Skocz do zawartości

Adam12345

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam12345

  1. U mnie znajduje się nad pedałem gazu. Może ci to pomoże : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=62870
  2. Adam12345 odpowiedział(a) na Adam12345 temat w E36
    Filtr jest napewno wymieniony. Ale ten smród tragedia a dodam że klima jest po pełnym przeglądzie dobita , szczelna nawet osuszacz jest wymieniony wszystko oki. Tylko wydaje mi się że parownik jest tak zasyfiony że żadna chemia go nie wyczyści i trzeba sie do niego dostać . Może jakiś znawca od klimy by się wypowiedział
  3. Adam12345 opublikował(a) temat w E36
    Witam . Może ktoś doradzi co zrobić . Po jezdzie z klimatyzacją parują szyby no i śmierdzi klima trzy razy odgrzybiana w ciągu trzech miesięcy , filtr nówka kanał odprowadzający wode z parownika drożny . Po odgrzybieniu jest oki przez jakieś dwa tygodnie potem zaczynają parowac szyby a po czasie pojawia się smród . Odgrzybiane było ultradzwiękami . Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić z tym problemem :modlitwa:
  4. http://bmwfans.info/original/E36/tou/320i-M52/ECE/L/M/1995/05/
  5. Adam12345 odpowiedział(a) na Adam12345 temat w E36
    Ja mam ustawione - jedna cegiełka 5000 km
  6. przełóż koła prawe na lewe , lewe na prawe i się dowiesz
  7. Witam Prac najlepiej waniszem brudpurem lub wezyrem , tak samo skóre i welur tylko skóre dobrze natłuścic po takim zabiegu specjalnym środkiem (np.sonax do skór) i nie przemoczyć .Najpierw dobrze odkużyć samochód potem bierzemy się za podsufitkę i z nią trzeba bardzo ostrożnie żeby nie przemoczyć , gąbka z płynem a potem suchą szmatą wycierać i kolejno siedzenia,drzwi,podłoga. Po wypraniu najważniejsze jest odciągnięcie wody żeby cały ten syf wyciągnąć . Do tego w profesjonalnych myjniach używa się Karcher Puzzi ale wy do tego użyjcie zwykłego odkurzacz którym można odciągnąć wode.Jak odciągniecie wodę to uchylacie szyby odpalacie autko , grzanie na full obieg wewnętrzny i za 3 godziny jak nówka. A co do płynów to nie kombinujcie bo możecie narobić sobie problemu w profesjonalnych myjniach używa się takich środków jak wanisz , wezyr , brudpur , alual , perpesutii , sonax i.t.d. lub nowość http://www.atmo.com.pl/product_117.html trochę czasochłonne !! Jak ktoś jest z Katowic to mogę na miejscu doradzić Pozdrawiam
  8. No właśnie nie wiadomo kto jest producentem
  9. Witam . Czy ktoś użytkował tego typu filtr powietrza ??? http://allegro.pl/item425022036_filtr_powietrza_bmw_e36_bmw_3_bmw_z3_bmw_z_3.html Ponoć dożywotni !!!! Proszę o opinie
  10. Adam12345 odpowiedział(a) na Lustek temat w E46
    u mnie tez tak buczało większość fachowców mowiła że to kompresor okazało sie że to jakiś zawór z klimy wymienili mi go i przestało koszt 500zł
  11. przed : http://fotoo.pl/hosting-zdjec/links/wgniotka/ http://fotoo.pl/hosting-zdjec/links/wgniotka2/ po : http://fotoo.pl/hosting-zdjec/links/wgniotka3/ http://fotoo.pl/hosting-zdjec/links/wgniotka4/ a po kleju ani śladu
  12. przed : http://fotoo.pl/hosting-zdjec/links/wgniotka/ http://fotoo.pl/hosting-zdjec/links/wgniotka2/ po : http://fotoo.pl/hosting-zdjec/links/wgniotka3/ http://fotoo.pl/hosting-zdjec/links/wgniotka4/
  13. Adam12345 odpowiedział(a) na seth6 temat w E36
    Dokładnie mam to samo !!!! Mechanik powiedział że to jakieś zębatki w skrzyni i mam się tym nie przejmować zrobie spokojnie 100tyś . Warczenie słychać jak jest bardzo ciepło i włączy się dużo odbiorników(klima i.t.p.), wcisne sprzęgło i jest ok
  14. I DING KING przetestowany, ogólnie jestem zadowolony miałem wgniecenia jak po piłce tenisowej a teraz są jakby od małego kamyka .Moim zdaniem urządzenie jest ok nie liczyłem na to że wgnieceń nie będzie wogóle ale te co są teraz są bez porównania z tymi co były .
  15. Przykrycie kocem nic nie dało . Sąsiad przykrył całe auto i co , dwie szyby do wymiany i pełno wgniotek. Na te gradobicie co było na mojej ulicy to chyba tylko wielka decha by pomogła , z nieba leciał grad większy od piłek tenisowych .A co do suchego lodu to wgniotek po gradobiciu nie umiałem zrobić kiedyś to ćwiczyłem , tylko duże wgniecenia !! Kupiłem DING KINGA to moja ostatnia nadzieja bo fachowcy chcą około 100zł od wgniotki . Jak ktoś jest z Śląska to w Tychach jest gość nr tel kom . 509053200 tylko ta cena :shock:
  16. Witam . Mam ten sam problem też jestem z Katowic jak rano zobaczyłem auto załamka szyba poszła i te wgnioty. Jest facet w Dąbrowie Górniczej gadałem z nim ale trochę dużo się ceni od 80zł do 100zł od punktu . Mam 3 wgnioty takie mocne i parę takich mało widocznych . W poniedziałek będe dzwonił do gościa z Tych zobaczymy ile on krzyknie myśle jeszcze o tym przyrządzie http://allegro.pl/item419298756_ding_king_sam_napraw_wgniecenia_na_aucie_.html co wy na to ??? Pozdrawiam
  17. Adam12345 odpowiedział(a) na Adam12345 temat w E36
    Próbowałem to już zrobić gazem do zapalniczek . Opalarką podgrzewałem a potem gaz ale nic nie pomogło Fotki http://fotoo.pl/hosting-zdjec/links/wgniotka/ http://fotoo.pl/hosting-zdjec/links/wgniotka2/ Miał ktoś może do czynienia z tym urządzeniem http://allegro.pl/item419298756_ding_king_sam_napraw_wgniecenia_na_aucie_.html
  18. Adam12345 opublikował(a) temat w E36
    Witam wszystkich. Panowie masakra!!!! wczoraj przez Katowice przeszło gradobicie z nieba leciały kulki lodu w wielkości piłek tenisowych.Niestety przednia szyba nie wytrzymała 14-nascie godzin czekałem na wymiane na nową takich jak ja były dziesiątki . To wszystko nic ale te wgniotki na dachu masakra !!!! Mam trzy dosyć duże może zna ktoś jakiś sposób jak to zrobić bez malowania :modlitwa: byłem w zakładzie który tym się zajmuje ale facet od punktu chce około 100zł jak bym policzył razem z tymi co są ledwo widoczne to bym musiał u niego zostawić z 1000zł :shock: Może ktoś zna warsztat w okolicach Katowic który to robi za trochę mniej wygórowaną cene
  19. Adam12345 odpowiedział(a) na Adam12345 temat w E36
    Z tego co się dowiedziałem to parownik jest tam gdzie filtr , u mnie za panelem sterowania climatronica . Najpierw jest filtr , nagrzewnica ,a za nią parownik , a z przodu , gdzie jest zegarek jak się go wyciągnie to idzie przewód odprowadzający wodę . Wszystko wypryskałem preparatem i dalej ta wilgoć :mad2: . Czy tam jest napewno parownik to nie wiem , ale skoro idzie odprowadzenie wody to by wyglądało że tak.
  20. Adam12345 opublikował(a) temat w E36
    Witam wszystkich . Szukałem na forum i mojego problemu nie znalazłem . Po jeździe z klimatyzacją jak ją wyłącze czuć wilgoć z nawiewów . Klima w ciągu trzech tygodni dwa razy odgrzybiona , filtr wymieniony trzy miesiące temu , odpływ z parownika drożny (podczas odgrzybiania pod autem kałuża preparatu w okolicach skrzyni) dlatego wnioskuje że drożny . Czy ktoś ma jakiś pomysł ???
  21. kolego klema ,jeżeli jesteś poruszony moim językiem polskim to cię bardzo przepraszam , ale w tym momencie stwierdzam , że pomyliłeś kluby . Proponuję zalogować się do klubu ortograficznego - tam powinieneś być zadowolony . Co ludzie potrafią wymyśleć , gdy brakuje im argumentów :mad2:
  22. Nigdy mi się nie zdarzyło żebym nie odkręcił obudowy filtra jedna mi pękła podczas odkręcania ale to z mojego niedbalstwa (braku czasu) A tak nawiasę mówiąc nie opłaca na tym forum się komuś czegoś doradzić bo jest tylu fachowców którzy cię zlinczują że to nie ma sensu . Co nie którzy fachowcy 318i Touring 1998 M43 śruba do odkręcenia filtra :mad2: szkoda gadać Doradziłem regaciarz odkręcił ale temat dalej się ciągnie bo co niektórzy do błedu się nie umią przyznać i dalej będą mówili że mają racje dlatego takim fachowcą składam :modlitwa: i życze im powodzenia!!!! - w wprowadzaniu ludzi w błąd :clap:
  23. Kolego klema czy ja pisałem że ty mówiłeś że jest śruba ??? a jak wiercisz obudowy filtra to oki widocznie tak cię nauczyli że jak jest jakiś problem to po najmniejszej lini oporu rozwiercić i kupić nową obudowe.Ja zajmuje się tym od 15 lat i nigdy nie wierciłem . Z twojego rozumowania wynika mały proble trzeba zniszczyć i kupić nowe z resztą kolega regaciarz był zadowolony z mojej porady , podziękował i to się liczy a reszta opini mnie już nie interesuje i to chyba nie których boli ale cóż tak bywa
  24. Dla mnie temat zakończony równie dobrze mógł użyć młotka i przecinaka też by odkręcił :cool2: a moja uwaga tyczy się tych co pisali o przebiciu obudowy a tak nawiasę mówiąc to śruby tam nie miał :mad2:
  25. To jednak miałem racje !!! Prośba -ci co mają słabe pojęcie na ten temat niech nie piszą bzdur i nie wprowadzają w błąd bo jakby kolega regaciarz robił tak jak niektórzy pisali to by sobie narobił !!!Dobrze że pojechałeś do innego mechanika ten pierwszy nie miał zbyt wiele pojęcia . Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.