem dokładnie tak jak na zdjęciu o tym numerze http://moto.allegro.pl/item270146906_czujnik_bmw_8357632.html gdzie on powinien być, mam e36 z 97r 328
-
320Ci Problem z dmuchawa.
tez tak powoli mysle, jeszcze zastanawiaja mnie te elektrozawory. poniewaz na jedna strone nie ma prawie nawiewu.
-
320Ci Problem z dmuchawa.
tzn nie dokńca warjuje tylko sa jak by dwa biegi, jak wezme skale do końca to i tak nic sie nie zmienia.
-
320Ci Problem z dmuchawa.
witam, może mi ktoś pomoże - przypuszczam ze to ten jeżyk. jak mam właczony na wiew to smiga tylko na tych pierwszych kreseczkach i i kawałek i puxniej jeszcze ze 3 a puxniej nie ma róznicy w nawiewie. Cały czas tak samo. Ale gdy biore z Auto na np środek to spada na połowe. według wyświetlacza choc cały czas tak samo gówniano dmucha. I mam wrażenie że na szybe praktycznie wcale nie działa.
-
Sekwencja , a branie oleju i znikanie płynu chłodzącego
a moze masz poprostu jakoś opaske luźną, gazownicy za słabo skręcili a jak sie tworzy ciśnienie to i wywala płyn.
-
e36 sprężyny z M3 do 328
ja mam 17"z 225 gumą, jest troche mało stabilna - w porównaniu do porzedniego auta tam miałem -40 i jeździło się rewelacja ale za to mało komfortowo
-
e36 sprężyny z M3 do 328
jak w temacie, chciałem założyć sprężyny od m3 3,2 do mojej 328 niby tamta sedan napewno są z tego samego roku, i takie pytanie czy dużo stracę na komforcie??? Jakie ma zawieszenie M3?? Ile niższe od standardowego?? Miałem już w poprzednim aucie obniżone zawieszenie i nie chce tego samego bo po roku czasu wszystko zaczeło trzeszczeć. Orginalne springi nie powinny chyba wiele zmieniać??